Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vitamiinid raseduse ajal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vitamiinid raseduse ajal

Postitas:

Mis vitamiine kasutate ja mida ämmaemandad on teile soovitanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin oktoobrist võtma rasedatele mõeldud multivitamiini. Kuna ükski näitaja allpool miinimumi ei ole, siis sobib arsti sõnul kõige paremini multivitamiin.
Suvel ei võtnud midagi, teisel-kolmandal kuul võtsin foolhapet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas soovitas foolhapet ja D-vitamiini (must have talvel), aga tarvitan multivitamiine + omega3 kapsleid, sest ei söö kala. Omega3 kala on vajalik lapse aju normaalseks arenguks. Multivitamiinid sisaldavad nii foolhapet kui ka folaatti (foolhape ei pruugi imenduda igal naisel).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:22; 16.10 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41a. rase ja ämmakas pole midagi soovitanud. Ütles, et tegelikult normaalse toitumisega saab kõik kätte. Saadi ennem , saadakse ka nüüd. Ja kui tõde tunnistada on ju eelnevad põlvkonnad palju tugevamad.
Ise võtsin hirmust vanusega esimesed kolmkuud elevit vitamiine aga, kui 11n. arstile läksin, ütles arst kohe, et tegelikult pole vaja, võta oma leht lõpuni ja aitab.
Söön jõhvikaid igapäev(lisaks vahelduvalt muid juurikaid ja puuvilju, nt.porgandit,parikat, punast peeti, kurki, tomatit, õunu, pirne spinatit, banaani, mustikad said kahjuks otsa????)ja seni kõik ok.olnud ja pole ka raske nädalas korra kasvõi heeringafileed süüa☺
Kôik proovid senini mõõdus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin alguses foolhapet ja ka d-vitamiini. D-vitamiini võtsin vähem, see oli vastik, lõpus ei aidanud enam mitte millegagi kokku segamine. Ja magneesium ka. Magneesiumi puudusele viitab muuhulgas ka see, kui on isu hapu järele. Seda sain muidugi hiljem teada 🙂 Hapud kummikommid olid pikka aega iivelduse leevendajateks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41a. rase ja ämmakas pole midagi soovitanud. Ütles, et tegelikult normaalse toitumisega saab kõik kätte. Saadi ennem , saadakse ka nüüd. Ja kui tõde tunnistada on ju eelnevad põlvkonnad palju tugevamad.
Ise võtsin hirmust vanusega esimesed kolmkuud elevit vitamiine aga, kui 11n. arstile läksin, ütles arst kohe, et tegelikult pole vaja, võta oma leht lõpuni ja aitab.
Söön jõhvikaid igapäev(lisaks vahelduvalt muid juurikaid ja puuvilju, nt.porgandit,parikat, punast peeti, kurki, tomatit, õunu, pirne spinatit, banaani, mustikad said kahjuks otsa????)ja seni kõik ok.olnud ja pole ka raske nädalas korra kasvõi heeringafileed süüa☺
Kôik proovid senini mõõdus olnud.

Kui sa sööd iga päev kala või elad lõunamaal, siis sa ei pea sööma D-vitamiini. Näita mulle arsti, kes vastupidist väidab. õnneks ei ole selliste arstidega kokku puutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:22; 16.10 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin oktoobrist võtma rasedatele mõeldud multivitamiini. Kuna ükski näitaja allpool miinimumi ei ole, siis sobib arsti sõnul kõige paremini multivitamiin.

Päris hea loogika arstil 😀 Kui kõik näitajad on normis, siis võta igaks juhuks tablette mis kõik tasakaalust välja ajab. Tänapäeval peaks ikka iga vähegi meditsiinis või bioloogias kodus olev inimene teadma et multivitamiinid on kõige mõttetumad asjad üldse ning teevad kasu asemel palju kahju.
Ise võtsin folaati (mitte foolhapet) ning kuna olin rase just pimedal ajal, siis ka kvaliteetset D-vitamiini. Ülejäänu sain toidust, neid näite ka kontrolliti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vitamiinid raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.