Esileht Väikelaps Viking versus Kuoma

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Viking versus Kuoma

Mina soovin arvamust vanematelt, kelle lapsed kandnud nii Viking kui Kuoma saapaid. Millised siis soojemad? minu lapsed siiani vaid Viking talvesaapaid kandnud, kuid eile ja täna neis varbad külmad, samas annan endale aru, et õues külm ja ilmselt polegi olemas saabast milles väikelapse varbad soojaks jääksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on meil hetkel ja on ka mitmel varasemal aastal olnud. Laia ja kõrge jalaga lapse lemmikud on ikka alati Kuomad, need siis lasteaia ja õuesaapad. Jalad alati soojad, isegi kuumad, aga meil ka selline hea perifeerse verevarustusega laps, kel käed ega jalad ei külmeta. Vikingutega käib siis poes/külas/teatris, sel aastal meil selline viisakam mudel. Ka soojad, laps ei kurda, aga jäigad ja mitte tema esimene valik igal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel olid eelmise aasta suurte külmadega nii kuoma putkivarsi kui ka viking adventure. lapsel vahetus talvel jalanr, aga mingil hetkel olid veel mõlemad saapad kasutusel
tulemus oli see, et kuomadega olid lapse jalad soojad, aga vikungutega mitte. samas vikinguid sai päris pikalt kanda. kuomadega oleks märtsis juba palav olnud.

aga sellisteks külmadeks talveilmadeks on minu eelistus igal juhul kuoma 🙂 . minu lapsele sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 14:33; 28.01 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Kuomad veel ka sellepärast, et need meil ripuvadki kombeka küljes. Laps ronib kombesse ja sopsti jalad ka kohe saabastes. Ära võttes laseb laps kombe seljast alla, paneb jalad kokku, ma surun oma jalgadega lapse saapad kokku ja tõstan sopsti lapse saabastest ja kombest korraga välja. Väga hea kiire variant kui mitu mudilast vaja riietada.
Ei ole veel külmi varbaid Kuomadega tundnud. Aastatepikkune kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomad on soojemad. Aga need vähema kasutamisega, paneme ainult siis kui lähme lumme möllama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuomades alati jalad soojad ja kuivad, Vikingute kohta ei saa seda alati öelda (kogemus 3 lapsega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul alpsel selline tavaline keskmine liist jalg, siis kuoma ei sobi üldse. Loksub jalas nagu kolm numbrit suurem kummik. Kahjuks olid jalad Vikingis külmad, rohkem neid ka ei osta.
Käib Clarks goretex saapaga(seest karvane, krõpsud peal), kui väiksed siis ei teagi mida asemele osta, meil ei müüda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, meie peres on just vastupidine kogemus, Kuomadega jalad külmetavad, aga Vikingitega on soojad. Proovitud 3 lapse peal 🙂 Aga ilmselt sõltub see ka saabaste vanusest, Kuomade vooder kulub kiiresti õhukeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps võib ka Kuomadest sama teed välja astuda, sest need nii laiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel olid uuena ostetud Kuomad ja Vikingud. niiet asi ei saanud kindlasti olla kulunud karvas.
aga lapsel on tõesti ka kõrgem jalg, niiet iga saabas jalga ei lähegi.
vikingutega olid tõesti jalad jääkülmad. kuomaga ei pidanud isegi villaseid sokke jalga panema, ikka oli soe.
aaa.. ja kasvuvaru on ca 1 cm saabastel. üle selle pole laps tõesti Kuomadega võimeline kõndima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 14:33; 28.01 22:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Viking versus Kuoma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.