Esileht Pereelu ja suhted Viskasin mehe kodust välja

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Viskasin mehe kodust välja

Postitas:

…ja nüüd ei tea, kas nutta või rõõmustada.
Ma ei armasta teda. Juba ammu. Üritasime, kuid mina ei tulnud sellega toime, viha oli liiga suur. Ju oli mulle liiga palju haiget teinud…
Meil on laenuga korter ja minul on väike palk…
2 last…
Mis edasi?
Kuidas toime tulla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tuleb hakata normaalselt teenima. Selleks on vaja muidugi teatavaid eeldusi ja ka mõningaid pingutusi, et oma finantsilisest mugavustsoonist välja tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on ühine kodu, kuidas siis üks saab teist oma kodust välja visata? sellist laamendamist saaks justku lubada ainult enda pinnal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) lepid mehega kokku laste osas -ülalpidamine, suhtlemine jne.
2) otsid tasuvama töö
3) kui loomapidamise võimlaus puudub – siis on see ainuõige samm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on korter. Alusta sellest. Tegelikkuses on sul olemas kõige tähtsam. Nüüd peab tegema nii, et suudaksid selle omamise eest ka hoolt kanda.
Viskasid mehe välja küll, kuid juba kahetsed. Mis lollid lehmad siin küll käivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…ja nüüd ei tea, kas nutta või rõõmustada.
Ma ei armasta teda. Juba ammu. Üritasime, kuid mina ei tulnud sellega toime, viha oli liiga suur. Ju oli mulle liiga palju haiget teinud…
Meil on laenuga korter ja minul on väike palk…
2 last…
Mis edasi?
Kuidas toime tulla?[/tsitaat]

hakka omale soome tööd otsima,muidu jääd kogu eluks virelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastuseta suhted on jamad. Mina läheksin sinu asemel välismaale, otsiksin normaalse töö ja välismaa meestel on teine suhtumine naistesse, otsiks võib olla sealt ka endale mehe ja voilaa. Kerge see olema ei saa, aga parem ikka kui vinduda ja vireleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armastuseta suhted on jamad. Mina läheksin sinu asemel välismaale, otsiksin normaalse töö ja välismaa meestel on teine suhtumine naistesse, otsiks võib olla sealt ka endale mehe ja voilaa. Kerge see olema ei saa, aga parem ikka kui vinduda ja vireleda. [/tsitaat]

Millisel muinasjutumaal neid \”välismaa mehi\” nopitakse?
Need ei saa iseendagagi hakkama, laias laastus.
Kui m6ni normim ongi ripakil, siis lastega naist idast neil kyll vaja pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain peale lahutust hoopis normaalsema elu peale. Palk on minul ka keskmine, mitte küll kõige väiksem, see on tõsi. Enne lahutust maksis mees eluasemelaenu ja mina ostsin söögid ja maksin muud jooksvad arved, va. mehe kulud. Peale lahutust hakkas mees elatist maksma, mina maksin siis laenu ja ostsin söögid nagu varem. Ja uskumatu, aga mul on nüüd rohkem raha. Kuna mina olen alati söögid ostnud ja see mees sõi rohkem kui mina ja lapsed kokku, siis söögile kulub väga palju vähem raha kui enne. Lastele ostsin mina riided ja asjad varem ka nagunii.
Elatisesumma on umbes nii suur kui kulub kuus eluasemelaenule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…ja nüüd ei tea, kas nutta või rõõmustada.
Ma ei armasta teda. Juba ammu. Üritasime, kuid mina ei tulnud sellega toime, viha oli liiga suur. Ju oli mulle liiga palju haiget teinud…
Meil on laenuga korter ja minul on väike palk…
2 last…
Mis edasi?
Kuidas toime tulla?[/tsitaat]
Vahetad korteri väiksema vastu. Vahelt saad raha ja laen väheneb. Tuleb lihtsalt kuskilt peale hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 10:15; 03.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa nagu sellist \”Pisikest\” detaili ei pannud tähele, et MEIL on laenuga korter. Mitte naisel ei ole, siinkohal ilmselgelt tahab ka mees oma osa, mitte naine üksi ei opereeri korteri ostu-müügiga.[/tsitaat]
Panin küll, SULLE teadmiseks! Ma polegi kirjutanud, et naine rikastub siis pauguga. Kuna on mitme inimese peale, siis ongi see esimene ja vajalik samm. Osa raha saab ju naine. Laen ja kinnisvara, mis on mitme peale on kõige halvem. Annab teisele võimaluse hiljem manipuleerimiseks. Sellised kahepeale asjad tuleb esmalt kaotada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 10:15; 03.03 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…ja nüüd ei tea, kas nutta või rõõmustada.
Ma ei armasta teda. Juba ammu. Üritasime, kuid mina ei tulnud sellega toime, viha oli liiga suur. Ju oli mulle liiga palju haiget teinud…
Meil on laenuga korter ja minul on väike palk…
2 last…
Mis edasi?
Kuidas toime tulla?[/tsitaat]

ega need esimese emotsiooni pealt tehtud teod ei pruugi allati ratsionaalsed olla. nüüd, kui tegelikkus kohale jõudis, on aeg hakata tegema läbi mõeldud otsuseid. kui sa ei ole võimeline ise korteriga seotud kulusid katma, siis jäta see mehele ja lase oma osa välja maksta. siis saad ehk sissemakse oma korterile. kas neid asju ei oleks saanud selgeks rääkida varem? kui ikka ei saa koos elatud, siis võiks ju proovida lahkuminna sõbralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Viskasin mehe kodust välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.