Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Visannette, endometrioos

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Visannette, endometrioos

Postitas:
Kägu

Kes kui kaua võtnud Visannettet ? Kas tegite ka pausi ravist või võtategi mitu aastat?
Kas kellegil tagasi ka nö tulnud?
Kas olete rasestunud?

Arstiga tegime pausi,et mingi aeg ei võta. Samas nüüd on pausi juba kaua ja hakkavad kergelt uuesti tekke sümptomid…
Mida teha?
Kas ainus lahendus proovida köhku rasestuda?
Neid rohtrusid ka ei taha, põhjustasid liiga palju kõrvaltoimeid, samas kui ei võta, siis uuesti opp ja vb ei jäägi rasedaks jne.. 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millal sa muidu lapsi tahaks saada? Üldiselt peaks jah seda endometrioosi seni kuidagi ohjes hoidma. Ma võtsin Visannette neli kuud enne esimest IVF-i. Üsna imelik olemine oli aga parandas olukorda küll. Samas lõhkes mul ravimi tarvitamise ajal munasarjatsüst, ma millegipärast arvasin, et Visannette ajal seda ei juhtu.

IVF-ide ajal tuli aga ilma ravimiteta endometrioosi ohjes hoida. Arsti soovitusel toitusin gluteenivabalt, lisaks hoidusin muudest põletiku tekitavatest toitudest. Jäin ise rasedaks lõpuks. Kusjuures rasedus võib endometrioosile nii mõjuda, et kaob ära aga samas mingit garantiid ei ole. Mul on ühes munasarjas endometrioidne tsüst, millega on ka raseduse ajal probleeme olnud. Nüüd kolmandaks trimestriks on ta kuhugi kadunud, et enam UH ei leia. Ilmselt peale sünnitust selgub, kas on ise ära kadunud või ikka alles kuskil.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Visannette, endometrioos