Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Viljakusmonitor Daysy 2.0 kõigest 200€ eest

1 postitus (kokku 1)

Teema: Viljakusmonitor Daysy 2.0 kõigest 200€ eest

Postitas:
Kägu

Müüa Daysy 2.0 viljakusmonitor, mis on justkui uus – nimelt toode soetatud 2020 märtsis. Kaasa saab originaalkarbi ja ka USB laadija. 🙂

Tootest lähemalt:
Daysy on nutikas viljakuse jälgimise seade, mis võimaldab Sul oma tsüklit tundma õppida. Tänu Daysy-le tead täpselt, millal viljastumine on võimalik ja millal mitte. Oma viljastumisvõimelises faasis võid planeerida rasedust, viljastumiseni mitte viivas faasis ei ole see võimalik. See on Sinu valik.

Kuidas Daysy töötab?
Usaldusväärne ja täpne esimesest päevast.
Viljakuskalkulaator mõõdab Sinu hommikuse kehatemperatuuri ehk basaaltemperatuuri kõige tipptehnoloogilisema temperatuurianduriga (1/100 täpsusaste). Seejärel võrdleb seda automaatselt bio-matemaatilise ennustustarkvara ning kogu varasemalt salvestatud pereplaneerimisuuringute infoga.

Daysy algoritm on unikaalne suutes täpselt määratleda, analüüsida ja näidata Sinu individuaalset tsüklit. Seetõttu peetakse Daysy intelligentset viljakusmonitori üheks kõige efektiivsemaks maailmas. Daysy on 99.4% usaldusväärne kohe algusest peale. Daysy algoritm on sarnane tuntud monitoriga Lady Comp, mida on müüdud juba 30 aastat.

Lisainfo:
Daysy viljakusmonitori Eesti koduleht – http://www.viljakusmonitor.ee/

0
0
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Viljakusmonitor Daysy 2.0 kõigest 200€ eest