Esileht Koolilaps vinnid ja mustad poorid – mida teha?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: vinnid ja mustad poorid – mida teha?

Postitas:

9a tütar näonahaga hädas ja ma ei oskagi ausalt öelda midagi erilist talle soovitada (enda ajal ei olnudki suurt midagi müügil…). Ehk keegi oskab aidata hea nõuga? Millised on head tooted, näohooldusvõtted?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 07:29; 15.06 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest aitab aurumask, paned vee keema ja siis istud selle aurava (mitte enam keeva) vee kohal, käteräti võib veel potile ja enda peale peale panna, et aur kauem püsiks (kui liig kuum on, tuled vahepeal õhu kätte). Iseasi, kas 9aastane peaks nii mässama, saab veel põletushaavu vms. Sama efeti saab ka lihtsamini, kui lihtsalt minna kuuma sauna ja leiliruumis nahk higiseks ajada. Siis tuleb jälle poorid välja pigistada, higisele nahale ei jää arme ega punetusi, mis muidu jäävad, kui niisama pigistada. Ja siis võib kasutada mingit näovett, mis lubab poore ahendada. Savimask (meremuda vms) võiks ka aidata, aga jälle, kas just 9aastane peaks maskidega mässama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval vast võiks külastada kosmeetikut, usun, et sealt saab parima abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 09:12; 15.06 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et on mõistlik õpetada laps ise neid hooldama/pigistama või kosmeetik. Niikuinii kui selline kehva nahk on, läheb eluaaeg seda oskust vaja. Olen ise 38a aga ikka nina musti täppe täis, ei kao need kuskile.
Mul tuli 11a poisil ninale üks suur must poor, läks aina suuremaks ja kole oli vaadata. Võtsin ka lõpuks kätte ja pigistasin tal selle ise ära. Imelik küll aga laps peab ju teadma, mis saab sellega pihta hakata. Nahk peab olema võimalikult pehme, ka näiteks peale dushi, hea kui millegiga puhastada enne, küüned lühikesed ja sõrmede ümber võiks midagi pehmet mässida, kui pigistab: kas pehme riidetükike või pehme tualettpaberitükike, nii ei vigasta nahka üldse.
Dushiall käies võib kasutada ninapeal koorivaid sügavpuhastavaid maske, need võtavad minumeelest ainult selle poori kõrgemaleulatuva osa ära aga parem ikka.
Aga üldiselt kui 9a juba hädas on, siis soovitan ikkagi professionaali abi otsida, muidu läheb varsti päris hulluks. Kosmeetik või isegi nahaarst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 09:35; 15.06 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida??? 9a laps õpetada oma vinne pigistma? Segi oled või? Mingil juhul ei tohi neid pigistada, eriti 9a lapse õrna näonahka arvestades.
Ja ei pruugi üldse olla mingi eluegne kehv näonahk. No ma ei tea, kui 38a naine sellist juttu ajab… midagi nii lolli pole siit ammu lugenud…
Minu 10a tütrel oli ka vahepeal nägu vinne täis. Tal aitas see, kui igal õhtul ja hommikul puhastas nägu mingi õrnalt kooriva näoveega, üks noortele mõeldud sari oli. Tõmbas kohe tagasi.
Ja soovitus kosmeetiku juurde minna on ka täiesti asjakohane, kosmeetik oskab soovitada mida ja kuidas kasutada. Ja kui on mõni eriti suur ebameeldiv vinn või poor, siis ksmeetik eemaldab selle steriilselt ja ohutult.
Ja veelkord – palun ärge neid punne ise pigistama hakake.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida??? 9a laps õpetada oma vinne pigistma? Segi oled või? Mingil juhul ei tohi neid pigistada, eriti 9a lapse õrna näonahka arvestades.
Ja ei pruugi üldse olla mingi eluegne kehv näonahk. No ma ei tea, kui 38a naine sellist juttu ajab… midagi nii lolli pole siit ammu lugenud…
Minu 10a tütrel oli ka vahepeal nägu vinne täis. Tal aitas see, kui igal õhtul ja hommikul puhastas nägu mingi õrnalt kooriva näoveega, üks noortele mõeldud sari oli. Tõmbas kohe tagasi.
Ja soovitus kosmeetiku juurde minna on ka täiesti asjakohane, kosmeetik oskab soovitada mida ja kuidas kasutada. Ja kui on mõni eriti suur ebameeldiv vinn või poor, siis ksmeetik eemaldab selle steriilselt ja ohutult.
Ja veelkord – palun ärge neid punne ise pigistama hakake.[/tsitaat]
Soovitasingi kui juba tõesti probleem tõsine on, professionaali abi otsida. Loomulikult ei ole normaalne ja tagajärg on kole, kui 9-aastane hakkab tervet nägu pigistama. Aga kui ninal on paar musta suurt poori, ei ole selles midagi ebanormaalset kui laps näeb ema abiga kuidas neist puhtalt, õrnalt ja steriilselt lahti saada.
Minul näiteks tekivadki suures osas ninale, peaksin siis min korra nädalas kosmeetiku teenust kasutama, et neid eemaldada.
