Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vitamin well vesi-kas oma nime väärt?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vitamin well vesi-kas oma nime väärt?

Postitas:
Kägu

Täna poes käies haarasin Vitaminmineral water rohelise tee, sidruni ja mündi vee. Päris hea tundub, kuigi olen alati skeptiliselt suhtunud nendesse magustatud maitsevee joojatesse.
Uurisin ka nende kodulehte ja tundub suhteliselt kvaliteetne värk olevat.
Kuidas teil kogemused? Soovitate nii öelda igapäevaks tarbimiseks või pigem mõttetu suhkruvesi?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

KUi raha palju on ja ise ei pea teenima, siis osta mida tahad. Kindlasti parem kui alkohol, lõhub vähem tervist. Minu kogemus on, etkui tahan sidruni ja mündiga vett, siis ma teen selle ise 🙂 Seda nimetatakse piparmündi teeks 🙂

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kogemus on, etkui tahan sidruni ja mündiga vett, siis ma teen selle ise 🙂

Sa ei saa seda teha, sest sul pole kuskilt võtta neid säilitajaid ja bakteritapjaid jne E aineid!

Ja selge see, et tänapäeva inimene ilma E-deta jooki vabatahtlikult ei joo.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma teen kodus tihti maitsevett ise. Lisan kannu kas apelsini või sidrunit ja maitsetaimi (või ka kurgiviile). Olen münti ka pannud, aga ka teisi. Panen külmikusse ja on kogu aeg võtta. Talvel teen külmutatud marjadega sageli.
Poest ostan ainult mulliga Värska originaali.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal on päris kobedalt suhkrut, ainuke miinus, 500ml pudeli peale 21gr (aga samas, cocas on veel palju rohkem). Vitamiinid on pluss, pealegi on need päris hea imenduvusega. Ma ise joon rohkem Vitamineral A.Le Coq’ilt, aga harva, kui tuleb limonaadiisu. Loomulikult on kõige mõistlikum süüa mitmekesiselt ja juua puhast vett, mitte suhkrulaksuga maitsetatud vett.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot ei oska öelda. Aga fakt on see, et mul oli hommikust saadik suur letargia peal ja ei jäänud viimaks muud üle (kohvi ei avitanud ega ka palju puhast vett ega ka roheline tee jne), kui ikkagi bensukast üks Red Bull tuua ja ära juua. Nüüd on jälle inimese tunne peal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hind on suht kirves. Ostaks ja prooviks ära muidu küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna poes käies haarasin Vitaminmineral water rohelise tee, sidruni ja mündi vee. Päris hea tundub, kuigi olen alati skeptiliselt suhtunud nendesse magustatud maitsevee joojatesse.

Uurisin ka nende kodulehte ja tundub suhteliselt kvaliteetne värk olevat.

Kuidas teil kogemused? Soovitate nii öelda igapäevaks tarbimiseks või pigem mõttetu suhkruvesi?

Kumma kohta Sa siis küsid? Vitamineral Wateri kohta või Vitamin Well’i? Pealkirjas üks, teemas teine.

+1
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vitamin well vesi-kas oma nime väärt?