Esileht Väikelaps Vilenski aparaat

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vilenski aparaat

Postitas:

Tere!

Siin pole eriti sellest juttu olnud. Kas kellelgi on lapsele see määratud ja kuidas leppinud? Meie 8,5 kuune poja sai selle ja mina ei suuda seda talle panna – jalad jäävad täiesti ebardlikku asendisse – ei saa ma aru, kuidas selles asendis saab keerata, roomata…, aga ma pean.

Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leidnud pilte, milline see aparaat välja näeb, aga ma saan aru, et seda kasutatakse puusaprobleemide puhul? 8,5-kuusel on tegelikult juba päris hilja selliseid asju avastada. Igatahes kasutage seda aparaati vastavalt arsti ettekirjutusele, sest hiljem aitab ainult operatsioon ja siis on laps kipsis ja see on juba tunduvalt raskem nii lapsele kui emale.
Minu laps kandis Pavliku rihmasid 2 kuud. Sai need 5-kuuselt (mis on ka päris hilja). Lapsel polnud mingit probleemi nende rihmadega, 6-kuuselt hakkas roomama, tõmbas end käte abil edasi. Käpuli ajas end ka nende rihmadega. Keerata jah ei saa konnaasendis jalgadega. Kui rihmad ära võeti, siis läks tal mõni päev aega, et aru saada, kuidas jalgu roomamiseks kasutada, aga edasi läks areng väga kiirelt.
Sa pead ise selle aparaadi kasutamisega leppima ja see pole mõeldud mitte sinu ja su lapse kiusamiseks. Mõtle, mis on need mõned kuud lapse ülejäänud elu kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõtlengi nii, et mis need mõned kuud! Aga hilja on küll jah, asi avastati, kui poja oli 6 kuud, aga kuna tegu kergekujulise hädaga, siis loodeti, et paraneb ise, aga kahjuks ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Vilenski aparaat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.