Mul oli kunagi üks noor mees töökaaslane, kes käis ringi megasuur must poor ninal. Mul läks alati süda pahaks kui ta mulle liiga lähedale tuli. Sellepärast näitasingi oma pojale, kuidas sellisest poorist puhtalt ja lihtsalt vabaneda. Minumeelest on see rohkem elustiili ja maitse küsimus aga mul oleks küll imelik olnud teda selle poori pärast kosmeetikusse vedada, pealegi oleks tal siis see teadmine saamata jäänud. Kui vistrikke rohkem tuleb, siis loomulikult lähme kosmeetiku juurde või kohe nahaarsti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 09:35; 15.06 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õrnalt pooride pigistamist olen näidanud ja ise proovinud, aga nahk on selline, et midagi ei taha kätte anda 🙁
Punne on juustepiiril, lõual, ninal ja ka otsmikul vahest. Neid ta näpib ja kipuvad põletikuliseks minema. Mõtlesingi, et järsku on tänapäeval mingi hea vahend liikvel, millega saaks näonaha paremaks. Ühe pesemisgeeli soetasin, aga ei ole erilist tulemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 07:29; 15.06 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis müüdav Eucerin sari on minu puhul ainuke, mis tõeliselt aitab. Näopesugeel+näovesi+kreem http://www.eucerin.ee/1004
Poodides müüdavad tooted teevad asja ainult hullemaks.
Googelda või küsi apteekrilt, kas nii noorele nahale Eucerin ka sobib või on apteegisarjades mõni lastele mõeldud analoog olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kosmeetik annab ka toitumissoovitused naha olukorra parandamiseks. Saab tõhusamalt probleemist jagu. Soovitan Googeldada dermatoloogi või kosmeetikut – keda kiidetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina pubekas olin (mul algas see jama juba 11a), siis kasutasin Clearasil tooteid. Puhastusgeeli, vistrikutele oli mingi salv veel, mäletan nahavärvi et välja ei paistaks ja mingi mask veel ka. Aitas päris hästi ja hinna poolest oli odavam kui apteegikreemid.
Hiljem kui vanem olin, ca 17 -18 siis läksin kosmeetiku ja nahaarsti juurde.
Arst andis väävlikreemi, mis päris hästi aitas ja kosmeetik tegi mingi külma aurava happega-jääga?( ei mäleta enam seda nime) koorimist.
Üks hull kosmeetik pigistas mind nii hullult et nutsin ja tulin koju haavadega, õudne oli lihtsalt. Sellest hullust on mul nüüd suured poorid.
Kosmeetik peab kindlasti hea olema, uuri kindlasti et teab mida teeb, praegu üldse väga harva mehaaniliselt puhastatakse. Aurutatakse ja tehakse maske ja puhastatakse.
Ka menüü lapsel pead üle vaatama, vähe rasvast ja shokolaadi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vistrike vastu on parim Dalacin, aga see on retseptiravim (määritakse vistrikele peale). Võite minna näiteks ka nahaarstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 09:12; 15.06 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mina pubekas olin (mul algas see jama juba 11a), siis kasutasin Clearasil tooteid. Puhastusgeeli, vistrikutele oli mingi salv veel, mäletan nahavärvi et välja ei paistaks ja mingi mask veel ka. Aitas päris hästi ja hinna poolest oli odavam kui apteegikreemid.
Hiljem kui vanem olin, ca 17 -18 siis läksin kosmeetiku ja nahaarsti juurde.
Arst andis väävlikreemi, mis päris hästi aitas ja kosmeetik tegi mingi külma aurava happega-jääga?( ei mäleta enam seda nime) koorimist.
[/tsitaat]
lämmastik oli see külm aurav asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Apteegis müüdav Eucerin sari on minu puhul ainuke, mis tõeliselt aitab. Näopesugeel+näovesi+kreem http://www.eucerin.ee/1004
Poodides müüdavad tooted teevad asja ainult hullemaks.
Googelda või küsi apteekrilt, kas nii noorele nahale Eucerin ka sobib või on apteegisarjades mõni lastele mõeldud analoog olemas.[/tsitaat]

Eucerini ise ei kasuta, aga sellega olen nõus, et tavalisest poest ostetud vahendid ei aita. Ise olen viimasel ajal üle läinud naturaalkosmeetikale, mis ei sisalda parabeene ja muud puure ummistavat sodi. Toimib väga hästi.
Käige lapsega korra kosmeetiku juures ja ostke salongist mingi pesugeel või näopiim kaasa. Või küsige apteegist. Selline kosmeetika on veidi kallim, aga see-eest annab tulemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteetsed hooldustooted kindlasti aga need ei pruugi siiski eriti tõhusad olla, tasuks ikkagi minna ka nahaarsti vastuvõtule, sest tema oskab paremini hinnata ka spetsiaalsete ravitoodete vajadust. Need aga on juba retseptiga.
Kui asi hakkab ikka kontrolli alt väljuma, siis on paraku abi vaid retseptiravimitest. Tean ise. Ja õigeaegse ravi korral vast ei lähegi asi hulluks. Hulk muret ja traumat noorel inimesel vähem …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin teemas oli ka sellest juttu:
http://www.perekool.ee/index.php?id=110699&class=forum_schnell&action=view_post&post=9132895

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps vinnid ja mustad poorid – mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.