Esileht Ilu ja tervis Vist 100 korda nämmutatud teema, aga…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vist 100 korda nämmutatud teema, aga…

Postitas:

Palun hormoonspiraali plusse ja miinuseid! Mitu kuud peale sünnitust hakanud kasutama, kas päevad on või ei? Kas olete kasutades jäänud rasedaks? Kas on oma hinda väärt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olin spiraalivaliku ees 1,5 a tagasi, valisin vask-kuldspiraali – odavam, hormoonivaba, kui juhtudki rasedaks jääma, võib sünnitada (katkemise risk on pisut suurem kui muidu siiski)
Hormoonspiraali pluss on kergemad päevad. Hormoonisisaldus ei ole ilmselt enamasti probleemiks, sest hormoone eritab see tunduvalt väiksemas koguses kui beebipille süües saab. Rasedaks jääb väga-väga harva, aga siiski teadis mu naistearst kahte juhtumit oma 15-aastase staa¸i juures ja paraku ei ole hormoonspiraal lootele ohutu, seega oled ilma mõlemist.

Kuna mul pmst on veel 2 last plaanis ja päevad niigi \”lahjad\”, pealegi beebipillid mõjusid halvasti, siis mina valisin vask-kuldspiraali, sellega on mitterasestumise tõenäosus vist 2% suurem kui hormoonspiraaliga, aga mõlemil üle 95%, seega on tõhus kaitse mõlemil juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaga plusse ega miinuseid, kuna see teema on isegi palju rohkem kui 100 korda läbi nämmutatud teema.
Mis asi küll takistab otsingu kasutamist?
Mõistetav, kui sul on mingi küsimus sellise asja kohta seoses spiraaliga, mida on vähe käsitletud, aga need küsimused, mille sina esitasid on siin tõesti mitusada korda erinevate vastajate poolt läbi arutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Vist 100 korda nämmutatud teema, aga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.