Esileht Lapse ootamine Viljandi naistearstid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Viljandi naistearstid

Postitas:

Kiitke ja laitke Viljandi arste, kelle juures rasedusega arvel olete/ vm kogemused. Olen kahtleval seisukohal, kas hakata arstil käima Viljandis, mis jääb lähemale v hoopis Tallinnas v Tartus.
Olen üle 40 a, tahaks igati korralikku jälgimist ja arsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan suurte kogemustega väga head arsti dr. Heli Tobre-Madis’t. Vajadusel suunab ka edasi Tartusse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Tobret just ei soovitaks, külm ja kalk ning tujukas. Vahetasin ta eelmise rasedusega juba poole pealt välja haigla arsti dr. Saarepuu vastu. Praeguse rasedusega olen dr. Vanaveski jälgimise all – põhjalik, peab asju meeles, helistab ise kui oled unustanud proovide vastused küsimata jätnud jne.

35+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Heli Tobre Madist igati tore ja sõbralik arst ja samas praksises töötab veel dr. Toomsalu ja supper ämmaemand Kätlin????
Olin ka varem viljandi haiglas jälgimisel ja kui pikalt ei uuritud miks ma ei rasestu ja kui rasestun siis katkesid rasedused ja neid ei olnud 1 ega 2 vaid ligi 10. Peale seda vahetasin erakliiniku vastu riikliku haigla.
Dr.Tobre ja Dr. Toomsalu uurisid ja viitsisid tegeleda minuga ning nüüdseks olen 25 nädalat õnnelik rase ???? ja pideva jälgimise all igal viisidil tehakse UH
Igati soovitan neid????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin eelmise lapsega ja ka praegu arvel dr Soomere juures. Siiani olen rahul olnud klapp alati hea olnud ei ole kalk ega ms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Viljandi naistearstid