Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viljandi folk

Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Teema: Viljandi folk

Postitas:
Kägu

Ikkagi jääb ära. Hea otsus. Parem karta kui kahetseda.

ma sain aru, et ära päris ei jää, aga korraldati ümber, miskid kontserdid toimuvad

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma sain aru, et ära päris ei jää, aga korraldati ümber, miskid kontserdid toimuvad

Folk lükati järgmisesse suvesse.

Küll aga plaanitakse Viljandis korraldada välikontsert (kahel järjestikusel õhtul), kuhu müüakse eraldi pileteid (kuni 1000, nagu lubatud on) – no nagu ikka kontserte korraldatakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Folk lükati järgmisesse suvesse.

Küll aga plaanitakse Viljandis korraldada välikontsert (kahel järjestikusel õhtul), kuhu müüakse eraldi pileteid (kuni 1000, nagu lubatud on) – no nagu ikka kontserte korraldatakse.

Korraldatakse kaks kontserdipäeva. Mõlemal päeval on samad esinejad ja sama kava. Küll aga täpsustaks seda 1000 piletit. Spordiüriruste korraldamisel loetakse näiteks eeskirjade järgi sinna 1000 sisse nii osalejad kui pealtvaatajad. Sama vast on ka seal kontserdil. 1000 inimest on kokku esinejate, toimkonna ja pealtvaatajatega. Igastahes mõistlik otsus korraldaja poolt see 3000 osalejaga asi ära jätta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 91 kuni 93 (kokku 93 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viljandi folk