Esileht Väikelaps Vincent saapad – poisile v tüdrukule?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vincent saapad – poisile v tüdrukule?

Postitas:
Kägu

vaatasin, et Stockmannis olid 50% allahinnatud sellised talvesaapad http://www.vincentshoes.co.uk/browseourrange?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=348&category_id=29. saapad olid pandud välja tüdrukute jalanõude juures, aga ega väga plikalikud ei olnud tegelikult … kas te paneksite poisile sellised jalga? väga mõnusad saapad tundusid olevat, seest karvased ja peaks olema ka kerged jalga saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Liilu

RE: Vincent saapad – poisile v tüdrukule?

Ma ostsin neid poisile, minu meelest sobivadki mõlemile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal vahet on? Minu tüdrukul on ka saapad, mis olid kirjade järgi poiste omad. Tegelikkuses aga lihtsalt musta värvi talvesaapad. Samasugused olid ka tüdrukutele lillat värvi, kuid mustad tundusid ilusamad ja võtsingi need. Mis sest, et karbi peale kirjutatud poiste saapad.

0
0
Please wait...

Postitas:
pirtsux

Mu lapsel sel aastal ka Vincent talvesaapad. Ostsin kasutatuna, aga olid väga hästi hoitud.
Kui nüüd uutele allahindlus, siis peaks minema vaatama ja ostma väikse kasvuvaruga uueks talveks. Aitäh!

Iseenesest ei ole ju jalanõul vahet, kas see on poistele või tüdrukutele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

käisin ja ostsin ikka ära … saapad olid vahepeal kohta vahetanud ja kolitud ümber poistekate juurde. vähemalt hetkel tundub küll, et 31¤ eest on väga hea ost 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Väikelaps Vincent saapad – poisile v tüdrukule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.