Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viking loto aastaloos

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Viking loto aastaloos

Postitas:
Kägu

Kui inimene ei saa kohe võtta toru kui saatest helistatakse siis ikka jääb võit talle ,mitte nii et kui kohe toru ei võta valitakse teine inimene ?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saade salvestati 21.12 ära ja vajalikud kõned tehti ka sel päeval.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ja kus võitjate nimekiri on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sa tõesti arvad, et see avalikustatakse enne saate eetrisse minemist?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hullult põnev saade oleks, kui võitjate nimekirjad enne juba avalikud oleksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei-ei, see ei saa tõsi olla, ma juba olin arvestanud uue autoga!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks võitjate nimed avalikud olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis mõte sellel siis on kui ma ei tea kas võitsin auto?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui helistatud pole, siis ei võitnud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helistatakse siiski vaid ühele

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No siis ikka täielik jura. Mõttetu pask.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga sul on ju alati võimalus paluda enda pilet loosist eemadaldada või võidu korral sellest “mõttetust pasast” loobuda lihtsalt…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga sul on ju alati võimalus paluda enda pilet loosist eemadaldada või võidu korral sellest “mõttetust pasast” loobuda lihtsalt…

No mine maga ennast kaineks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust võetakse need telefoninumbrid, kellele helistatakse? Piletit ostes ju tel nr ei anna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et siis kõik võitjad said sellest 21.12 teada? Kuidas garanteeritakse, et nad sellest kellelegi ei räägi? Kui räägivad, siis mis mõte on saatel?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Internetis on konto registreeritud ja telef nr lisatud.
Terminalist ostes ID kaardi andmetega seotud.
Muidu ju ei müüdagi. Isikukood on piletil osaliselt näha.
On ka varasemalt mitte kätte saadud eetris 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et siis kõik võitjad said sellest 21.12 teada? Kuidas garanteeritakse, et nad sellest kellelegi ei räägi? Kui räägivad, siis mis mõte on saatel?

Igasugustest loosimistest osa võttes sa pead kinnitama, et nõustud kampaania reeglitega. Reegleid eirates võid võidust lihtsalt ilma jääda.
Naabrimehele rääkimisel ei juhtu ilmselt midagi. Võitjate nimede meediasse sattumine on aga juba kellegipoolne reeglite rikkumine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igasugustest loosimistest osa võttes sa pead kinnitama, et nõustud kampaania reeglitega. Reegleid eirates võid võidust lihtsalt ilma jääda.
Naabrimehele rääkimisel ei juhtu ilmselt midagi. Võitjate nimede meediasse sattumine on aga juba kellegipoolne reeglite rikkumine.

Ma ei saa ikkagi asjast aru. Võitjad said oma võidust teada 21. detsembril, eks ole? Seega said ka kõik mittevõitnud teada, et nad ei võitnud, eks ole? Mis mõte on siis saatel, kus nädal hiljem suure põnevuse ja trummipõrina saatel võitjaid välja kuulutatakse? Kellele see põnev on?
Kui ma näiteks FB-s sõpradele maha hõikan, et sain auto, siis kas see on meediasse panemine?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa ikkagi asjast aru. Võitjad said oma võidust teada 21. detsembril, eks ole? Seega said ka kõik mittevõitnud teada, et nad ei võitnud, eks ole? Mis mõte on siis saatel, kus nädal hiljem suure põnevuse ja trummipõrina saatel võitjaid välja kuulutatakse? Kellele see põnev on?
Kui ma näiteks FB-s sõpradele maha hõikan, et sain auto, siis kas see on meediasse panemine?

Nii ta on, saate põnevus piirdub siis sellega, kas ehk mõni võitja tuttav ka on. FB-s teatamise kohta ei oska öelda, ei viitsi nende reeglitega niisama tutvuma hakata. Naaber nagunii enne ei usu, kui telekast kuuleb või võitu oma silmaga näeb 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina küll seekord saadet ei vaadanud, aga eelnevatel aastatel on tehtud mõningaid kõnesid otse saate ajal, kas seekord ei tehtud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üks pilet on võitnud 10 000 ja 3000€. Kuidas see võimalik on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah üks pilet võitnud nii 3000 kui 10000. Ma ei tea, kuidas see süsteem neil oli. Kui mul oli ühel piletil kahe mänguväljaga pilet, kas siis prinditi mulle 2 loosisedelit? Ja kui ostsin kümne mänguväljaga piletit, siis visati loosikasti 10 minu andmetega lipikut? Siis võis küll 1 pilet võita 2x, sest selle peal oli mitu mänguvälja. Või??

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teada said ainult need, kellele helistati.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ülejäänud said ka ju teada – et ei võitnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei helistatud, järelikult ei võitnud. Nagu ka tuhandetele teistele. Milleks saadet vaadata?

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viking loto aastaloos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.