Esileht Ilu ja tervis Vistrikulaadsed punnid dekolteel. Mollusk? (palun nõu)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vistrikulaadsed punnid dekolteel. Mollusk? (palun nõu)

Postitas:

Avastasin mõned päevad tagasi kaelal ja dekolteepiirkonnas vistrikulaadsed punnid. Olid mõned üksikud ja tähelepanu ei pööranud. Täna aga vaatasin, et olukord on päris hulluks läinud. Kaelal veel 2 punni, kuid õlad ja dekolteepiirkond ikka tihedalt punniline (mujal ei ole). Proovisin pigistada ja katki lähevad lihtsasti, kuid vastupidiselt tavalistele vistrikele (minu tavaliselt), viimne kui üks läheb plõksuga. Välja tuleb vesi ja valge “pea”. Punnid suuruselt on hästi pisikesed, nagu väikesed vistrikud.
Inetrnetiavarustest leidsin ainsate vastetena allergia (kuid minul allergiarohule ei allu) ja mollusk. Kas tõesti võib see olla? Basseinis sai viimati käidud ca 3 kuud tagasi.

Arstiga konsulteerisin, kuid näitama saan minna alles järgmine nädal. Siiski ei anna süda rahu, millega võib tegu olla.. Kas kellelgi on sellist asja olnud ja millega võiks tegu olla? Mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 19:35; 13.10 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka aeg-ajalt, pakun, et hormoonidega seotud kuidagi, ühel päeval tekivad, tuleb aga mõnuga juurde, on mingi aeg ja siis kaovad jäljetult, kõik see mees korraga, nagu polekski midagi olnud. mul on pool kilpnäärmest ainult alles, ehk see teeb mingeid trikke vahepeal, hormoonspiraal oli, vb see toimetas, no ei tea nii täpselt. üldiselt elu ei sega kuidagi, kõrge kaelusega hilpe ikka leiab selga panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonspiraal on mul küll. Veidi üle aasta juba. Hirmutaski just see, et punnid on sellised vistriku ja villi kooslus, nagu mõlemad koos. Õlal osad punnid 4-5 kaupa tihemalt koos ja teised siis üksikult. Ja see ka, et elukaaslane avastas endal umbes samas kohas 4 samasugust punni.
Loodan väga, et midagi hullu ei ole, sest kodus ka väike laps, kellele sellist jubedust kaela ei tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 19:35; 13.10 20:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Vistrikulaadsed punnid dekolteel. Mollusk? (palun nõu)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.