Esileht Väikelaps Viletsa kvaliteediga Lenne jope — kuidas parandada?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Viletsa kvaliteediga Lenne jope — kuidas parandada?

Postitas:

Lapsel on Lenne jope, vaat see: https://lenne.ee/toode/19232-390/
Ja ma olen selle kvaliteedis täiesti pettunud. Meie pere ei ela püsivalt Eestis ja jope ostsin viimase Eestis käigu ajal Prismast veel spetsiaalselt selle mõttega, et toetan kohalikku tootjat. Ilus näeb välja küll ja lapsele ka meeldib, aga … täna toimus meil siis jalutuskäik vihmas. Kapuuts oli kogu aeg peas ja u tunni pärast koju tagasi jõudes oli lapsel kraevahe ja õlad konkreetselt märjad. Isegi mitte niisked, vaid selged märjad laigud olid. Ära võttes oli kapuutsi õmblus täispikkuses seestpoolt märg. Ühesõnaga, see asjandus lekib õmbluste vahelt läbi.
Käisin nüüd kodulehel kontrollimas, et äkki olin poes tähelepanematu ja see jope ei olegi mõeldud veekindel olema. Krt, esimene lause kirjelduses on et hoiab kinni külma tuule ja vihma. No ei hoia! Ja külma tuult ka mitte, väga liru jope on. Ma ei osanud seda oodata, meil siin on ilmad jupp maad soojemad kui Eestis, aga tõesti, lapsel on sellega tihti jahe.

Kuna mul see jope nüüd ikkagi olemas on, et seda kanda saaks, kas keegi teab, kas on olemas mingeid tooteid, millega saaks ise lekkivad õmblused veekindlaks muuta? Impregneerijaga saab üle pritsida, seda ma tean, aga see vist õmbluste kohti küll vettpidavaks ei muuda. Ma ei ole tõesti kunagi varem näinud ühtegi laste ega täiskasvanute ilmastikukindlat riietust, millel lekiksid õmblused?!? On olnud selliseid, mis tugeva vihmaga lihtsalt märguvad ja nt kapuuts pea pealt ja õlad lähevad niiskeks, aga mitte nii, et õmbluste vahelt lihtsalt soriseb sisse vesi. Mismoodi saaks õmblused veekindlaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:09; 13.05 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks otse tootjalt, kuidas ja kas sellist asja üldse ise parandada saab. Praaktoote eest vastutab ikkagi tootja, kuigi mujalt ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmbluste teibiga peaks saama egk asja parandada. http://www.rivet.ee/epood/Teibid/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Softshell ei olegi ju veekindel/vihmariietus.
Aga ehk kannatab mingi nanospreiga üle teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40e jope eest, mis laseb vett läbi?

Hoia silma peal babyshop.comil

https://m.fi.babyshop.com/paris-soft-shell-jacket-woody-rose/p/267339

Ka softshell jope, kenasti märgitud palju vett peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:23; 12.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänapäeval tohib veel kapuutsi jope külge õmmelda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänapäeval tohib veel kapuutsi jope külge õmmelda?

Lasteriiete puhul on kinni õmmeldud kapuuts vägagi riskantne – turnivad,ronivad + kapuuts trukkidega või nööridega kinnitatud ning ei õnnestu avada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 18:23; 12.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänapäeval tohib veel kapuutsi jope külge õmmelda?

Lasteriiete puhul on kinni õmmeldud kapuuts vägagi riskantne – turnivad,ronivad + kapuuts trukkidega või nööridega kinnitatud ning ei õnnestu avada.

Ma ei saa aru, mis see tähendab. Kas te peate silmas, kapuuts ei tohi jope külge kinni õmmeldud olla vaid peab trukkidega küljest ära käima? Hmm, no kui minu antud lingil esimest pilti vaadata, siis seal on näha, kuidas õmblus jookseb, samamoodi on kukla taga ka. Ära ei käi küljest. Nööre ega trukke selle tihedamalt näo ümber pinguldamiseks ei ole.
Seda ma tean, et softshell ei ole täiesti vihmakindel, aga selle jope puhul ei läinud vesi mitte läbi materjali, vaid lekkis õmbluste kohalt. Uurisin vahepeal, et enamasti on kombinesoonidel õmblused teibitud, see teeb nad veekindlaks. Ju sellel jopel siis ei ole. Aitäh soovituste eest, uurin neid õmbluste teipe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:09; 13.05 00:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Viletsa kvaliteediga Lenne jope — kuidas parandada?