Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi arst

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Viljatusravi arst

Postitas:

Tere!

Palun selgitage, kas günekoloog suunab viljatusravi arsti vastuvõtule? Või ma peaksin ise kliinikusse registreeruma? Ilmselt plaanin minna Tartusse. Tartus on Eliite või ka viljatusraviga tegeletakse Ülikooli kliinikumis?

Kaks aastat lootmist ja ootamist pole tulemuseni viinud. Ning eriolukorra tõttu jäeti günekoloogi vastuvõtt ära, siis lihtsalt soovin ennast kurssi viia, millised on võimalused viljatusravi arsti vastuvõtule saamiseks.

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel korral (~4 aastat tagasi) panin ise viljatusraviarsti juurde aja. Sel korral saatis naistearst. Oleksin vist sel korral ise ka saanud aja panna, aga siis oleks järjekord oluliselt pikem olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõlemas on viljatusravi. Ise saate aja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin omal ajal ise ühendust dr. Aivar Ehrenbergiga kliinikumist. Suurepärane arst. Vähese jutuga, aga räägib ära kõik, mis vaja, ja vastab kõigile küsimustele. Mina ei tahtnud ninnunännutajat arsti, vaid kedagi, kes räägiks asjadest nii nagu nad on, aga oleks samas normaalne inimene. Tema puhul on need kriteeriumid täidetud. Enne seda käisime korra Nova Vitas dr. Karitsa vastuvõtul, aga temaga ei tekkinud seda klikki. Ka täiesti okei inimene, aga kuidagi liiga teadlane ja selline jahe. Ehrenberg on selline muhe.
Ebaõnnestunud katse korral ta sinuga koos nutma ei hakka muidugi, aga vajadusel oskab täpselt õiged sõnad leida ikkagi. Mul õnnestus tema juures esimene katse, nüüd neli katset on ebaõnnestunud ja kui ma pärast viimast natuke murdusin ja kippusin halama, siis ütles ta ainult kolm sõna: tegutseme rahulikult edasi. Ja täiesti piisas. Ei midagi erilist ju, aga võttis täiesti ära selle lootusetuse tunde, et ma ei jäägi enam kunagi uuesti lapseootele jne.
Tema kohta öeldakse ka, et ta on hea käega 😀 St tema juures tegutsejatel on palju õnnestumisi. Igal juhul soovitan! Nagu paljud teisedki pered.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka tavalise günekoloogi juures ja seal ka soovitati muudkui proovida. Mina otsustasin härjal sarvist haarata ja läksin Elitesse ise. Rohkem ei saa rahul olla oma otsusega, sest ootama ma oleksingi jäänud ja katsetama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lääkssin ise Elitesse. Aja sain nädal hiljem ja minuga tegeles dr. D. Sõritsa ????

Tavagünekoloog ütles, et ma lihtsalt prooviks ja kui aasta jooksul ei õnnestu, siis tagasi läheks (selleks ajaks olin triipe püüdnud juba 1.5 aastat ja teada oli, et rasestumist takistab hormonaalne probleem)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elites saab juba paari päevaga vastuvõtuaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi arst