Esileht Ilu ja tervis Viletsad hambad, soovitage hambaarsti, järelmaks.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Viletsad hambad, soovitage hambaarsti, järelmaks.

Postitas:

Minu vanemad on mulle pärandanud väga viletsad hambad. Emal mul olid hambad suust läinud juba neljakümneselt. Mind ootab ilmselt sama saatus. Tasapisi on suust ära lagunenud tagumised suured hambad ja kuna raha pole olnud nende asendamiseks, siis nii nad on jäänud. Nüüd on lugu selline, et suust laguneb ära juba järgmine hammas. Tasapisi hakkasin neid nüüd uuesti 2 a tagasi paigaldama, ühe esimese hamba panek läks maksma 23 000.- eesti rahas siis. Nüüd tuleb aga hakata asendama suuri tagumisi ja ma ei kujuta ette, palju see veel maksma läheb:(
On kellelgi veel sellist olukorda? Kus oleks võimalik järelmaksuga sellist ravi saada Tallinnas? Ise mingi aeg uurisin, aga ei pakkunud keegi järelmaksu, õeldi vaid et saab võtta mingit laenu pangast selleks, kuid olen olnud 3 a tööta, hetkel lapsega kodune, niiet see variant jääb ära. Raha koguda on sisuliselt võimatu selleks. Mis küll teha? Varsti lõpetan hambutuna, olen 32 alles:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks võimalusi on praktikantide juures käia, nemad teevad vist isegi tasuta, olen näinud vahel selliseid kuulutusi. usun, et teevad ikkagi hästi, kuigi alles algajad ja võib-olla veel pareminigi kui mõni tüdinenud hambaarst. teine võimalus on käia maakohas hambaarsti juures. sealsed hinnad on ikka palju kordi soodsamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 16:43; 28.03 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitav oleks kohe teada, kus kohas need praktikandid Tallinnas, siis tasuta tööd teevad?
Olen siit Perekoolist lugenud, et Tartus praktikandid teevad tööd kuna Tartu stomatolooge ka koolitab, aga, et Tallinnas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 19:43; 28.03 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasuta teevad III kursuse üliõpilased, link on siin
http://www.kliinikum.ee/stomatoloogia/
aga proteesimine on seal vaid 25% soodsam, seda ilmselt teemaalgata vajabki.

Pärnus saab küll järelmaksuga tasuda Hambapolikliinikus. Kindlasti on ka Tallinnas selliseid kohti, kammi kodulehed läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 22:01; 28.03 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska soovitada, kus odavamalt saab, aga alusta kohe. Implantaadid on selle nimi. Mine kõigepealt konsultatsiooni mõnda kliinikusse, kus neid pannakse, nad teevad raviplaani ja ehk on ka järelmaksu võimalus. Isegi juba ühest implantaadist on abi, eks tulevikus võib edasi tegeleda. Ühe hind on suurusjärgus 1000 ¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, mis mõte on pakkuda Tartu praktikante kui teemaalgataja soovib Tallinnas teenust?
Millegipärast ei usu, et enamik inimesi oleks hirmsasti nõus teiselepoole Eestit sõitma hambaarstile, no ei usu kohe mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 19:43; 28.03 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis mõttes, inimesed ju ikka liiguvad mööda Eestit ringi, kui teemaalgataja peaks Tartu sattuma, siis on tal see teadmine, et siin saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 16:43; 28.03 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei usu, et praktikandid tasuta implantaate paigaldavad, neid oli teemaalagataja jutu järgi tal ilmselt vaja. Need maksavad ikka ühes suurusjärgus igalpool, vb kusagil soodsam natuke. Nii u 1000¤ üks. lasin hiljuti panna just. Järelmaksuga ei tea, vb on kusagil selline võimalus, et hansa liisinguga maksta vms,kuid siis tuleb muidugi protsent otsa…tean, mis tunne see on, endal sama lugu, et hambaid polnud tagumisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama. Aga mulle öeldi just Kaarli hambapolikliinikus, et 22 000 krooni on üks implantaat, kust neid odavamaid saab? ma hakkan igatahes järjest panema, iga aasta ühe. summa jaguneb aasta peale, sest seda ei tehta ühe korraga, alustatakse tõmbamisest jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

talle ei ole ju mõtet implantaate soovitada, kuna raha pole. on ka odavamaid võimalusi proteesimiseks. tagumiste hammaste puhul ei ole need tavalised proteesid ka halvad midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 22:01; 28.03 21:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Viletsad hambad, soovitage hambaarsti, järelmaks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.