Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viskab küll kopa ette

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 115 )

Teema: Viskab küll kopa ette

Postitas:
Kägu

Kui ise oled ülikorralik, kannad maski, istud enamus ajast kodus, väldid kontakte, ei kohtu lähedastega… Ja siis postitavad tuttavad instagrami pilte, kuidas nad Harjumaal eri leibkondadest sõpradega (ligi 20 inimesega) jõuluistumisi korraldavad.

“Elu ei saa ju seisma jääda!”

Tead, minge puu taha.
Unfollow, kovidioodid, unfollow.

+72
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga õige ju, ei saagi elu seisma jääda. 20 inimest on enam-vähem piiripealne arv. Ise teeme istumise kaheksa inimesega, sest kogu elu ei ole võimalik ja mõistlik seisma panna.

+19
-64
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga õige ju, ei saagi elu seisma jääda.

Ja ometi on teiesuguste pärast väga paljudel elud seisma jäänud! Kellel lähedane koroonasse raskelt haigestunud või surnud, kes koondatud… aga vähemalt teie elud ei seisa! Super.

+77
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga õige ju, ei saagi elu seisma jääda. 20 inimest on enam-vähem piiripealne arv. Ise teeme istumise kaheksa inimesega, sest kogu elu ei ole võimalik ja mõistlik seisma panna.

Nõustun. Ei jää minu sõpruskonnas jõulud ja aastavahetus pidamata. Pole plaaniski kodus kükitada. Nii palju on kohti kuhu minna, loodusesse, matkama, spa-sse. Kahju kohe nendest paanitsejatest.

+16
-66
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selliste tõttu liigume täieliku sulgemise liinil. Aitäh tõesti. Kui teile ei sobi natuke piiranguid, vaid elu vaja elada, siis paraku on jaanuaris oodata kevadist sulgemist, kus ainult toidupoed lahti jäid. Samuti on selliste tõttu Euroopas uued tüved levimas.

+58
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aitäh kovidioodid!

Mina teen selliste pärast sel kuul 230 töötundi (norm on 158), sest ma pean asendama haigestunud kolleege (ärge tulge rääkima, et “ei PEA ju”, keegi peab olemas olema ja mina ei ole veel surnud). Sisuliselt iga päev kohtun reaalsete COVID-positiivsete inimestega. Tööl kannan kogu aeg respiraatorit (mitte maski!). Suurem füüsiline koormus (treppidest käimine, isegi pikalt rääkimine) tekitab respiraatoriga hingelduse ja õhupuudustunde, sest mina olen COVID-19 läbi põdenud. Aga noh, nad seal haiglas teevad ju ainult näitemängu…

+85
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh kovidioodid!

Mina teen selliste pärast sel kuul 230 töötundi (norm on 158), sest ma pean asendama haigestunud kolleege (ärge tulge rääkima, et “ei PEA ju”, keegi peab olemas olema ja mina ei ole veel surnud). Sisuliselt iga päev kohtun reaalsete COVID-positiivsete inimestega. Tööl kannan kogu aeg respiraatorit (mitte maski!). Suurem füüsiline koormus (treppidest käimine, isegi pikalt rääkimine) tekitab respiraatoriga hingelduse ja õhupuudustunde, sest mina olen COVID-19 läbi põdenud. Aga noh, nad seal haiglas teevad ju ainult näitemängu…

Aga ära tee. Keegi peale sinu ülemuse ei vaja seda “teenet”. Tee oma normtunnid ära ja ela oma õnnetut elu edasi.

+13
-84
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliste tõttu liigume täieliku sulgemise liinil. Aitäh tõesti. Kui teile ei sobi natuke piiranguid, vaid elu vaja elada, siis paraku on jaanuaris oodata kevadist sulgemist, kus ainult toidupoed lahti jäid. Samuti on selliste tõttu Euroopas uued tüved levimas.

Ole hea, ära pinguta üle. Kannan maski ja oma ostud teen ainult korra nädalas, sõpradega kohtumised on ammu ära jäänud.

Loomulikult kavatsen vähemalt jõulude paiku lähedastega kohtuda  sest nagu juba öeldud, siis KOGU ELU EI SAA SEISMA PANNA.

+10
-40
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega instagram ka normaalsetele ei ole.

+26
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh kovidioodid!

Tule siis töölt ära, kui hakkama ei saa. Mida sinusugused tõelise häda korral peale hakkavad?

+9
-67
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh kovidioodid!

Tule siis töölt ära, kui hakkama ei saa. Mida sinusugused tõelise häda korral peale hakkavad?

Äkki ta töötabki seal, kus on tõeline häda?

+61
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan rahus enda elu. Käin sõpradega õhtusöögil ja kontserdil. Partneriga spas ja teatris. Ise kosmeetikus ja juuksuris. Igapäevaselt poes ja väljas söömas, Jõuludel oleme koos minu ja elukaalsase perega, lisaks mõned meie vallalised ja üksi elavad sõbrad. Aastavahetust peame 16 inimesega Pärnus spas. Sina ela enda elu nii nagu tahad ja meie elame enda elu nii, nagu meie tehame. Kumbki variant ei ole täna keelatud ega kriminaalne. Häid pühi Sulle!

