Esileht Kodunurk Visuaalselt köögi suuremaks muutmine.Kuidas?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Visuaalselt köögi suuremaks muutmine.Kuidas?

Postitas:

Plaan teha köögis remont.Köök väike ja veel segavaks faktoriks on köögis olev panipaik(mis nagu omaette väike ruumike).Maha seda võtta ei saa kahjuks.
Köögis on punane halliga kaasaegne mööbel.Seinte katteks on seineks.Köögi seineksi värv on praegu oran¸ ja erkrohelised jutid on tõmmatud oran¸i peale!
Olen sellest tüdinenud ja plaanin teha köögis muudatusi.Tahaks visuaalselt ruumi suurendada,kuidas?
Tõmban kindlasti maha seineksi.Kas panna uus seineks ja värvida?Või lihtsalt värvida ilma seineksita?
Siis mis värv sobiks punase-halli mööbliga?Kas valge?
Palun Teie soovitusi nõuandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee neutraalne hele jah. Kreemikas.
Miks sa seineksi maha tahad tõmmata? Värvi üle, selleks see ju ongi mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

seineks maha, pahtel peale, hele värv (valge, elevandiluu vms). Põrand ka heledaks.
See panipaik – saad ehk ukse eemaldada ja teha sellest köögi osa? Külmkapikoht või riiulid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seineks on ju värvitav tapeet, seega mina värviks selle heledamaks. miks peaks maha tõmbama.või mõtled seineksi alla mingit pestavat tapeeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ma tean,et seineks on värvitav tapeet =)Aga maha tahan tõmmata sest seineksi all olev sein on hele.Ja arvan,et nii on mul lihtsam värvida heledaks,kui,et hakata oran¸i värvi peitma valgega.
Selline variant oli mõttes,et kamorkal uks maha ja sinna külmkapp,aga kahjuks see kitsas ja sinna külmkapp ei mahu =(
Ootan veel soovitusi ja aitäh juba olemasolevate soovituste esst!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa seineksi maha tõmbad, siis sa pead roppu moodi vaeva nägema, et saada see liimijälgedega sein nii siledaks, et värvimist kannatab. nii et loomulikult värvi seineks üle – korralik värv ja paar kihti ja saad kindlasti parema tulemuse kui seineksit kraapima hakates. mingi loodusvalge või soe hele hallikas toon vms oleks kindlasti abiks, lisak heledad tekstiilid ja heledad nõud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Visuaalselt köögi suuremaks muutmine.Kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.