Esileht Väikelaps Viking saapad, kus hetkel hea hinnaga?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Viking saapad, kus hetkel hea hinnaga?

Postitas:
Kägu

Saapaid oleks kohe vaja,tüdrukule ja suuruses 27-28. Oskab keegi öelda, kust oleks hetkel mõistlik osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
vaike_siputis

RE: Viking saapad, kus hetkel hea hinnaga?

http://www.kingaklubi.ee (30 kuni 50 prosa alla) ja kauplus Kvartett Rocca al Mare keskuses (30 prosa alla). Mingi valik on ka ABC kingapoodides (20 prosa alla).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jälle kuulsin, et igalpool on 28 otsas. Kui keegi kuskil näinud, andke märku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin on mõned paarid pakkuda: http://public.fotki.com/HMtooted/kohe-olemas-lasteriided/talvejoped-ja-pksid/ ei ole ise nende müüja, lihtsalt meeles, et temalt saaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina sain Vikingud Stockmanist -60% (sain 26 euroga). Aga tänaseks ilmselt otsas, kui juhuslikult kaupa pole juurde toodud kuskil tagant. Võib-olla on siin keegi, kes seal täna käinud on, teab kommenteerida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

telli amazon.de, hinnale lisandub ca 7 euri postikulu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on selliseid pakkuda, suurus 28, uued
http://www.vikingfootwear.com/de/default.aspx?aid=9169060#product=9189886&category=9088856*0*&page=1&freetext=default&action=product
nurmekundlane@gmail.com
hind 49 ¤

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]telli amazon.de, hinnale lisandub ca 7 euri postikulu. [/tsitaat]

Mul on neid saapaid kohe vaja, pole aega oodata, millal nad kohale jõuavad. Kuigi jah odavam oleks küll, olen ise ka sealt vaadanud. Lootsin, et laps saab käia samade saabastega terve talv, kuid võta näpust. Väiksed ei ole aga sokk sisse ei mahu lisaks. Aga külmavares ta mul on ja kui nüüd veel külmemaks läheb siis ei saa ikka lapsed külmetada lasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on neid saapaid kohe vaja, pole aega oodata, millal nad kohale jõuavad. Kuigi jah odavam oleks küll, olen ise ka sealt vaadanud. Lootsin, et laps saab käia samade saabastega terve talv, kuid võta näpust. Väiksed ei ole aga sokk sisse ei mahu lisaks. Aga külmavares ta mul on ja kui nüüd veel külmemaks läheb siis ei saa ikka lapsed külmetada lasta.[/tsitaat] kui täna Amazonist tellid, siis järgmine nädal kolmapäev,neljapäev ilmselt kohal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest pole Amazonist enam midagi saada, kõik suuermad numbrid on läinud:(

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellest paksust sokist sinna veel toppida? Mu lapsel on Vikingitega ka väga külma ilmaga jalad soojad olnud ja ilma igasuguse lisasokita.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mu meelest pole Amazonist enam midagi saada, kõik suuermad numbrid on läinud:([/tsitaat]

28-le siiski ju veel midagi on http://www.amazon.de/gp/search/ref=sr_in_-2_p_4_50?rh=n%3A355006011%2Cn%3A%21361139011%2Cn%3A361140011%2Cp_n_target_audience_browse-bin%3A362991011%2Cp_4%3AViking&bbn=361140011&ie=UTF8&qid=1327611474&rnid=362986011#/ref=sr_nr_p_n_size_browse-vebi_9?rh=n%3A355006011%2Cn%3A%21361139011%2Cn%3A361140011%2Cp_n_target_audience_browse-bin%3A362991011%2Cp_4%3AViking%2Cp_6%3AA3JWKAKR8XB7XF%2Cp_n_target_audience_browse-bin%3A489501031%2Cp_n_size_browse-vebin%3A378578011&bbn=361140011&ie=UTF8&qid=1327611490&rnid=376733011

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei no jah, kuidas võtta…mudeli poolest oleks vast ainult need hõbedased, aga need liiga heledad. Ma nt ei tahaks neid oma lapsele ja muid ma ei tahaks või siis on hind krõbe….või kuigi 49 ja 51 euri on ka parem kui meie poest osta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis sellest paksust sokist sinna veel toppida? Mu lapsel on Vikingitega ka väga külma ilmaga jalad soojad olnud ja ilma igasuguse lisasokita.[/tsitaat]

Ma ei ole ju väitnud, et vikingutesse soki sisse tahan toppida. Ütlesin, et praegusetele saabastele ei lähe lisasokk sisse aga jalad külmetavad ja uusi vaja. Loodan, et vikingud ongi nii soojad nagu räägitakse ja sellepärast ma neid osta soovingi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina sain Vikingud Stockmanist -60% (sain 26 euroga). Aga tänaseks ilmselt otsas, kui juhuslikult kaupa pole juurde toodud kuskil tagant. Võib-olla on siin keegi, kes seal täna käinud on, teab kommenteerida.[/tsitaat]

Mis suuruse ostsid ja palju täishind oli?

Ise ostsin ka 60% ajal sealt vikingud s 34, aga hind oli 34¤ 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma jälle kuulsin, et igalpool on 28 otsas. Kui keegi kuskil näinud, andke märku.[/tsitaat]

Just saabusin linnast ja info selline, et kui sul tüdrukule vaja siis rocca ABC on veel 28. Ühed punased, mis siis -50% ja hind siis 44 ja miinus veel partnerkaart ja on ka lillad, mille täis hind on 89 ja sealt 20% maha. Teistes poodides seal ei olnud 28 enam.

0
0
Please wait...

Postitas:
aloe

Siit saab yhed vähekantud 27 suurust, kui huvi
http://public.fotki.com/LiisaLisette/lasteriided-suurust-1/jalanud-1/

Ei ole tegemist minu albumiga 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Väikelaps Viking saapad, kus hetkel hea hinnaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.