Esileht Pereelu ja suhted visiitsuhe, mis edasi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: visiitsuhe, mis edasi?

Postitas:

Kui kaua olete olnud visiitsuhtes? Mis on plussid ja miinused ja kas on plaanis millalgi kokku ka kolida.

Mina olen praeguseks umbes aasta. Meeldib see, et on ootus ja igatsus, suur rõõm jällenägemisest, iga koos veedetud hetk on kulla kaaluga, on palju millest rääkida, kirglik seks.

Miinus on see, et kui igapäevaelus mõni probleem on, siis pole kallimat lähedal, kes toeks oleks ja seksida tahaks ka tihedamini.

Kokku kolimisest pole juttu olnud. Ma natuke kardan seda teemat, sest alles paar aastat tagasi lahutasin ja hirmutab see, et kooselus tuleks hakata jälle nurki maha lihvima, juba tean mõningaid mehe omadusi, mis kindlasti häirima hakkaksid jne. Variant, et igaühel oma kodu ja lihtsalt vaba aega veedame koos, on lihtsam ja mugavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 08:08; 10.03 16:22; 10.03 17:40; 12.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina nimetaks asju nende õigete nimedega. see, mis sul on, ei tundu eriti suhe olevat. see on pigem seksisõprus. see on sama olukord, kui kooselus naised kujutavad juba ette, et on nagu juba päris abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama seis, kohe saab aasta täis. Hea on see, et inimene on põhimõtteliselt iga kell kättesaadav minu jaoks. Kui on mure, saan iga kell temaga ühendust. Kohtume nii, kuidas võimalust on. Kohe läheme kõik koos puhkusereisile.
Minu meelest meil nagu suhet ei olekski, aga tema arvates on:)
Kokku kolimine on komplitseeritud, kuna ta elab teises riigis ja minul on kaks last. Pole sel teemal rääkinud. Vaid ehk nii palju, et ta on öelnud, et ainus variant oleks minul sinna kolida… Pikemalt pole sel teemal peatunud. Ise arvan, et olen suuteline vastu pidama vast paar aastat kokku, mitte rohkem.
Ja tegelikult tunnistan endale, et sellisel kujul \”suhe\” pole ikkagi see, mida ma tahan. Aga otsest põhjust nagu lõpetada ka ei näe.
Elame-näeme, mis sellest saab.
Hetkel on pigem tema see, kes kinni hoiab meie \”suhtest\” ja teeb omalt poolt kõik, et see kestaks:) Inimestena oleme totaalselt erinevad, pole isegi ühtegi ühist huvi:D
Ja ei, see ei ole seksisõprus, vähemalt mitte tema jaoks, kuna tema kultuuris sellist suhtevormi ei eksisteeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:01; 12.03 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

taoline teema hiljuti oli siin, ei oska linki lisada hästi 😀

http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8964836

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh issand, ega ometi jälle pole üks linalakk plika langenud mooramaa mehe võrku 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma tutvusringis on kõik kolimised kellegi pinnale toonud hulgaliselt jamasid, sest üks nagu ei mahu hästi teise pinnale. Kasvõi juba asjade mõttes. Tuleb näiteks mees koos oma hobiga, milleks on arvutid. Ja vajab kohe poolt tuba :):) Ja kohta kus saab keskenduda ja teda ei segata. Nii et vaata kõigepealt oma kodus sellise pilguga ringi. Sellise asja peale ju ei mõtle enne, tähtis ju ainult,et kallis inimene lähedal oleks.
On ka variant, et keegi ei koli kellegi pinnale, vaid luuakse uus ühine kodu. Aga enne seda peab tulema ikkagi väga konkreetne ettepanek edasise ühise elu elamiseks. Kui seda pole, siis teine pool ei võta sind üldse kooselamise väärilisena. Kui pole kooseluvääriline, siis on sinu kord mõelda, et kas sa üldse sellist suhed vajad. Kui juba ette näed, et mingid nurgad hakkavad häirima, siis on sul võimalus. Kui mees teeb ettepaneku kooseluks, võtta kooselamine pikalt läbiarutada. Ja kui sa ei suuda mehele öelda, et tema mingi omadus sulle pinda käib, siis kindlasti sellist kooselu alustad ei tohi. Ennast allasuruda ja pidevalt sisemiselt piinelda võimalik et 30-40 aastat, on sul seda vaja ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Visiitsuhe kestis 9 aastat, kohtusime praktiliselt igal nädalavahetusel. Vahel sekka tuli ka kuni paarikuiseid pidevalt koosolemise-perioode. Lõpuks jõudis meie mõlema karjäär sinnamaale, et saime nö. kokku kolida, olin selleks ajaks 6. kuud rase. Praegu naudime kolmandat aastat mõnusat pereelu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui kaua olete olnud visiitsuhtes? Mis on plussid ja miinused ja kas on plaanis millalgi kokku ka kolida.
[/tsitaat]

