Esileht Tööelu, raha ja seadused. volikiri- kas võib tulla probleeme?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: volikiri- kas võib tulla probleeme?

Postitas:

Tellisin IkeaExpressi kaudu mööblit oma äsjaasutatud väikeettevõttele ja ilmselt olen sattunud pettuse ohvriks. Tahaks raha tagasi saada, aga firma ei kontakteeru. Olen teinud avaldused tarbijakaitsesse ja politseisse, aga…. Nüüd otsustasin inkassofirmast abi paluda ja nad lubasid tegeleda asjaga. Saadeti leping ja volikiri, millele pean alla kirjutama.

Hakkasin natuke kahtlema selles volikirjas- selles on ainult volikirja kkoostamise kuupäev, mingit kehtivusaega pole. Kas see ikka on normaalne?
Ja kõik need toimingud, mis on volikirjas üles loetletud- kas see ikka ka on normaalne? Kui ma selle nüüd allkirjastan- äkki pärast hakkab juhtuma mingeid asju, millest mul ülevaadet pole ja tekib rahaline kahju või midagi veel hullemat.
Kes oskaks nõu anda. Ei oskagi enam kusagile pöörduda.

Volikiri siis selline:

Käesolevaga volitab Y OÜ, X Inkasso OÜ, registrikoodiga X, töötajaid sisse nõudma oma võlanõudeid,
sealhulgas õigusega kokkulepete sõlmimiseks, põhivõla, viiviste ja tekitatud kahju
maksmise viisi ja/või tähtaegade määramiseks, maksegraafiku koostamiseks ja sellele alla
kirjutamiseks ning raha ja vara vastuvõtmiseks ning esindamiseks tsiviilmenetluses,
pankrotimenetluses, täitemenetluses ja likvideerimismenetluses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inkasso teemat ei oska kommenteerida, aga tarbijakaitse ei tegele firmadevaheliste asjadega, st juhul, kui tellisid oma oü esindajana, siis tarbijakaitse ei saa sind kuidagi aidata, vaid pead pöörduma kohtu poole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

http://www.tarbija24.ee/2597444/inimesed-poordusid-ikea-mooblit-tarniva-firma-parast-politseisse

kui on normaalne inkassofirma, siis ma volituse pärast küll ei muretseks. Aga see IkeaEkspressi business iseenesest tundub jamas olevat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. volikiri- kas võib tulla probleeme?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.