Esileht Hobinurk võlukepid taavi libe saates

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: võlukepid taavi libe saates

kes vaatas eile taavi libe saates seda võlukepi meest? mis inimesega juhtub et ta selliste asjadega hakkab tegelema? kuidas selliste asjadeni jõutakse? nagu kristallid.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi mõistlikku teha ei oska eks siis tuleb teenida sellega, mis sisse toob ja müüb. Ma ei suuda uskuda, et Eesti on mingi ullikeste maa kes sellist jama ostab ja usub.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on selleks ideaalne maa. Jumalasse uskujail ei tohi olla neid mida või keda kummardada. Uskuda võib vaid jumalasse. meil on jumalausuleige maa. Aga ilma igasugu toeta on ikka raske, et polegi midagi mida uskuda. Seetõttu usuvad eestlased väga palj5desse erinevatesse asjadesse.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas iseendasse uskumisest ei piisa?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 21:01; 13.09 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näinud, jubedalt tahaks näha ja teada, millest jutt. Äkki mul just sellist keppi vaja. Kas saaks linki, vaataks takkajärgi üle. 😉

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin maakodu lähedal bussipeatuses kuulutust, kus müüdi võlukeppidega töödeldud mett. Kuidagi kahtlane tundus 🙂 Ma saadet pole vaadanud, aga äkki ongi sama tüüp.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 10:48; 12.09 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin maakodu lähedal bussipeatuses kuulutust, kus müüdi võlukeppidega töödeldud mett. Kuidagi kahtlane tundus ???? Ma saadet pole vaadanud, aga äkki ongi sama tüüp.

Sama mees müüb mett küll. Naermaajav vaatamine oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://play.tv3.ee/margatud-eestis-10983508
See tüüp oli tõesti hämmastav, aga veel hämmastavam on see, et turgu jagub…
Uskumatult palju rumalaid on maailmas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka nüüd ära. Jah, ongi sama kant ja ilmselt sama kuulutaja. Krt, miks ta seda vihma nii kaua vahepeal eemal hoidis, seeni pidi kodumetsas nii kaua ootama!

Ta ilmselt ei ole väga osav turustaja, muidu kraabiks veel rohkem raha kokku. Peaks MMSi ja TRSi ja Coral Clubi tädide käest õpetust küsima.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 10:48; 12.09 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, see on ju sama tegelikult, mis uskuda kividesse ja kristallidesse – see äri lokkab Eestis täiega. Kuidas küll inimestesse selline ebakindlus tekib, et mingi jampsi peale raha raisata ja uskuda, et see su elu korda teeb. Aga võlukepimeest ja teisi müüjaid ma ei halvusta – kui ostjaid jagub, siis laske käia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust pagana otsast see hobiteema on? Miks see siia tõsteti?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mujal riikides ka selline petturlus lubatud on?
See EI OLE hobiteema!
Kui nii valu ajaviitejutte tühjendada, siis pigem tööteema, see mees saab ju müügist raha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 21:01; 13.09 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastav, et ta oli päris tark mees ja tegi riigiametitele päris suuri tarkvarasüsteeme. Rahalisi probleeme ka ei ole. Aga et nii ära keeras. Mulle tundub, et ta pigem muigab ise ka ullikeste üle, kes seda teemet usuvad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk võlukepid taavi libe saates