+11
-61
Please wait...

Postitas:
Kägu

Edu teile, paniköörid. Mina elan ka nii nagu tahan. Käin igal pool edasi ja elan maksimaalselt. Mind ei huvita koroona! Ei huvita ja kõik! Kui jään haigeks, siis põen läbi, aga noortel enamasti pole sümptomeidki. Vanad peavadki surema, see on looduse poolt ette nähtud. Surm on elu osa.

+8
-63
Please wait...

Postitas:
Kägu

Edu teile, paniköörid. Mina elan ka nii nagu tahan. Käin igal pool edasi ja elan maksimaalselt. Mind ei huvita koroona! Ei huvita ja kõik! Kui jään haigeks, siis põen läbi, aga noortel enamasti pole sümptomeidki. Vanad peavadki surema, see on looduse poolt ette nähtud. Surm on elu osa.

Paniköör on kole sõna. Ela, aga ma olen sinust nagunii noorem. xoxoxoxo Nii et sina sured enne mind.

Oled noorem ja siis? Ma aktsepteerin surma. Aktsepteerin seda, et keegi pole siia maailma igavesti jäänud. Ja polegi mingit paanikat, hirmu. Kõik on ainult kulgemine.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, ühepäevaliblikake, kui sinusugused pidevalt ringi lehvivad, siis levib viirus kiiremini, muteerub kiiremini ja mingil hetkel hakkavad üha noorematel ilmnema rasked sümptomid, haiglates ei ole enam haigetele ruumi ning sureb palju rohkem noori inimesi. Kui aga sinusugused natukenegi ette mõtleksid ja kuu-kaks piiri peaksid, saaks elu palju kiiremini normaalseks tagasi, saaks kõik jälle ringi lehvida ja elada nii nagu tahavad.

+46
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaata, ühepäevaliblikake, kui sinusugused pidevalt ringi lehvivad, siis levib viirus kiiremini, muteerub kiiremini ja mingil hetkel hakkavad üha noorematel ilmnema rasked sümptomid, haiglates ei ole enam haigetele ruumi ning sureb palju rohkem inimesi. Kui aga sinusugused natukenegi ette mõtleksid ja kuu-kaks piiri peaksid, saaks elu palju kiiremini normaalseks tagasi, saaks kõik jälle ringi lehvida ja elada nii nagu tahavad.

Ei huvita.

Sina ei tule mulle ütlema, mida mina tegema pean. On ikka jultumust mõnel.

+4
-54
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kavatse ka kohtumisi ära jätta.

+4
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan rahus enda elu. Käin sõpradega õhtusöögil ja kontserdil. Partneriga spas ja teatris. Ise kosmeetikus ja juuksuris. Igapäevaselt poes ja väljas söömas, Jõuludel oleme koos minu ja elukaalsase perega, lisaks mõned meie vallalised ja üksi elavad sõbrad. Aastavahetust peame 16 inimesega Pärnus spas. Sina ela enda elu nii nagu tahad ja meie elame enda elu nii, nagu meie tehame. Kumbki variant ei ole täna keelatud ega kriminaalne. Häid pühi Sulle!

Braavo,võitsid just aasta seltskonna tähe auhinna. Üleandmine toimub intensiivis!

+44
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuu-kaks piiri peaksid? No kõigile peaks juba selge olema, et piiri pidamisest pole kasu. Viirus tuleb ikka tagasi ja elu lõpuni isolatsioonis elada ma ei kavatse.

+8
-32
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh kovidioodid!

See, mida Sina enda töökohas teed, on Sinu isiklik probleem. Eestis ei saa mitte kedagi sundida vägivaldselt tööle üle enda norm töötundide. Keeldu ja anna sellisest teada. Väga lihtne. Kui Sa ei keeldu, vaid võtad raha ebainimlike töötundide ja tingimuste eest, siis sry, aga keegi teine tõesti ei saa Sind aidata.

+7
-49
Please wait...

Postitas:
Kägu

Braavo,võitsid just aasta seltskonna tähe auhinna. Üleandmine toimub intensiivis!

Oi ei 🙂 Kullakene, toimub väga palju suuremaid pidusid nii jõuludel kui ka aastavahetusel. Meie ei lähe sinna, sest otsustasime enda pühad vaikselt veeta. Neid pidusid ei kajastata ka meedias, usu mind. Neid toimub. Korra jäädi Saaremaal kogemata “vahele” aga neid toimub oluliselt rohkem. Ja nagu ka sellel Saaremaa üritusel, on ka seal need samad inimesed, kes meile iga päev ütlevad, et kandke maski ja hoidke enda sõpradest eemale. Elu 🙂 Aga Sa siis anna enda panus ja ponnista. Hambad ristis ja täiega 😀

+6
-32
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes see elu seisma jääb kui peab vähem ringi lehvima? Ei kannata ennast välja või?

