Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võin küll kirjutada tervise teema alla oma toitumid ja kaaluasju, aga seal käib ju nii vähe inimesi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Võin küll kirjutada tervise teema alla oma toitumid ja kaaluasju, aga seal käib ju nii vähe inimesi

Postitas:
Kägu

vastused kas ei tulegi või siis tulevad mitme päeva pärast. tahaks nõu küsida, aga vastused tulevad teab kuna. ja kui pannakse siia ajaviite foorumisse, siis on kohe õiendised platsis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Võin küll kirjutada tervise teema alla oma toitumid ja kaaluasju, aga seal käib ju nii vähe inim

Oota nüüd väheke. Inimesed harjuvad, küll tulevad. See oli õige liigutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Võin küll kirjutada tervise teema alla oma toitumid ja kaaluasju, aga seal käib ju nii vähe inim

Käivadki need, kes kaaluteemast huvitatud. Või sa ootadki arvamusi ka neilt, kes peavad kaalujälgijaid ja dieeditajaid napakaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaaluteemasid on siin juba mustmiljon. Osad, kes korra on juba vastanud, ei viitsi rohkem vastata. Seega, kasuta kindlasti ka otsingut.

Kui oled see tatra-tädi, siis vaata ka beebi teemade alla, seal arutatakse samuti neid teemasid üsna hoolega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iag päev oli ju 10 teemat, sellest kuidas \”nüüd ma sõin saia ja siis salatit ja siis vett, kas ma saan nii kaalust alla võtta vääää?\”. Tüütuks läks. Kasutage ostingut ning mõelge oma peaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on kaaluteemad väga asjalikud ja sageli ka naljakad. Mul oleks küll kahju kui nad tervisefoorumis \”raisku\” läheksid, rahvas neid üles ei leiaks ja kommenteerida ei taipaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mure on mure, mis seal ilkuda

Please wait...
Postitas:
Kägu

no aga mis haruldane ja kiire probleem sul siis kaaluga on, et senistest teemadest ja üldse netist veel vastust pole saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]et senistest teemadest ja üldse netist veel vastust pole saanud?[/tsitaat]ta ei vaevugi midagi otsima v vanemat teemat lugema. tema tahab OMA teemat ja PRIVAATSELT vaid talle vastataks… masendvalt tyytud on sellised teemaalgatajad ja see meeltu möttelaiskus ja saamatus ikka 🙁 kes töesti korra v mitmeid kordi isegi kirjutanud sellisesse teemasse, ka see ikka löppeks tydineb. ei viitsita enam jahuda sadu kordi korduvasse teemasse

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Iag päev oli ju 10 teemat, sellest kuidas \”nüüd ma sõin saia ja siis salatit ja siis vett, kas ma saan nii kaalust alla võtta vääää?\”. Tüütuks läks. Kasutage ostingut ning mõelge oma peaga.[/tsitaat]Kaaluabi foorumis on selliste postituste pärusmaa. Ainult et see on tasuline foorum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]vastused kas ei tulegi või siis tulevad mitme päeva pärast. tahaks nõu küsida, aga vastused tulevad teab kuna. ja kui pannakse siia ajaviite foorumisse, siis on kohe õiendised platsis.[/tsitaat]
Kui nii mõelda, võiks kõik alafoorumid ühte ajaviite-patta panna ju:)
Inimesed, kes sellistest teemadest huvitatud on, vaatavad tegelikult iga kord ka terviserubriiki. Need, keda sellised teemad ei huvita, ei vaata, sellepärast tundubki, et ajaviites saad palju rohkem vastuseid, samas ei ole neist vastustest paljud üldse teemasse vaid ongi need õiendused ja niisama naljaheitmised sinu mure üle.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Võin küll kirjutada tervise teema alla oma toitumid ja kaaluasju, aga seal käib ju nii vähe inimesi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.