Esileht Kodunurk Võileivagrill / paninigrill

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Võileivagrill / paninigrill

Postitas:

Lapsed kasutavad koolist tulles sageli võileivagrilli. Probleem selles, et olenemata hinnaklassist murdub neil varem või hiljem käepide küljest. Täna läks kolmas grill, ise tegin hommikuks võileiba ja lihsalt alumine pool kukkus küljest. Kas oskab keegi soovitada mõnda mis oleks tugevama konstruktsiooniga? Paninigrill tundub teistsuguse konstruktsiooniga, aga see ilmselt eeldab, et hoiad ise kaant kinni kogu grillimise aja?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 15:04; 13.01 17:09; 13.01 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

panede ehk liiga paksud võileivad sinna vahele, et kokkusurumiseks peate jõudu kasutama?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:55; 13.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elus pole sellist asja võileivagrilliga juhtunud. Ehk on viga grilli kasutajates?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:56; 13.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda kaant ja kinnutusklambrid ei tasu kohe ruttu kinni vägistada. Mina lasen alati ennem soojusega leibadel/saial kokku vajuda ja alles siis klõpsan klambri kinni ja avaldan kaanele survet.

Õpeta ka lastele seda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

panede ehk liiga paksud võileivad sinna vahele, et kokkusurumiseks peate jõudu kasutama?

Ei ole vaja üldse jõudu kinnivajutamisel. Tavaline ühekordne röstsaiaviil üks singiviiluga teine juustuviiluga kõrvuti. Keegi ometi röstsaia grilli vahele õhemaks ei sae?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 15:04; 13.01 17:09; 13.01 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see loll ühe viilu saia võileivagrillile paneb? Saagima ka vaevalt hakkab.
Arvan ka, et liiga kiirelt surudes üritaad kaant sulguriga kinni panna

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures kui ma teen võileibu kandilise musta leivaga, siis ma lõikan küll enne pooleks (mitte õhemaks, vaid kolmnurkadeks) ja sätin ilusti – kui ka masinat ära ei lõhu, siis läheb võileib päris kiiva ikka.

Mune saab ka jumalast hästi sellega praadida… 😀

Aga äkki me mõtleme võileivagrilli all midagi muud kui teemalgataja. Kas teemaalgataja saaks ehk pilti näidata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:56; 13.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see loll ühe viilu saia võileivagrillile paneb? Saagima ka vaevalt hakkab.

Arvan ka, et liiga kiirelt surudes üritaad kaant sulguriga kinni panna

Selline loll kes kasutusjuhendist loeb, et üks viil per pool pannakse.
Selline masin oli viimane. Kasutusaeg 4 päeva, käepideme seestpoolt plastik sulanud ja jäi pihku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 15:04; 13.01 17:09; 13.01 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paninigrill, vahetatavate plaatidega. Ei ole vaja ise midagi kinni hoida ega suruda. Just täna õhtuks tegin grilljuustusaiu. Severini oma on, saab teha ka pehmeid vahvleid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline masin oli viimane. Kasutusaeg 4 päeva, käepideme seestpoolt plastik sulanud ja jäi pihku.

Tundub, et kasutad ebakvaliteetseid tooteid. Minu laps teeb ka tihti endale võileivagrilliga võileibu ja aastaid peab grill juba vastu. Mingeid juppe küljest ära pole sulanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see loll ühe viilu saia võileivagrillile paneb? Saagima ka vaevalt hakkab.

Arvan ka, et liiga kiirelt surudes üritaad kaant sulguriga kinni panna

Selline loll kes kasutusjuhendist loeb, et üks viil per pool pannakse.

Selline masin oli viimane. Kasutusaeg 4 päeva, käepideme seestpoolt plastik sulanud ja jäi pihku.

mul läks ka sarnane väga ruttu katki, eelmine pidas aastaid vastu, 10 või rohkem aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:55; 14.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kasutan ka odavat ja terve. Ka lastena pidas meil aastaid vastu.

Ja ikka 2 saia ühele poole ja juust vm vahele, muidu juust ju grilli küljes…

Leib vajub laiali jah, peab oskama sättida nii, et kinnivajutades vajubki leib õigesse kohta ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:55; 13.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed kasutavad koolist tulles sageli võileivagrilli. Probleem selles, et olenemata hinnaklassist murdub neil varem või hiljem käepide küljest.

Õpi ise süüa tegema ja tee lastele korralik toit valmis, mida nad koolist tulles soojendada saavad.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ei ole, aga täiskasvanud poja juures olen kasutanud – sellel on ka vahetavad plaadid, saab teha võileiba ja ka paninit, surud lihtsalt pooled kokku, mingit klambrit ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul murdus ühel ka käepide ära, teised pidasid kenasti vastu. Hetkel ongi kasutusel see Selveris müüdav, ei ole katki läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem selles, et olenemata hinnaklassist murdub neil varem või hiljem käepide küljest.

See ei ole ikka päris normaalne. Kas te kangutate teda pidevalt jõuga kinni?
Seadmeid tuleb ikka kasutada vastavalt juhendile.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 11:13; 14.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem selles, et olenemata hinnaklassist murdub neil varem või hiljem käepide küljest.

See ei ole ikka päris normaalne. Kas te kangutate teda pidevalt jõuga kinni?

Seadmeid tuleb ikka kasutada vastavalt juhendile.

ei ole jah normaalne, ei kanguta ega punnita, võileivad samad, mis 10 aastat tagasi 🙂 Vana grill pidas ju 10 aastat vastu, uus ainult mul ka ehk kuu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:55; 14.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole jah normaalne, ei kanguta ega punnita, võileivad samad, mis 10 aastat tagasi ???? Vana grill pidas ju 10 aastat vastu, uus ainult mul ka ehk kuu.

Sinuga oli selge, et see oli kehv aparaat, aga teemaalgatajal juba juhtus kolmanda grilliga nii. Kõik ei saanud ometi nii odav-kehvad olla, siin juba tuleb kasutamine ka üle vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 11:13; 14.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul murdusid kahel grillil üsna kiiresti sulgurid ära. Tundub, et selle materjaliga on midagi nihu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Võileivagrill / paninigrill