Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: VIPoo

Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et see reklaam toob muige suule. Täna nägin poes aga, et seda ikka ostetakse.
Seega tekkis huvist küsimus, et kus ja miks kasutate? Kas on lihtsalt kodus WC-s? Või on kellelgi koguaeg käekotis kaasas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et see reklaam toob muige suule. Täna nägin poes aga, et seda ikka ostetakse.

Ma polnud sellisest tootest kuulnudki, seega vaatasin praegu spetsiaalselt netist selle reklaami ära– on tõesti päris vaimukas. 😁

Ise ma sedalaadseid tooteid ei kasuta, aga usun, et sellel on kindel sihtrühm olemas nende tibinate näol, kes peika juures külas olles lähedalasuvasse tanklasse kakale jooksevad. Sest noh, piinlik on SELLIST asja kallima kodus teha (siitsamast Perekoolist loetud teema oli).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi Marimell kirjutas sellest ülistava postituse, ju nemad siis kasutasid/kasutavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööl justkui võiks kasutada, aga ei hakka ju koti või pudeliga kontoris ringi jalutama. Väike kollektiiv ja niisama oleks ka imelik see pudel sinna unustada või poetada.
Ei ole soetanud, samas ei saa ka väita, et poleks olukordi, kus ära ei kuluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin lihtsalt uudishimust. Töötab päris hästi ka 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu laste lemmikreklaam. Roosinupukeste halva lõhna…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on kodus üks vets. Lisaks veel dušinurgaga koos. Kui hommikuti on saba ukse taga, kulub marjaks ära küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil ka kodus 1 tualett ja kasutame, väga hästi toimib. Reisil olles minu meelest ka tänuväärne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil tööl üks meesterahvas armastab hirmsasti pärast asjatamist neid lõhnu kasutada. Ma ütlen ausalt, minu arust on palju õudsem minna vetsu, kui seal on selline tugev number kahe-lille-metsa-apelsini kombineeritud aroom. Ei peida need mingit haisu, hea enesepettus teil vaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil tööl üks meesterahvas armastab hirmsasti pärast asjatamist neid lõhnu kasutada. Ma ütlen ausalt, minu arust on palju õudsem minna vetsu, kui seal on selline tugev number kahe-lille-metsa-apelsini kombineeritud aroom. Ei peida need mingit haisu, hea enesepettus teil vaid.

Need on tavalised õhuvärskendajad, millest sina räägid. Teised asjad hoopis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti tõmmati kemmergus lihtsalt üks tuletikk põlema peale suuremat tegu.
Väga hästi töötab, muide.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin lihtsalt uudishimust. Töötab päris hästi ka

Mis nipiga ta siis töötab? Reklaamist ju selgub, et potis vee pinnale tekib mingi kile, mis ei lase valmistoodangu gaase välja.
Aga enne, kui ta üldse vette jõuab?

Ja teine asi – kas veel alt üldse midagi haiseb?
Rootslased avavad oma mädakala konserve vee all, et hais ei tapaks ja töötab ilma mingite poo`deta.
Ja mädakala hais on juba 100x hullem, kui nr. 2, seda ei lubata isegi siseruumides avada, kuna kinnisvara väärtus langeb…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaka on tehtud, tõmmake vesi peale, ja alles siis hakake peput pühkima. Ei ole vaja mingit kilet vee peale tekitada, et kakalõhna peita, kui selle võib lihtsalt kanalisatsiooni saata. Samuti vähendab kahes jaos veetõmbamine oluliselt ummistuste ohtu ning harjakasutamise vajadust, sest kaka läheb esimese satsiga ja paber teise satsiga ning triipe enamasti ei jää.

Võtke heaks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaka on tehtud, tõmmake vesi peale, ja alles siis hakake peput pühkima.

Kui istudes vett tõmmata, siis pühkimise jaoks enam paberist ei piisa – seal käib kaasaegsel potil ikka selline tornaado, et hea, et välja ei pritsi.
Sul mingi nõukaaegne pott veel kasutusel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaka on tehtud, tõmmake vesi peale, ja alles siis hakake peput pühkima.

Kui istudes vett tõmmata, siis pühkimise jaoks enam paberist ei piisa – seal käib kaasaegsel potil ikka selline tornaado, et hea, et välja ei pritsi.

Sul mingi nõukaaegne pott veel kasutusel?

Ju siis, aga samasugused on ka igal pool kontorites ja avalikes wc-des. Pole veel ühtegi tornaadoefektiga potti näinud – ei kujuta ka ette, et mõni korraliku firma pott vett potist välja lennutaks. 🙂

Samas ma olen ka terve ja tugev inimene ning suudan end paar cm potil kergitada, kui veenuppu vajutan. Pole proovinud, et kui puhtaks siis pepu saab, kui end samal ajal võimalikult sügavale potti istutada. Usun, et tulemus on veelgi parem, aga proovida ei taha. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaka on tehtud, tõmmake vesi peale, ja alles siis hakake peput pühkima. Ei ole vaja mingit kilet vee peale tekitada, et kakalõhna peita, kui selle võib lihtsalt kanalisatsiooni saata.

Võtke heaks 🙂

Kasutan sama tehnikat ja väga hästi toimib ning halva lõhna pärast muretsema ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie majas käib vist kellegi pruta koridoris aeg ajalt kakal. Ainult seda lōhna ei lase ja paberit ka ei Kasuta. Koristaja on juba uksel pannud sildi, et ärge lubage vōōraid uksest sisse. Ta ilmselt ei tule selle pealegi, et vastkohtunud häbenevad üksteise kodus WC käia ja siis käivad majade koridorides vōi bensukates, burksi kioskites soolt tühjendamas.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )