Esileht Hobinurk Virtuaaltreeningud spordiklubis?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Virtuaaltreeningud spordiklubis?

Postitas:

Mitmes spordiklubis on virtuaaltreeningute variant olemas, st saab pea igasugusel ajal päeva jooksul trenni minna, ei pea ootama õhtust treeneriga trenni aega. Hetkel vaatan, et Audenteses on väga hea valik ja seal mulle kõige rohkem trennis käia sobibki. Seal on BodyPump jne, aga ka muud.

Kas keegi on käinud? Mul on selline tunne, et keegi kunagi ei käi ja kuidagi totter oleks minna, lisaks võivad hakata järgmise (päris)trenni inimesed saali vahelt sisse piiluma, et kas saab juba sisse jne. Kes on käinud, kas oli meeldiv kogemus? Kas oli teisi inimesi ka? Kui oleks keegi veel, oleks muidugi meeldiv.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi ei käi, kes seda näeb, et totter oled ?Piiluma ? Kui vana sa oled? 15?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arusaamist mööda on virtuaaltreening see, mis peaks toimuma mingi virtuaalreaalsuse seadme abil. et paned kodus 3d prillid pähe, hakkad käsi-jalgu liigutama, aga prillide siseekraanil näed, kuidas oled 3x peenem ja teed graatsiliselt neidsamu harjutusi, mida parasjagu 110kilosena oma elutoas ähkides teha vihud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul varasemat trennipõhja all ei ole, siis mina ei soovitaks. “Päris” treener vaatab, et sa ennast ära ei lõhuks ja kui sa näiteks kumera seljaga hakkad raskust tõstma, siis ta korrigeerib su asendit. Ûksinda pumpi pusserdades teed omale kahju rohkem kui kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Virtuaaltreeningud spordiklubis?