Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi arst Ekaterina Mironova

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Viljatusravi arst Ekaterina Mironova

Postitas:

Kas siin leidub selle viljatusravi arsti patsiente?
Kuidas temaga kogemused ja kas on rääkida ka edulugusid?
Sain tema juurde aja, aga ei ole temast midagi kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edulood on suhteline asi. IVF puhul on ju nii palju muutjaid mis seotud naise endaga, et arst võib igasuguseid imesid teha, aga tulemus ikka null.
Aga asjast…mina olen Mironova juures käinud aasta algusest. Sinna sisse mahub 2 IVF ringi mis ei õnnestunud ja hetkel kolmas.
Kuna selle aja sees on olnud meil ikka päris palju kohtumisi ja meilitsi suhtlust koroonakevadel, siis võin öelda ainult kiidusõnu. Ehk alguses oli ta veidi tagasihoidliku olemisega, aga mida aeg edasi seda mugavamalt ennast tema patsiendina tundsin. Öeldakse, et ta on valdkonnas üsna uus. Juba vist paar aastat räägitakse, et üsna uus 😀
Minu kogemus, on et ta on põhjalik, sõbralik ja üritab alati leida parima lahenduse patsiendi jaoks. Kui milleski kahtleb, siis alati konsulteerib peaarstiga.
Kui IVF skeemid ongi üks katsetamine tegelikult ja ega arst ka ei tea mis konkreetsele patsiendile just parem on, siis protseduuride osas on tal väga hea käsi. Teinud mulle nii kolposkoopiat kui IVF puhul punktsiooni ja siirdamisi. Punktsioonide puhul või kasvõi niisama UH puhul on ta oluliselt ettevaatlikuma käega kui vanemad arstid. Üksi protseduur ei ole mingi mega mugav asi, aga tema suudab neid teha nii, et ei ole kindlasti valus ega ebameeldiv ja sa ei tunne end nagu lihakäntsakas seal pukis 🙂
Pikk jutt siis minu poolt, aga kui on mida kiita, siis parem olla pikk 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga nädal on teema tema kohta…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin leidub selle viljatusravi arsti patsiente?

Kuidas temaga kogemused ja kas on rääkida ka edulugusid?

Sain tema juurde aja, aga ei ole temast midagi kuulnud.

Tere, mina olin tema juures IVF ravil eelmine suvi. Alguses tundus väga tore ja põhjalik. Aga iga kord oli uus jutt, nagu oleksin kas uus patsient või vahepeal midagi kaootiliselt muutunud. Lõpuks vahetasin arsti.
Anne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tema patsient aasta algusest, siiani veel siirdamiseni jõudnud ei ole, alati tal mingi uus plaan varuks. Selline tunne, et ta tahab rohkem katsetada ja kogemusi koguda, kuiet läbitud edulugu korrata. Aasta alguses käisin kontsultatsioonil nii NV-s kui Pelgus ja puhtalt asukoha pärast jäi valikusse Pelgu. Iga nädal kahetsen otsust jääda Mironova juurde ja iga nädal mõtlen, et ok, teeks temaga kasvõi ühe siirdamise ära, siis koliks ennast mujale, aga paistab, et seda esimest siirdamist temaga ei olegi tulemus, ta tahab lihtaslt testida, kuidas (mu) keha erinevatele ravimitele mõjub. Kuigi haigusloos on olema stäpselt kirjas, mis ma kõik juba nende aastate jooksul katsetanud olen ja mis sai kasutatud kui kord rasedus siiski püsima jäi.
Kui põhjalikkusest rääkida, siis minumeelest teeb ta nii vähe kui võimalik ja nii palju kui minimaalselt vaja. Tal vist liiga suur amps korraga hammustada ja pole aega süveneda ühe patsiendi teemadesse. Aga noh, ju ma olen oma eelmise – ühe parima arsti poolt pisut rikutud, sest tema oli põhjalik, kohtus nii palju kui vaja, kasvõi ülepäeva kui oli vaja midagi jälgida või uurida.
See, et patsiendid jõuavad Pelgus oma raviarstini e-posti või telefoni teel, on minumeelest müüt. Mina olen pidanud kõik korrad läbi adminni suhtlema. Puhkuste ja koroona ajal on lihtsalt vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi arst Ekaterina Mironova