Esileht Tööelu, raha ja seadused. Võlgade ümberkujundamine kohtu kaudu ja varem tagasi maksmine?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Võlgade ümberkujundamine kohtu kaudu ja varem tagasi maksmine?

Postitas:

Tere!

Olin võlgadega hädas ja lasin kohtu kaudu teha võlgadeümberkujundamiskava. Olen seda hoolega maksnud juba paar aastat. Olen suutnud selle aja jooksul panna raha kõrvale ja kui veel natuke panna, siis iseenesest saaksin kõik korraga tagasi maksta. Oleksin võlgadest prii. Kas keegi on sellega kokkupuutunud, et võlad varem tagasi maksta? Kas saab üldse nii või vaadatakse imelikult, et kuidas nüüd nii saab kõik korraga tasutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll isiklikku kogemust, aga ma ei näe loogiliselt ühtegi põhjust, miks võlgu ei võiks varem tagasi maksta. Tegemist pole ju laenude vaid võlgadega – mida kiiremini, seda parem ka võlausaldajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib, sõltuvalt võlausaldajast tuleb anda etteteatamine. Mõned tahavad varem teada, teised lepivad lühema etteteatamisega, kõik sõltub lepingutingimustest ja intressitüübist. Valdavalt on laenuandjad arvestanud ka intressist saadava tuluga, sellest jäävad nad enneagse maksmisega ilma.
Mina maksin varem tagasi paari kuu möödudes laenu saamisest ühe väikelaenu 100 000 EEK ja see konkreetne pank leppis sel ajal nädalase etteteatamisega, intressimäär oli väike ja fikseeritud. Isegi leppetasu polnud, aga see oli mitu aastat tagasi, ajad ja tingimused on muutunud. See uuri kõigepealt välja, siis vaata edasi.
Kuidas see protsess tehniliselt käib ei oska kommenteerida, aga sul on ehk mingi kontaktisik kes sinu võlgade tasumist koordineerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Võlgade ümberkujundamine kohtu kaudu ja varem tagasi maksmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.