Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakuse testid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Viljakuse testid?

Postitas:

Tere!Olen 37-aastane ja soov varsti pesamuna saada. Naistearst mainis, et on olemas mingid analüüsid, mis näitavad kui palju ja mis kvaliteediga munarakud on alles. Võibolla ma ei saanud tema jutust päris õieti aru, aga milliseid uuringuid ta võis mõelda kus neid teha saaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 00:05; 06.05 09:34;
To report this post you need to login first.

Kiiresti vaja raha? Me saame teid aidata!
Kas olete praeguses hädas või ähvardab teid hädas?
Sel moel anname teile võimaluse võtta uus areng.
Rikkalikuna tunnen end kohustatud abistama inimesi, kes on raskustes, et anda neile võimalus. Igaüks teenis teise võimaluse ja kuna valitsus ebaõnnestub, peab see tulema teistelt.
Ükski summa pole meie jaoks liiga hull ja vastastikusel kokkuleppel kindlaks määratud küpsus.
Pole üllatusi, lisakulusid, aga ainult kokkulepitud summasid ja mitte midagi muud.
Ärge enam oodake ja kommenteerige seda postitust. Palun täpsustage summa, mida soovite laenata, ja võtame Teiega ühendust kõigi võimalustega. võtke meiega ühendust täna aadressil mullerdieter641@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas geneetiline analüüs, näiteks Fertify. On olemas mingid vereplasma markerid. Kõik nad hindavad kaudselt. Otseselt saab hinnata ainult munarakuanalüüs (ovulatsiooni induktsioon, punktsioon, analüüs, viljatuskliinikus, nagu munarakudoonorluse või IVF puhul).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistearst saab ka määrata need proovid. Neid tehakse teatud tsüklipäeval. Pluss AMH , milleks pole oluline millal teha, see ei sõltu tsüklist. See näitab palju sul on munaraku reserv. Ja seda oleks ideaalis koos vaja jälgida FSH ja LH -ga. Nende kombo annab ülevaate. Kui sul ov toimuvad nende näitude põhjal jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:56; 06.05 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on kellelgi ka konkreetset kogemust? Nii Fertify kui anti mülleri hormooni mõõtmisega? Kas kellelgi on edulugusid jagada kui tulemused pole nii head olnud, aga siiski õnnestunud rasedaks jääda ja terve beebi ilmale tuua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 00:05; 06.05 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu AMH madal 0,38. Määrati märtsis, lasin ise arstil määrata 2 tsùklipäeval kõik hormoonid. Ja ta lasi ka amh teha korraga. Amh ei lähe nii nii ruttu madalaks. Enne märtsi 5 kuud tagasi , novembris avastati , et rasedus on emakaväline. Raseduse tuvastatud juba oktoobris.
Seega madal amh ei tähenda miskit, ütles minu arst. Hetkel püüan 6 kuud uuesti juba ja olen positiivne???? minul puhul võib võtta kauem aega rasedtumine, aga ei pruugi, kuna minul eemaldati ka munajuha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 12:56; 06.05 12:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakuse testid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.