Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravikeskus ja esmased vereanalüüsid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Viljatusravikeskus ja esmased vereanalüüsid

Postitas:

Tere!

Viljatusravikeskusest suunati esmasel visiidil andma tervet hulka vereanalüüse tsükli 2. või 3. päeval. Nüüd jäävad need ónnetuseks mõlemad nädalavahetusele, kliinik on kinni. Arsti käest ei taibanud ka küsida, mida sel juhul teha. Kas lähen esmaspäeval, s.o tsükli 4. päev või ootan uut tsüklit? Kas kellelgi on kogemusi? Iga vastuse eest suur aitäh juba ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 14:01; 25.06 14:24; 25.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista nüüd kohe või esmaspäeva hommikul viljatusravikliinikusse ja küsi üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba proovisin. Keegi ei võta telefoni, tundub, et pühadenädal on vaba..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 14:01; 25.06 14:24; 25.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Minu teada peaks proovid võtma tsükli 2.-5. päeval, aga ma pead ei anna. Mõõdetakse folliikuleid stimuleerivat hormooni, progesterooni ja luiteiniseerivat hormooni, mis tsükli edenedes muutuvad. Mina läheks igal juhul ja teeks esmaspäeval kohe varahommikul proovi ära (eeldusel, et täna on tsükli 1.päev).  🙂 Muidu võib kõik kuu aega edasi nihkuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Teen nii. Sai nii oodatud, et saaks veidi selgust, aga nagu kiuste algasid päevad valel ajal.

Head nädalavahetust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 14:01; 25.06 14:24; 25.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin just täna verd andmas ja minule kirjutas arst saatekirja peale et 2.-5. tsükkli päeval tuleks seda teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Viljatusravikeskus ja esmased vereanalüüsid