Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakas voolus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Viljakas voolus

Postitas:

Tere!
Olen pikalt triibupüüdja olnud ja sellepärast ka googeldanud rasestumise kohta igast infot. Piinama jäi üks lause, mis ma kuskilt lugesin, et naine saab rasestuda ainult viljaka voolusega, sest siis saab sperma selle kinnituda. Umbes nii see kõlas.
Aga…
Mul on tihti nii, et ov test on poitiivne aga voolus ei veni grammigi.
Täna aga muutusin seksides eriti “märjaks” ja nägin, kui veniv see lima seksides oli.
Kuidas siis on? Et kui üldiselt voolus veniv ei ole, isegi ov aeg aga seksides see voolus on veniv siis kas seda võib viljakaks vooluseks lugeda?
Noh… see on ju seksides alati selline ja seal, kust lugesin eelmist lauset oli ka lause, et seksimise aegset venivat voolust ei loeta viljakaks vooluseks.

Kas see võib tõesti põhjustada mitte rasestumist, kui mul isegi ov aeg “venivat läbipaistvat munavalge” voolust ei ole?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumine ei ole viljaka vooluseta võimatu, neid teemasi palju olnud ja ka naisi kes kirjutanud, et rasestusid. Siiski aga õnnestumise % suurem viljaka voolusega. Viljakat voolust saab teatud toiduainete regulaarse tarbimisega juurde tekitada ja toidulisandite, googelda kui huvi pakub. Või kergem variant spermasõbralik libesti, pre-seed on kõige populaarsem, aga see pole puhas, pigem soovitaks babystart libestit. Ja kui sul muidu sellist voolust ei ole vahekorra ajal/järgselt, siis arvatavasti oli tegu seekord siiski viljaka voolusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nüüd ei saa aru, mismoodi sa seda vooluse venivust mõõdad? Mul ei olegi koguaeg mingit voolust ja pärast hormoonspiraali ära jätmist muutus asi eriti normaalseks, voolusevabaks ja alumine korrus sai justkui korda. Ometi rasestusin kohe esimesel katsel.

ma kahtlustan, et ise ei saagi sellist asja välise vatatlusega määrata. Samamoodi nagu spermakvaliteeti – asjaolu, et seemnevedelikku on palju, ei välista, et kõik seemnerakud ujuvad vales suunas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just ka öelda, et see, et sa vooluse venivust välisel vaatlusel ei tuvasta, ei tähenda, et viljakat voolust ei ole. Oluline on ikka see, mis seespool toimub, mitte väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakas voolus