+38
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuu-kaks piiri peaksid? No kõigile peaks juba selge olema, et piiri pidamisest pole kasu. Viirus tuleb ikka tagasi ja elu lõpuni isolatsioonis elada ma ei kavatse.

Korralikult ei ole ju piiri peetudki, selles ongi probleem. Ka valitsuse poolt on antud vastandlikke juhiseid – karantiini ajal istuge kodus, aga kui vaja siis käige väljas. Nii loomulikult ei saagi mingist tõhusast piiripidamisest rääkida. Praegusel ajal, kui igapäevaselt liigub nakatumiste arv aina kõrgemale, on kaubanduskeskuste parklad puupüsti täis. Peetakse erapidusid. Mingit piiri ei peeta. Vaktsiinidest ei ole mingit kasu kui viirus kiiresti edasi muteerub. Hiljemalt kolme nädala pärast on numbrid juba palju nutusemad. Hea on ju rääkida, et ei kavatse elu lõpuni isolatsioonis istuda, aga kui asjad nii edasi lähevad, siis ei ole enam kellelgi selles suhtes mingit sõnaõigust. Võib-olla tõesti veab, et elu lõpuni isolatsioonis olema ei pea. Paljud teised aga…

Mis peaks veel juhtuma, et inimesed mõistaksid, et ainult neist sõltub selle viiruse levik? Mitu inimest päevas peab rohkem surema, et natukenegi end tagasi hoitaks?

+28
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viskab tõesti kopa ette.. mõnel inimesel on ikka meeletu egoism. Ainult mina ja maailm! Mina tahan ja mina teen ja mina lähen.. vastik lihtsalt!

Kes siin noorusega hüppas, siis ei tasu tegelikult. Päris 20 aastaseid hetkel pole näinud, aga sealt edasi küll ja piisavalt palju. Mul on piinlevatest inimestest siiralt kahju, tõesti on. Need, kes ülbitsevad, palun, no jätke kirjutamata sellised read! Saan aru, et ilus ja mugav on elada eituses, no eitage siis pealegi, aga ärge sellest nii valjusti kisage ja ärge halvustage inimesi, kes annavad endast parimat, et päästa hädasolijaid.

* tervitusi koroona osakonnast!

+45
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõustun. Ei jää minu sõpruskonnas jõulud ja aastavahetus pidamata. Pole plaaniski kodus kükitada. Nii palju on kohti kuhu minna, loodusesse, matkama, spa-sse. Kahju kohe nendest paanitsejatest.

Kas sul tõesti on nii ebamugav ja ebahubane kodu, et seal “kükitamine” on väljakannatamatu? Loo omale siis ometi ilus ja mugav kodu!

Mul küll oma kodus nii mõnus, et rõõmuga tõden, et see aasta ei peagi mööda vastuvõtte kappama.

+39
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahate meile sama

https://www.ohtuleht.ee/1021043/fotod-leedus-suleti-omavalitsuste-piirid-ja-politsei-kontrollib-koiki-autosid

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastavahetust peame 16 inimesega Pärnus spas.

kuidas te olete plaaninud seda korraldada? numbritoas?

+22
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jääd haigeks ja põed läbi… või siis ei põe. Surevad ka noored või kaotavad tervise. Kõiki tagajärgi ei tea täna keegi. Aga võibolla on sulle seda eluõppetundi vaja.

+31
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Kas sul tõesti on nii ebamugav ja ebahubane kodu, et seal “kükitamine” on väljakannatamatu? Loo omale siis ometi ilus ja mugav kodu!

Mul küll oma kodus nii mõnus, et rõõmuga tõden, et see aasta ei peagi mööda vastuvõtte kappama.

Aga muidu Sul ei ole suud peas? Keegi kuskil peab Sinu eest “ei” ütlema?! Pigem on sellest kahju. Mina suudan “ei” öelda täiesti enda vabast tahtest. Olen alati suutnud ja öelnud kui pole soovinud kuhugi koosviibimisele minna. Jama Sul siis, sest järgmisel aastal on juba vaktsiin ja siis ju sinusugune peab igale poole kohale loivama, sest isiklik arvamus ja enesekehtestamine on totaalsed võõrsõnad ju endiselt😢

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aastavahetust peame 16 inimesega Pärnus spas.

kuidas te olete plaaninud seda korraldada? numbritoas?

Kõikidel on enda tuba. Enamikel kahene ja üksikutel ühene. Jõululaud on ühine restos ja päeval oleme koos spas, käime linnas kontserdil ja põgenemistoas, hiljem lõunasöögil. Oleme kaks päeva. 24.12-26.12. Mida Sa täpselt korraldamise all silmas pead? Kõik need asjad on tõesti juba korraldatud, bronnitud ja makstud. Ilma igasuguste probleemideta. Mida Sa täpselt selle korraldamise all silmas pead?

+3
-36
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 115 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Viskab küll kopa ette