Esileht Sünnitus Viljandi või Tartu?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Viljandi või Tartu?

Postitas:

Olen valiku ees. Rasedus on lõpujärgus ja plaan oli minna sünnitama Viljandi haiglasse. Samas ideaalis tahaksin väga Tartus sünnitada, sest Viljandi haiglast olen ainult õuduslugusid kuulnud,Tartus on tingimused kaasaegsemad ja ka tüsistuste korral peaks abistamine võimalikum olema (?). Tuttav sünnitas aasta tagasi Viljandis ja tema viidi koos lapsega Tartusse, sest lapsel tekkisid tõsised probleemid. Aga Tartusse minek on mulle, kui hetkel veel lubadeta, päris kehv variant ja mees ei pruugi töölt ruttu jõuda. Kuidas on Teie kogemused Viljandi haiglaga just viimastel aastatel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin esimese lapse 10a tagasi Viljandi haiglas. Arst oli jube. Karjus et mis tegid sellest lapsest kui sünnitusvalu ei kannata jne. Teise lapse sünnitasin 2a tagasi ja super personal oli koos arsti ja ämmakaga. Kolmanda sünnitasin 1aasta tagasi kodus aga kui haigla viidi siis arst hakkas sôimama et kui teised sünnitused nii kiired siis oleks pidanud kohe liikuma hakkama et kodus ei sûnniks. Kus ma pidin teadma et kolmas laps sünnib 33minutiga 🙂 muidu oli väha hea kogemus viimasega kui välja arvata see vastuvôtus olnud arst öösel. Mina olen rahul. Kuna seal vãhe sûnnitajaid siis saad tãhelepanu ja hoolt. Tartus pigem nagu liinitöö ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Tartus sünnitanud kaks last ja läheks ka kolmandat siia sünnitama. Minul oli mõlemal korral kindel ja hoitud tunne. Kaalusin tasulist ämmaemandat, kuid siis mõistsin, et ega keegi teine minu eest sünnitada ei saa, ükskõik kui palju ma talle maksan. Käisin rasedate joogas, lugesin aktiivsünnitusest jne. Kindlasti soovitan käia sellel TÜ sünnitusmaja tutvustaval kursusel, see loob ka turvatunnet. Mina valisin Tartu ja Põlva vahel. Viljandi kohta ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Tartu!
Viljandis oli väga kohutav emotsionaalne stress. Arstid ei suutnud ära vaielda kumma diagnoos on õige ning lasid sel ka välja paista patsiendile. Üks väitis et lapsega pole kõik ok, teine väitis et on… õnneks sain sealt minema ja sünnitasin oma lapse tartus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin Viljandis arvel. Vassiti, valetati ja sokiti terve mu raseduse aja. Viimase minutini vaagisin Viljandis ja Tartus sünnitamise vahel. Väga viimasel minutil keerasime nina Tartu poole ja ma ei kahetse seda.
Kahetsen ainult seda, et sünnitusjärgsete tüsistustega Viljandisse Alesma poole pöördusin ja see mind p*rsse saatis, hiljem ka ülejäänud personal. Eesotsas krdi Insoga. Tänu nendele napakatele on mul eluks ajaks tervis pekkis ja Tartus arstid muudkui lapivad mind.
1,5a möödas. Muide, mul mees valmistas personali oma töö juures ette. Neil on mõnus kollektiiv seal ja naisterahvad ilmselgelt mõistsid. Nad olid valmis viimased kolme nädalat, et mees võib minuti pealt lubatult töölt välja marssida ja naise haiglasse viia.

Nii et, VALI TARTU!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 18:04; 17.03 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Viljandit, siin on ka väga mõistlikke ja abivalmis arste, ämmakaid. Lisaks kõigele pole sünnitajaid palju ja personalil aega tegeleda sünnitajaga. Muidugi palju sõltub vahetusest kes sel ajal tööl on. Ise isiklikult kiidan Insot-päästis mu lapse. Ja Ämmaemand Urve Sindi super ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2 last sündinud Viljandis.Esimene 7a tagasi ja teine 7 kuud;) Personal on väga abivalmis ja minul mingeid probleeme ei ole olnud.Ainus kes probleeme tekitas,oli koristaja….kes kommenteeris pidevalt,et äkki ei peaks mul nii palju külalisi käina sest see mõjub lapsele ja mulle väsitavalt???????? Aga ma ei pööranud üldse tähelepanu sellele naisterahvale.Muidu oli kõik väga ok ja kui palusid abi või küsisine midagi,siis keegi viltu ei vaadanud.Mul mitu tuttavat Tartus sünnitanud ja kuulnud ka igasugust halba ja pigem nagu liinitöö….Ma arvan,et igas linnas on omad kiiksid ja igas haiglas võib sulle trehvata keegi väga ebameeldiv arst,ämnakas või muu tegelane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõlemas kohas vees sünnitamise võimalus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viljandis on vann sama väike nagu lapsevann ja ülimadal on ka. Tartus on jällegi mega suur ja igatepidi abivahenditega. Ma isiklikult ei kujutaks ette kokkusurutult sünnitamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 18:04; 17.03 10:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Viljandi või Tartu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.