Esileht Pereelu ja suhted Vingun, et pereelu nüristab. Vabandan, keda riivab.

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Vingun, et pereelu nüristab. Vabandan, keda riivab.

Postitas:

Aitab näiteks, kui vähem tööl käia, soovitan. Iga päev tööl käimine oleks kohutav.

Vähem tööl käimine tähendab tavaliselt ka vähem raha, nii et mille eest seda kontserti, kino, reise jms siis finantseerida? Või peaks ehk mees tööd juurde võtma?

Kõik teemaalgataja soovitud tegevused ju raha ei maksa. Võtku mehega iga nädal või üle nädalagi tööpäev vabaks ja veetku seda koos.

Minu mees polegi kunagi täiskoormusega tööl käinud ja ma ise pole ka kunagi iga päev tööl kohal käinud. Kui lapsed koolis, on väga tore hommikut koos nautida:) Rahaliselt saame hakkama, autod on küll vanad ja reisimas käime Lätis, aga on pidevalt aega elust rõõmu tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka siin osa probleeme välja mõeldud… Miks teismelistega majas seksida ei saa, elate 1toalises? Trenn valige, kuhu nad ise saavad minna, sooja sööki saavad koolis, õhtul saavad ju ometi ise võileiva, puuvilja v jogurti kapist kätte, õpivad ise, tegevust leiavad ka sõpradega.

Ma küll ei kujuta ette, et isegi suudaksin täiskasvanuna nii, ammugi veel kasvav laps, et söön sooja toidu koolis kell 12 ja siis õhtul söön vaid mõne võileiva, puuvilja või topsi jogurtit. Kohutav. Täiesti jõuetu oleksin nii. Minu meelest on soe toit ka õhtul oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka siin osa probleeme välja mõeldud… Miks teismelistega majas seksida ei saa, elate 1toalises? Trenn valige, kuhu nad ise saavad minna, sooja sööki saavad koolis, õhtul saavad ju ometi ise võileiva, puuvilja v jogurti kapist kätte, õpivad ise, tegevust leiavad ka sõpradega.

Ma küll ei kujuta ette, et isegi suudaksin täiskasvanuna nii, ammugi veel kasvav laps, et söön sooja toidu koolis kell 12 ja siis õhtul söön vaid mõne võileiva, puuvilja või topsi jogurtit. Kohutav. Täiesti jõuetu oleksin nii. Minu meelest on soe toit ka õhtul oluline.

No tegelikult ei pea nii äärmusesse minema. Igapäevaselt saab ju sooja toitu. Aga koolilapsel on ju juba käed küljes. Esimese klassi laps ehk saab sooja juustuleiva tegemisega ise hakkama. Teismelisel ei tohiks olla probleemi eelmise päeva supi soojendamisega või ise makaronide keetmisega. Ehk siis, ega lõbutseda ei tahetagi ju iga päev, aga kord nädalas võiksid küll lapsed ise hakkama saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 08:39; 13.02 10:49; 13.02 11:42; 14.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, esiteks, need tunded on normaalsed, aga ma siiralt ei saa aru, kuidas sa oma murele lahendust ei näe? Visake lapsed vanaema-vanaisa juurde, kui seda pole, vōta keegi hoidja, kes neile süüa teeb, ise pōrutage 24h kuhugi hotelli kodukohast kaugemale, ōhtul minge kinno ja sööma, pärast seda nautige hotellivoodit ja korras. Vōi, jummala eest, minge kasvōi teatrisse! Kuidas pole aega, teater algab kell 19, vōtad peale tööd valmistoidu kuskil ja viskad lastele, ise lähete välja! Neid olukordi ei tule ju tihti ette, vast elavad üle, vanus ka juba siuke. Selle “aga ma ei saa mōtteid lastest eemale” asja vastu aitab see, et seletad neile, et teil vaja mehega natukene eemal olla aga sa soovid teada, kuidas neil läheb, et nad vahepeal smsiksid ikka. Kui tead, et kōik ok iga paari tunni tagant, siis mis sa ikka põed. Küll teil mehega on mōlemal samal ajal töövaba aeg ka mingi aja tagant. Ja kui ei, mine üksi! Laup hommikul mine kohvikusse hommikusööki sööma, siis kinno, muuseumisse, kasvōi jalutama! Variante on niii palju, tundub hetkel, et sa lihtsalt ei viitsi ega taha mōelda lahendustele.
Ja kui sul niiiiii kopp ees on toidutegemisest, mis sa vaaritad siis iga päev. Telligi vahel kuskilt ja viska jalad seinale, juba kord kuus mitte vaaritada aitab vaimsele seisule palju kaasa. Vōi minge perega välja sòöma. Vōi tee midagi no niii lihtsat, et see peaaegu ei loegi söögitegemisena. Vōib “mōttetu kuluna” tunduda, aga usu mind, sinu vaimne tervis maksab palju palju rohkem, hiljem psühholooge külastades ja antidepressante süües(läbipōlemine pole naljaasi!) läheb rohkem raha 😉
Lihtsalt, mul 2 last, täpselt aastase vanusevahega(4&5 aastane) ja sa vōid ette kujutada, kui hulluksajav see kombo on. Esimesed 3 aastat elasime neljakesi veel pisikeses 2-toalises ka, privaatsust null, peadjalad koos, polnud meeldiv. Ja ega meil ka üüratult raha pole, maksame majalaenu ja ma teenin miinimumi(täiskohaga ei saa, keegi peab lapsi sōidutama ja kodus veidigi korda hoidma), aga iga poole aasta tagant lubame endale 24 h lastest ja kodust eemal, käime kui vōimalik kahekesi teatris, väljas söömas jne, saame ilusti arved makstud ja raha kōrvale ka pandud selle kōrvalt. Lihtsalt mu ämm tegi ka selle vea, et 16 aastat jutti keskendus ainult laste sōidutamisele,kodu koristamisele, söögitegemisele ja pōles ikka korralikult läbi, ütles, et oleks kriisi ajel, mis ammu juba vindus, peaaegu kogu pere maha jätta. Hakkas siis hoopis ülikoolis käima ja üksi reisimas, taastas oma meelerahu ja tuletab mulle pidevalt meelde, et see pole naljaasi, slprst luban eelarvesse ka asju endale / mehega kahekesi tegemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Vingun, et pereelu nüristab. Vabandan, keda riivab.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.