Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Võimalik rasedus peale päevi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Võimalik rasedus peale päevi

Postitas:
Kägu

Oleme mehega pikka aega üritanud last saada, kuid alati on olnud pettumus negatiivsete rasedustestide näol (tervis mõlemil korras). Kuu tagasi muutusid rinnad valulikuks (ka enne päevi muutuvad) ja peale vahekorda oli 1,5 nädalat enne oodatavaid päevi õrn määrimine. 7 detsembril tegin kaks testi, üks oli vaevu märgatav triip ja teine negatiivne. 8 detsembril hakkasid päevad, kestsid 3 päeva. Tavaliselt on pikkus 5-6 päeva. Selle aja jooksul on ka unisus, peavalud, suukuivus hommikuti, õhtuti “ila jookseb” tunnused. Mida varem ette ei ole tulnud. Toiduisud on samuti muutunud, ennem toitusin korralikult, kuid nüüd hakkavad paljud asjad vastu. Suvalisel ajal on õrnad ja tugevad iiveldushood üleval. Eile õhtul tegin testi, oli õrn teine triip. Täna hommikul oli testil 30 sekundiga kaks silmnähtavat triipu. Homme lähen veretesti tegema. Kardan jälle pettuda peale pilka üritamist ja tahan teada teie kogemusi, kellel on veel natuke peale päevi alles test positiivne olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Verejooks raseduse ajal, mida päevadeks peetakse, pole mitte midagi üliharuldast, paljud teavad naisi, kellel raseduse ajal “päevad” edasi käisid. Põhjusi võib olla palju (hematoom emakas, olid kaksikud ja üks katkes, katkemisoht) jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mitmel tuttaval ja sugulasel sama asi olnud.

Kui valusid ei ole, soovitav oodata kui olete umbes 7 nädalat rase ja panna selleks ajaks arstiaeg kinni. Siis on midagi juba ilusasti näha. Kui aga kripeldab, miks mitte varem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa olid juba päevade ajal rase, et määris oletatavate päevade aeg on mormaalne, kui sellega ei kaasne suurt verejooksu ja pole valusid , pigem nõrgem valu kui muidu päevade ajal. Olen üks nendest kellel määris oletatavate pp aeg.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Võimalik rasedus peale päevi