Esileht Hobinurk Villaste sokkide hind

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Villaste sokkide hind

Postitas:
Kägu

Paluti kududa mõni paar sokke ja omal hind öelda. Mul pole õrna aimugi, mis hinda küsida, pole poeski vaadanud, sest oma perele koon ise. Tegu tavaliste, lihtsa pitsimustriga naiste sokkidega. Lõnga ostan ise. Eriliseks tööks ei pea, rohkem ajaviitetegevus. No mis nad maksaksid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

15 eurot, olen  jõuludeks ostnud isale  aga selline suurem, meeste oma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käsitöö ostu-müügigrupis just nägin pitsilise mustriga sokke, käsitsi kootud, 25 eurot paar. Üks teine samas müüb seal pitsilise lehemustriga sokke 10 euro paar. Keskmiselt u 15-20 eurot.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina müün ka ostas, sokkide hinnad on 1-5 euro vahel (olenevalt suurusest, nr 42-43 jalale on 5.-, beebisokid 10 senti, vahepealsed 1.-)

Villased pitsmustriga sokid – aga mitte keegi ei taha osta  🙂

Mulle jubedalt meeldib kududa ja saaks kasvõi lõnga raha tagasi, aga ei, ei kanta enam sokke!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimasele – kui nii odavalt müüd, siis tekib kahtlus, et kas on ikka villane või on mingi sünteetika.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele – kui nii odavalt müüd, siis tekib kahtlus, et kas on ikka villane või on mingi sünteetika.

Novita 7 Veljestä sokilõng, Koostis: 75% vill, 25% polüamiid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Novita 7 Veljestä sokilõng, Koostis: 75% vill, 25% polüamiid

Mina ka ei ostaks, otsisin eelneva jutu järgi su pakkumised üles. Mulle üldse ei meeldi see  värvivalik ja need väiksemad jätavad anna andeks, aga väga rohmaka mulje neil piltidel.  Kõigepealt soovitan, et tee paremad pildid ja vaheta värve.

+2
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Hobinurk Villaste sokkide hind