Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakusuuringud – kus ja kuidas?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Viljakusuuringud – kus ja kuidas?

Postitas:

Olen 37-aastane, sooviksin veel üht last. Milliseid viljakusuuringuid ja kus teha soovitate? Kuidas AMH-d mõõdetakse? Kas on kohta, kus saaks kõik uuringud ka tasuta, kuigi otsest näidustust ei ole? Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:56; 26.06 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks uuringud, kui pole veel proovinudki? Äkki õnnestub 1 kuul? Tasuta teatavasti saab vaid riiklikes haiglates. Ma küll kahtlen, et nad hakkavad niisama mingeid analüüse tegema. Ise makstes saab muidugi kõike uurida erakates.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Eelmine Kägu, küsid, miks? Aga sellepärast, et mulle meeldiks enda jaoks teada, kui tõenäoline õnnestumine on. Kui tulemused kehvad, panen ka vaimu valmis, et tuleb v õib-olla mitu aastat oodata. Mina tean, et minul on pinget niiviisi vähem.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 12:56; 26.06 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise naistearsti visiidi ajal võid küsida vereproovi ka amh-ile. Pole ju nii mittepõhjendatud, arvestades vanust ja lapsesoovi. Kuigi jah, hakake pihta ja vaadake, kuidas läheb, ega mingit garantiid ei ole üheski vanuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 37-aastane, sooviksin veel üht last. Milliseid viljakusuuringuid ja kus teha soovitate? Kuidas AMH-d mõõdetakse? Kas on kohta, kus saaks kõik uuringud ka tasuta, kuigi otsest näidustust ei ole? Tänud vastajatele!

Eestis on vaja meditsiiniline näidustus. Ehk lihtsalt “mina tahan ja kõik” eriti ei lenda. Enne pead ikka natuke ise ka proovima ja siis hakatakse vaatama, kas on mingeid meditsiiniliselt kõrvaldatavaid probleeme.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Eelmine Kägu, küsid, miks? Aga sellepärast, et mulle meeldiks enda jaoks teada, kui tõenäoline õnnestumine on. Kui tulemused kehvad, panen ka vaimu valmis, et tuleb v õib-olla mitu aastat oodata. Mina tean, et minul on pinget niiviisi vähem.

Nii need asjad tõepoolest ei käi, kui sina tahad oma “vaimu valmis panna”. Maksumaksjad ei pea kinni maksma sinu uudishimu- teed oma kallid uuringud haigekassa kulul ära ja järgmise tsükliga jääd rasedaks. Mõtle ka nüüd natuke. Oma raha eest lase uurida, mida tahad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain kolmanda lapse 38-aastaselt. Rasestusin sõna otseses mõttes esimesel katsel. Äkki proovid kõigepealt loomulikul teel rasestuda ja kui see näiteks poole aasta jooksul ei õnnestu, siis hakkad uuringuid küsima? Milleks üle mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljakusuuringud – kus ja kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.