Ja muidugi kirjutage, kelle veel nii on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 10 aasta ringis staazi. Iga päev suhtleme, nädalavahetused ja puhkused veedame koos. Ei usu, et me kunagi kokku kolime. Ma olen kaalunud, aga ei ole ühtegi head põhjust leidnud, miks kooselu peaks parem olema kui visiitsuhe. Olen varem kooselu proovinud ja mulle ei meeldinud. Võib ka olla, et kuskil on \”see õige\”, kellega nii hästi sobiks, et kooselu oleks lust ja lillepidu, aga ei ole seda leidnud. Seni sobib visiitsuhe väga hästi. Mulle tunudb kõrvalt vaadates, et meie suhe on palju värskem ja õnnelikum kui kooselavatel paaridel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasime 2 aastat visiitsuhtes. Siis leidsin endale töökoha tema lähistel ning leppisime kokku, et kui tuleb siis tuleb ja kui mitte, siis mitte 🙂
Ja nii see oli: kolisime kokku, siis läks veel paar aastat ning abielu ja 2 last… Nurki vahel lihvime siiani, eks lapsed tõid neid nurki ka juurde nagu tavaliselt, aga yldjoontes oleme senini hakkama saanud 🙂
Iva polegi ju tegelt visiitsuhtes vaid, et mis siis saama hakkab kui päris kooselu saabub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei-ei ma pole mingi mooramehe võrku langenud. ma ei kannata absoluutselt mingisuguseid tõmmusid moslemeid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 08:08; 10.03 16:22; 10.03 17:40; 12.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei-ei ma pole mingi mooramehe võrku langenud. ma ei kannata absoluutselt mingisuguseid tõmmusid moslemeid[/tsitaat]No siis pole perekooli arvates muretsemiseks põhjust. Jumala turvaline värk. Püsiva suhte aluseks on see, et mees oleks eestlane ja soovitavalt samast linnast/külast. Muu on teisejärguline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No siis pole perekooli arvates muretsemiseks põhjust. Jumala turvaline värk. Püsiva suhte aluseks on see, et mees oleks eestlane ja soovitavalt samast linnast/külast. Muu on teisejärguline.[/tsitaat]

Päris nii ka pole, muidu oleks ehk juba kokku kolinud. Aga jah, tõmmud mehed pole tõesti füüsiliselt absoluutselt minu maitse (ma ikka imestan, kui paljud neist sillas on) ja islamiusk on minu silmis primitiivsuse tipp. Sellepärast mulle mooramehed peale ei lähegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 08:08; 10.03 16:22; 10.03 17:40; 12.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime poolteist aastat visiitsuhtes. Kohtusime Eestis, käisin veel ülikoolis. Kuna ma polnud ilma diplomita nõus Eestist lahkuma, siis ei jäänud lihtsalt muud üle. Loomulikult olid igatsus ja taaskohtumise rõõm suured, selle tagajärjel nautisime igat koos oldud sekundit (peamiselt siis nädalavahetusi) ning ei raisanud neid kunagi tülitsemisele või tujutsemisele. Huvitaval kombel on see harjumus siiani sisse jäänud. Meil tegi asja lihtsamaks teadmine, et niipea, kui mul diplom taskus, lõpeb meie visiitsuhe ning kolime kokku. Omandatud rahvusvaheline eriala on mulle siin riigis väga eduka karjääri taganud. Raskeks tegi selle aga kallid lennukipiletid ning omal ajal kehtinud 90 päeva nõue, ehk siis mingi perioodi jooksul ei tohtinud mina EU-s ja tema EU-st väljas veeta rohkem kui 90 päeva. Peatselt oli tal pool passi Eesti tolli templeid täis ja vaene tolliametnik veetis kümneid minuteid, et tema Eestis oldud päevi kokku lugeda. Tänaseks oleme juba üle 10 aasta koos olnud, peres on kaks last, välja näeme ikka nagu värskelt armunud. Sügisel käisime kaugel eksootilisel reisil ilma lasteta, kõik pidasid meid alles eile abiellunud paariks, kes oli oma mesinädalaid veetmas. 8 abielu-aasta ja 2 lapse kohta tehti ainult suuri silmi. Ehk nagu eelpool kirjutaja mainis, meie kooselu on siiani olnud üks lust ja lillepidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei-ei ma pole mingi mooramehe võrku langenud. ma ei kannata absoluutselt mingisuguseid tõmmusid moslemeid[/tsitaat]

Minu jagu on just tõmmu, aga mitte moslem. Ega tõmmud siis tingimata moslemid ole. Ja kes need mooramehed veel on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 10:01; 12.03 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu jagu on just tõmmu, aga mitte moslem. Ega tõmmud siis tingimata moslemid ole. Ja kes need mooramehed veel on? [/tsitaat]
mooramees on vist neegri peenem (romantilisem) nimetus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 08:08; 10.03 16:22; 10.03 17:40; 12.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vsiisisuhe kestis ennem kokkukolimist neli ja pool aastat. Kokku kolisime siis, kui tema kohustused pere ees said ühele poole ( vana ema hooldekodusse paigutatud, ennem seda hooldas teda kodus) ja minu rasedus poole peale jõudnud. Me pole ka enam väga noored, sellepäst võtsime ennem ikka korralikult hoogu ja pidasime aru.Nüüd oleme peaaegu viis aastat ühe katuse all elanud ( minu juures siis) ja kurta pole küll millegi üle.
Kuigi minu ema oli ettevaatlik ja arvas, et nii kaua aega üksi elanud meest pole võimalik kodustada, on see siiki niimoodi läinud. Õnneks ta pole ka paadunud poissmees olnud. Kunagi oli ka 7 aastat abielus.Alati on otsus selle jaoks raskem, kes teise jurde peab kolima. Seepärast soovitaks pigem ühist uut kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted visiitsuhe, mis edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.