Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi – millest alustada, millist kliinikut ja arsti soovitate(Tallinn)?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Viljatusravi – millest alustada, millist kliinikut ja arsti soovitate(Tallinn)?

Postitas:

Tere!

Millest alustada, kui on soov saada viljatusravi? 3 aastat proovimist ja ei ühtegi rasedust.

Kuhu pean helistama ja kes peab esimesena vastuvõtule minema (mina, mees või mõlemad koos)?

Palun soovitage viljaturavi tarbeks kliinikumi ja arsti, kellega on head kogemused (asukoht Tallinn).

Vabandan ette, kui küsimused on asjatundmatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Liis Lill. Reproduktiivmeditsiini keskus Pelgulinna sünnitusmajas. Lihtsalt tuleb helistada sinna registratuuri ja aeg kinni panna 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Rass

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Liis Lill. Reproduktiivmeditsiini keskus Pelgulinna sünnitusmajas. Lihtsalt tuleb helistada sinna registratuuri ja aeg kinni panna ????

Paraku räägitakse, et Dr Lill läheb Pelgust peagi ära Nova Vitasse. Viide siin: https://foorum.perekool.ee/teema/ivf-uus-arst-dr-laja-asemel/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi saada aeg otse viljatusravi arstile (eeldusel, et olete enne vähemalt aasta aktiivselt proovinud rasestuda ja pole õnnestunud), seal saab arst hakata sinuga tegelema ja tema käest saab küsida ka saatekirja mehe jaoks. Mina pöördusin dr. Mare Pajumetsa juurde pelgus (tegelikult sattusin teise arsti suunamisega, aga siis jäin ka tema juurde, väga tore arst on) ja tema uuris ning andis mehe jaoks saatekirja TÜK meestekliinikusse. Ka dr.Aluri juures käisin otse aega pannes, kuid tema enam kahjuks viljatusaviga ei tegele ja tema asendajaks tulnud arst mulle ei istunud. Kindlasti soovitan enne ka arsti tausta uurida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Nova Vitat . Dr. Talving ning Dr. Viirmaa on väga toredad arstid. Olen seal väga rahul olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Nova Vitat . Dr. Talving ning Dr. Viirmaa on väga toredad arstid. Olen seal väga rahul olnud.

Aitäh. Kas oskate palun täpsustada Nova Vita Kliiniku tasude osas. Koduleheküljelt jääb mulje, et Haigekassa katab ainult IVF protseduuri. Kas see tähendab, et kõik muu (konsultatsioonid ja muud raviga seotud protseduurid) on Haigekassa poolt kindlustatud isikule tasulised?

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Ma olen 2a püüdnud ja oktoobrist Haldre juures. Kaalun tema juurest lahkumist. Mulle tundub, et teda üldse ei huvita. Nüüd juba 2x on mind koju saatnud, et võta tablette ja 6kuu pärast tule tagasi kui rasedaks pole jäänud. Hetkel söön 150€ eest tablette 6 kuud, teadmata, kas need aitavad ka (eelmine 6kuud ei aidanud siis). Viimasel visiidil ütlesin, et mul mingitel hetkedel tupes nii valusad kokkutõmbed, et hing on kinni ja ta vastas mulle selle peale: Kannata ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ma olen 2a püüdnud ja oktoobrist Haldre juures. Kaalun tema juurest lahkumist. Mulle tundub, et teda üldse ei huvita. Nüüd juba 2x on mind koju saatnud, et võta tablette ja 6kuu pärast tule tagasi kui rasedaks pole jäänud. Hetkel söön 150€ eest tablette 6 kuud, teadmata, kas need aitavad ka (eelmine 6kuud ei aidanud siis). Viimasel visiidil ütlesin, et mul mingitel hetkedel tupes nii valusad kokkutõmbed, et hing on kinni ja ta vastas mulle selle peale: Kannata ära.

Aitäh jagamast. Ma panin aja kinni dr Rassi juurde ITK-s. Ka Nova Vitast uurisin tasude kohta (et mis on Haigekassa poolt, mis mitte), kuid nagu aru sain, siis kõik peale IVF-i on Haigekassa kindlustatule tasuline.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin kõik vajalikud analüüsid (tasuta) ITK-s ära ja ka kaks täisringi seal, aga kuna ma ei tundnud seal end 100% hästi, siis kolisin Nova Vitasse dr Talvingu juurde üle ja olen väga rasul selle otsusega. Sain kohe ühe lapse ja ootan nüüd teist 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kai Haldre kohta selline jutt.. Ma isiklikult jäin temaga väga rahule, seletas kõike ja rääkis, ei olnud ülemäära ninnu-nännu. Õnnestus esimene katse tema all, raseduse tuvastamisel andis UH pildi ja oli üldse väga tore. Ilmselt teine katse on ka tema juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin kõik vajalikud analüüsid (tasuta) ITK-s ära ja ka kaks täisringi seal, aga kuna ma ei tundnud seal end 100% hästi, siis kolisin Nova Vitasse dr Talvingu juurde üle ja olen väga rasul selle otsusega. Sain kohe ühe lapse ja ootan nüüd teist ????

Tere!

Aitäh vastamast. Ma mõtlesin sama, et täisuuringuid kindlasti omast taskust ei plaani kinni maksta, kuna olen aastaid makse maksnud, et oleks Haigekassa kindlustus. Hiljem saab vajadusel IVF-ks ümber kolida Nova Vitasse.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kai Haldre kohta selline jutt.. Ma isiklikult jäin temaga väga rahule, seletas kõike ja rääkis, ei olnud ülemäära ninnu-nännu. Õnnestus esimene katse tema all, raseduse tuvastamisel andis UH pildi ja oli üldse väga tore. Ilmselt teine katse on ka tema juures.

Aitäh ka positiivse kogemuse jagamise eest Kai Haldre kohta.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 09:54; 25.04 15:06; 26.04 09:47; 29.04 15:10; 01.05 14:13; 01.05 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin nova vitas dr. Talvinguga. kuna kohe ei hakanud ivfiga mässama, vaid proovisin lihtsamaid variante, siis olid umb. 50 eurosed visiiditasud, pluss ravimid, mida siiski toetas haigekassa teatud määral. Nädal tagasi oli punktsioon lõpuks ja täna siirdamine. Nüüdseks kõik peale ravimite tasuta. Saadud 3-st munarakust 2 viljastusid ja siirdati. Igati professionaalne ja hea arst. Kahe nädala pärast testile. Soovitan!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravi – millest alustada, millist kliinikut ja arsti soovitate(Tallinn)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.