Esileht Ilu Vintage/muinasaja stiilis riided

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vintage/muinasaja stiilis riided

Postitas:

Kas keegi oskab öelda, kust Eestist või mujalt maailmast tellides oleks võimalik taolisi riideid saada?
Ja üleüldse selliseid muinasaja/viikingistiilis riideid.

https://www.dolaluna.com/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 16:16; 06.07 13:38; 07.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ilusad kyll. Googleta “goottivaatteet”, soomlastel on umbes miljon neti lehekylge mis myyvad enam vähem samasuguseid röivaid ja aksessuaare.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal lingil on hiina pood ja sama valikuga scammereid e-poode on terve internet täis, aliexpress ka, viimases muidugi 3x odavama hinnaga. Huvitav oleks teada, kas kusagil müüakse ka originaale? Sest reviewd näitavad, et kõik saavad ‘orgaanilise puuvilla’ asemel vaid armetuid prinditud akrüülhilpe, mida siis dispuutida tuleb. Ei jää vist muud üle kui šnitti võtta ja oma käed tööle panna: ostaks näit. puuvillase kleidi, värviks dye-tie tehnikas ning šablooni ja spreivärviga viimistleks mustrid peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:19; 26.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, sellised lehed nagu sa linkisid, võtavad päris tegijate pildid ja panevad u 3x väiksema hinna. Akrüülhilp on veel hästi saadud, hea kui üldse midagi saad. Need püksid seal lehel, neid nägin ma juba mitu aastat tagasi mingites fb reklaamides, kommentaarides oli keegi konkreetselt kirjutanud, et need on minult varastatud pildid.
Õiged käsitöölised on Etsys, ma panin otsingusse pagan clothes, tuleb igasuguseid. Hind on ka ikka vastav.
https://www.etsy.com/de/search?q=pagan%20clothes
Muidugi tuleb ka seal ettevaatlik olla ja kogu info läbi lugeda, hiinlased on ka sinna jõudnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ägedad asjad, kahju, et ma neid välja ei kanna. Et nad ilusad ja efektsed oleksid tahab see pikka kasvu ja valdavalt ka pikki jalgu ja mida pole seda pole, kumbagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 00:30; 26.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ägedad asjad, kahju, et ma neid välja ei kanna. Et nad ilusad ja efektsed oleksid tahab see pikka kasvu ja valdavalt ka pikki jalgu ja mida pole seda pole, kumbagi.

Need modellid on seal shut töntsakad????. Ise olen 163senti, puusaümbermõõt ja rinna oma 100senti. Vöö 74cm. Julgeks tellida küll. Ainus pähkel on kvaliteet. Orgaaniline cotton aga tegelt venib esimese pesuga välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ägedad asjad, kahju, et ma neid välja ei kanna. Et nad ilusad ja efektsed oleksid tahab see pikka kasvu ja valdavalt ka pikki jalgu ja mida pole seda pole, kumbagi.

Need modellid on seal shut töntsakad????. Ise olen 163senti, puusaümbermõõt ja rinna oma 100senti. Vöö 74cm. Julgeks tellida küll. Ainus pähkel on kvaliteet. Orgaaniline cotton aga tegelt venib esimese pesuga välja.

Tundub, et meil on töntsakusest erinev arusaam, sinumeelest on sale nahaga kaetud 45 kg skelett või?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 00:30; 26.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ägedad asjad, kahju, et ma neid välja ei kanna. Et nad ilusad ja efektsed oleksid tahab see pikka kasvu ja valdavalt ka pikki jalgu ja mida pole seda pole, kumbagi.

Need modellid on seal shut töntsakad????. Ise olen 163senti, puusaümbermõõt ja rinna oma 100senti. Vöö 74cm. Julgeks tellida küll. Ainus pähkel on kvaliteet. Orgaaniline cotton aga tegelt venib esimese pesuga välja.

Loe kommentaare, sa ei saa orgaanilist cottonit, vaid sünteetilised hilbud, millel pole piltidega palju ühist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 10:19; 26.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma võtaks mõne sellise pildi näppu, mis meeldib ja läheks laseks õmblejal õmmelda või õmbleks ise. nahast/kunstnahast kotte ikka leiab.

Pika seeliku õmblemine ei ole mitte midagi keerulist, pealegi need piltidel olevad ei ole mu meelest üldse mingid viikingiriided. Lõikeid saab otsima minna kasvõi raamatukokku, seal Burdades ikka on pikkade hõlstide ja seelikute lõikeid aeg-ajalt. Lihtsalt tuleb vaimusilmas neid riideid näha mõnest teisest kangast tehtuna. Mul on koduski olemas mingeid Burdasid, mille järgi juba saaks teha, võtta mõni pulmakleidi lõige, teha maalähedast värvi kangast ja olemas. 🙂

Mu meelest annab tavalistest poodidest ka selliseid komplekte kokku panna.

Näiteks selline pluus selline seelik, saapad, kott jakk

Ja ma praegu tõesti otsisin neid asju kokku mingi 10 minutit ajaviiteks hommikukohvi kõrvale 🙂 Soovitan tuhnida mingites outlet-poodides (nagu see yoox), kui õmblemist ei valda. Outlet kaubamajades on erinevate hooaegade tooted koos, seega võib kombineerides kokku saada väga huvitavaid kooslusi. Ma ei ütle, et see kiiresti otsutud komplekt nüüd mingi parim harmooniline viikingiasi on, aga ta on igal juhul selline veidike etno-looduslähedane, mida sa minu arvates oma esimeses lingis ka otsisid.

Kleitidest näiteks selline? Viimase puhul on isegi materjal linase/siidi segu st vägagi vintage, mitte polüester 😀

Aga eks sa ise tead enda suurusi ja rahakoti paksust. Mulle meeldib teinekord ka niisama ajaviiteks yooxis sobrada ja vaimusilmas mingeid erinevaid kostüüme kokku panna ja siis ette kujutada, kuidas sellisega läheks mõnele stiilipeole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Vintage/muinasaja stiilis riided