Esileht Tööelu, raha ja seadused. Völglane ja hädas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Völglane ja hädas

Postitas:

Ei osanud paremat pealkirja panna aga jah rumalast peast ja suht lihtsa otsuse töttu sai laen vöetud Krediidikassast. Maksegraafikualusel maksin esimesed 10 kuud ilusti ja muredeta aga siis läks töökoht. Lepisime tel. teel Krediidikassaga kokku, et maksan siis väiksemad summad iga kuu. Nii selle kuu seisuga arvasin, et mul on nyydseks völg tasutud, röömustasin et sain oma röögatust veast lahti. Nu jah täna sain ma siis neilt nöude, hea et pikali ei kukunud. (pisardan siin terve päeva). Laenu vötsin 10000kr. 2010 a. löpus , tegin graagiku röögatu intress arvestati juurde maksetele. Nii tagasi olen ma neile juba maksnud kokku natuke yle 24000.- krooni, kui nyyd eesti rahasse arvestada. Täna aga sain nöude et mul vaja tasuda neile kokku 1150.-EUR veel. Köige naljakam on see et pöhsumma on suurem kui mu laen oli pluss siis intressid ja viivised ja ja kirjalik teade 12 Eur. Kas neil on öigus mult sellist summat nöuda. Olin kohusetundlik, kui tundsin et enam ei jöua niipalju maksta helistasin lepisime kokku et maksan teatud summa igakuu. Nad nöustusid aga nad ei öelnud ega teavitanud ka kirjades, et miskit lisa tahavad veel. Nyyd kus ma arvasin et märtsiga sai köik läbi ja nad enam 2 apr. uut makset ei saanud siis väljastati uus nöue. Ma olen nii endast väljas, et ei suuda kirjutadagi. Aga kas ma nyyd töesti pean sellise summa neile maksma, ma jäängi elulöpuni nii neile maksma. Kas vöi kuidas ma saaksin vaidlustada vöi mida ma yldse tegema peaksin. Kiri segane aga ehk oskab keegi anda nöu vöi mida iganes soovitust kuidas vöi mida edasi sellise nöude puhul käituda, ette vötta. Tänud vastajatele. ( Kiruge ja söimage, see siin enam ei aita, olen end juba nii ära kirunud ja söimanud et seda lihtsalt rohkem ei anna teha, elu viimaseks laenuks jääb see).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled Tallinna inimene, siis:
http://www.swcenter.ee/volanoustamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mine võlanõustaja juurde, sest ise seda jama lahendada on võimatu-see ongi mingi idiootne skeem, kus maksad ja maksad aga lõpuks oled ikkagi tohutu summa võlgu. PS! Väta kaasa ka kõik maksed mis teinud oled (priindi välja). PS! Ära jumala eest mingit uut lepingut sõlmi, nii kui Su allkiri all oled asjaga nõus, kõigepealt VÕLANÕUSTAJA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemaid summasid oleks vaja. Hetkel saan ma nii aru, et kõigepealt võtside laenu, siis sattusite raskustesse ja tegite otsa uue maksegraafiku?

Ise tegin ka loolusi ja nüüdseks olen vähemalt nii palju targem, et laen on reeglina saatanast ja mingeid kokkuleppeid ei tohi sõlmida. \”Kohtume kohtus!\” on reeglina kõige odavam lause, kuid sellisel juhul peab ka ise oma õiguste eest seisma või laskma kellelgi teisel seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Völglane ja hädas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.