Esileht Ilu ja tervis voldid kaenla all???

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: voldid kaenla all???

Postitas:

olen normaalkaalus ja suur mure nende kaenlaaluste voltidega. ilma varrukateta kleiti/särki panna ei taha, kuna koledad voldid jäävad rinnahoidja kõrvalt näha. teen raskustega harjutusi kätele, kas keegi oskab soovitada ekstra harjutust sellele probleemsele piirkonnale? see ei ole lihtsalt nahavoldike, vaid ikka mõnus volt. kusjuures, vahepeal kui väga peenike olin, olid voldid ikka olemas. pean vist oma saatusega leppima:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sa lihtsalt mõtled üle, arvan. Ka minul endal on olnud perioode, kui absoluutselt kõik enda juures tundub inetu. Ja kui siis mõne aja pärast vaatan tolle aja pilte, ei suuda uskuda-mida ma küll põdesin? olin jummala kena tol ajal! ja ega praegugi viga pole! Tegelikult on paljud asjad ikka mõtlemises kinni. Tean, mida räägin, sest kõik need perioodid \”oi, kui kole ma olen!; oi, kui paks ma olen!; oi, mulle ei sobi miski\” on kõik üle elatud (olen ka ise normaalkaalus ja selline keskmiselt kena naisterahvas). Ära muretse, pole sul neid volte! Vähemalt teised ei näe, kuigi ise põed!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 20:56; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tarka öelda? Palju abi on heast pesust. Mõned rinnahoidjad, mis on vales suuruses, tekitavad selliseid nö volte. Proovi erivat pesu. See on aeganõudev tegevus, aga tasub ära. Paljud rinnahoidjad on sellised, et oma õiget suurust proovides ikka nö tekitavad volte. Kui aga teinekord painutada neid metalltugesid (saad aru küll, missuguseid) näiteks allapoole, laiemaks, ei tõmba enam volte. Nii on minul vähemalt. Ja kui vähegi rahakott kannatab, muretse kallim (nt Wonderbra) pesu. On küll kallis, aga kestab tõesti aastaid ja istub hästi. Olen ikka mõelnud, mis nippe mõned pesutegijad küll kasutavad, et just nende (kallimate ja kvaliteetsemate) asjad istuvad hästi? Kui rahakott ei kannata, vali õige rinnahoidja suurus (see võib aastatega muutuda) ja katsu painutada toestusi. Oi, sai pikk jutt; ehk on siiski abiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 20:56; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus selle probleemiga:S Guugeldades tuleb välja üht-teist huvitavat, nt see võib olla rinnakude, pane otsingusse \”axillary breast (tissue)\”, paistab, et opp on ainus võimalus (kas ka eestis tehakse, ei tea…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aidata võib lümfimassaa¸, proovi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastust probleemile ei tea, kuid mul sama mure. juba lapsest saadik. kui rinnad hakkasid pubekaeas kasvama, siis narriti, et näe, sellel kasvab neli tissi, sest kaenla alt paistavad padjandid. samuti olen sunnitud kandma vaid varrukatega riideid, sest kaaslastel muidu tõeliselt rõve vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis voldid kaenla all???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.