Esileht Koolilaps Võistlustants ja partnerite omavahelised suhted

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Võistlustants ja partnerite omavahelised suhted

Postitas:

Meie lapsel on praegu teine partner. Esimesega läks halvasti. Tüdruk oli vanem ja istus poisile pähe. Asi läks nii hulluks, et poiss tahtis loobuda, aga siis vahetasid treeneid partneri ära ja laps jätkas. Nüüd siis uue partneriga saavad suhteliselt hästi läbi. Alguses oli väikeseid erimeelsusi, aga see on möödanik ja asi ses suhtes laabub. Erilised sõbrad nad küll ka ei ole. Võistlustel vaatan , et mõned paarid saavad väga sõbralikult läbi. See teeb natuke kadedaks. Võistlustel meil tulemusi eriti pole, aga minu kui võhiku silme läbi on nad partneriga üsna ühel tasemel. Üksteist süüdistada nagu ei saaks. Nüüd aga kuulsin, et tüdruk otsib uut partnerit. Mingit erilist põhjust nagu ei olekski, no et võib olla hakkab paremini minema. Ausalt öeldes olen mõnikord isegi mõelnud, et kui partner tantsiks paremini, äkki tantsiks minu laps ka paremini ja tulemused oleks ka paremad. Aga need on ainult sellised väga salajased mõtted ja midagi öelnud ja teinud ma ei ole.
Kuidas teil lapsed omavahel läbi saavad. Ja kui on partnerit vahetatud, siis kes on algataja – lapsevanemad või treener või mis moodi see käinud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk ongi probleem selles, et võhikuna ei oska sa partneri taset hinnata. Minu tütre partner on ka nõrgem, nii et olen partnerivahetusele mõelnud, aga kuna meie läbisaamine nii partneri kui tema vanematega on väga hea, siis mõtteks ongi see jäänud. Kui muidu ka ei klapiks, hakkaks kindlasti uut partnerit otsima. Tihtipeale pakuvad partnerivahetuse välja just treenerid, kes näevad tasemevahet või muidu üritavad paremini kokkusobivaid paare luua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Võistlustants ja partnerite omavahelised suhted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.