Esileht Kodunurk Või / Soome margariin

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Või / Soome margariin

Postitas:
Kägu

Miks Soomes soovitatakse margariine, mitte võid? Koolides ja lasteaedades kasutusel rasvatu piim, margariin. Hirmsasti kardavad rasva millegipärast.
Ma pidin imestusest pikali kukkuma kui kunagi mu lapse 2.eluaasta kontrollis arst tõdes peale lapse kaalumist, et natuke pontsakas on ja soovitab kõik piimatooted vahetada rasvavaba vastu.
Poes ringi käies olen vaadanud ja uurinud ikka neid margariini pakke millel kõik südamemörgid osadel puha peal ja et valmistatud oliivõliga jne. Kas on need margariinid ja rasvatud piimatooted tõesti siis tervislikumad?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei nad ole midagi. Lihtsalt selline idee on juba ammu pähevõetud ja sellesse seisukohta ollakse jäärapäiselt kindlaks jäädud. Kui otsest rasva ei ole, ainult siis on hea ja põhiline mure tervise ja kaalu osas nendemeelest on rasv. Mis nüüd liigsed süsivesikud või suhkur, peaasi et rasva ei ole.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minuarust see rasvatu piim ei kõlba juua. Sinises pakis on normaalne ja kevyt variant ka joodav.
Olen proovinud neid spets kallimaid margariine, mis peaks olema ka tervislikud, kuid samuti imelik maitse ja konsistents. ise tarbin ingmariini,oivariini või florat.
Soomes inimesed usuvad, mida ajaleht kirjutab ja kui on avaldatud nimekirjad toiduainetest, mis kolesterooli tõstavad, siis ostetatakse vastavalt sellele.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest on kaks koolkonda, ühed arvavad, et igasugune rasv on halb ja teised arvavad, et suhkur on halb.

Mõõdukas koguses ei ole kumbki halb ja nii rasvu kui suhkruid on erinevaid. Kui su lapsel ei ole just mingit piimaallergiat, siis tavaline või või rasvasisaldusega piim on igal juhul puhtamad ained kui ükskõik missugune margariin, mis on paljudest eri komponentidest kokku miksitud, palmirasv ja muud jamad.

Palmirasva tarbimist üritan vähemalt mina vältida. Mitte just seetõttu, et seda tervisele hirmus kahjulikuks peaksin, aga selle liigne kasutamine on loodust hävitav. (õlipalmiistanduste jaoks hävitatakse metsa ja vaesed orangutanid)

+4
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kodunurk Või / Soome margariin