Esileht Ilu Volüümikad seelikukandjad – sukkpükste trikid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Volüümikad seelikukandjad – sukkpükste trikid

Kannaksin meelsasti seelikuid, aga sukkpükstega on pidevalt igavene häda.

Esiteks ei suuda ma leida sobivad sukakaid, mis ei pitsitaks mul kõhupehmusele sügavat volti. Ehk et ülemised ääred kipuvad hullusti pigistama. Samas number suuremad hakkavad jalgevahelt lonti vajuma.

Teiseks ei pea rahakott vastu õhemate sukkpükste ostmisele. 40den on enam vähem, alla selle on ühekordseks kasutamiseks.
<p style=”text-align: left;”>Kas olete kasutanud Mimi mood Glossy Black sukkpükse (eemaldasid lingi, sest miskipärast lugejad pidasid seda reklaamiks, aga see ei ole seda. Lihtsalt on nende reklaam FB-s silma jäänud ja tahakski teada, kas need on oleks või mitte. Kuna hind on krõbe, ei taha ilma eelinfota neid osta). Kas on oma hinda väärt?

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:03; 28.01 09:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vähegi sooja ilma puhul kannan paksemaid sukkasid ja ei ole mingit ümber kõhu probleemi. Ka mitte väga ülekaalulistel võivad sukkpüksid hakata nt rulli keerama vmt.

Sukkpükstest on lemmikud näiteks need. Hea lai värvel hoiab kõhu peal normaalselt ja ei vaju alla ega suru midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:15; 28.01 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobusin täielikult sukkpükstest ja läksin sukkadele üle. Kahjuks toidupoodides müüakse ainult 15-20 den sukki, aga sokisahtlist olen leidnud paksemaid ka. Pruune 40 den-ised ning must 60-80 den. Viimased peavad vastu ikka väga kaua kuigi maksavad ka 10 euro ringis. Enne tuleb silikoon tükkhaaval lahti ja ära, kui sukkadesse auk tuleb. kvartalis korra ikka see 10 eurot leian uute sukkade tarbeks.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:16; 28.01 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

Sa vist räägid sukkpükstest. Kuidas saab sukki vöökohale venitada?

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:16; 28.01 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

Sa vist räägid sukkpükstest. Kuidas saab sukki vöökohale venitada?

Sukkpükstest jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:15; 28.01 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid proovida ka rasedate sukkpükse, kui sukad ei sobi

Sokipoodides müüakse spetsiaalseid plus size sikkpükse, ma ei tea mis vahe neil tavalistega on, aga võid äkki neid uurida. Ma ise kannan kas sukki või retuuse, “volüümikas” ma ei ole, aga sukkpüksid ei meeldi, ka pigistavad või kukuvad alla.

https://www.sokisahtel.net/et/naistele/eritooted/plus-size3

 

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:02; 28.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

Miks sa paksudele reitele sukki otsa tahad vedada? Et need sisemised padjad ehk reitepaksendid veel rohkem punnis ja üksteise vastas oleksid? Milleks? Kanna sukkpükse.
Mõistlikum on muidugi oma fuguuri eest hoolitseda, aga seda enamasti ei viitsita. Perekooli keeles siis: muidu olen normaalse kehaga/vat ei lähe kaal alla – tee või tina!…jne.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:29; 28.01 15:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sukkpükstest on lemmikud näiteks need. Hea lai värvel hoiab kõhu peal normaalselt ja ei vaju alla ega suru midagi.

Neid karupükse pidulikuma kleidiga ju ometi ei kanna?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:29; 28.01 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan tellida asos.com stretch sukapükse. Neil vahel need otsa saanud, aga leidub igas suuruses ja värvuses. Muutis täielikult mu elu. Sukapüksid ei vaju alla, venivad parajalt ja mis peamine, üks paar on juba mind mitu mitu aastat teeninud (ptui-ptui-ptui). Hind on ka normaalne.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ka sukki, kuna sukkpüksid ahistavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:16; 28.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

See on müstika jah, kuidas mõned aru ei saa, et talvel keha ümber rebenevad sukkpüksid ja suvel veriseks hõõrutud kintsud ei ole väliste asjaolude (sukkpükste tootjad, soe ilm) süü, vaid see, et inimene on ennast paksuks söönud.
Just nägin ühel sukkpükste e- poe lehel, et müüakse kintsude ümber pandavaid sidemeid, et jalgu veriseks ei hõõruks. Mida veel?
Ja kui ei leita sukkpükse, mis jalga mahuks (kuidas see võimalik on? Nt. Prismas müüakse 54-56 suurust), siis tundub kaalulangetamise asemel mõistlik osta sukad?

+5
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

See on müstika jah, kuidas mõned aru ei saa, et talvel keha ümber rebenevad sukkpüksid ja suvel veriseks hõõrutud kintsud ei ole väliste asjaolude (sukkpükste tootjad, soe ilm) süü, vaid see, et inimene on ennast paksuks söönud.

Just nägin ühel sukkpükste e- poe lehel, et müüakse kintsude ümber pandavaid sidemeid, et jalgu veriseks ei hõõruks. Mida veel?

Ja kui ei leita sukkpükse, mis jalga mahuks (kuidas see võimalik on? Nt. Prismas müüakse 54-56 suurust), siis tundub kaalulangetamise asemel mõistlik osta sukad?

Mis sind, saledat, paneb täpsemalt sellist teemat üldse avama?

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:16; 28.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lindexi sukkpüksid sobivad mulle, ei rulli üle kõhu alla ega vaju lonti. Kallid küll on aga kestavad kaua (ja neil vast kord kuus -25% soodukad ka).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannaksin meelsasti seelikuid, aga sukkpükstega on pidevalt igavene häda.

Esiteks ei suuda ma leida sobivad sukakaid, mis ei pitsitaks mul kõhupehmusele sügavat volti. Ehk et ülemised ääred kipuvad hullusti pigistama. Samas number suuremad hakkavad jalgevahelt lonti vajuma.

Teiseks ei pea rahakott vastu õhemate sukkpükste ostmisele. 40den on enam vähem, alla selle on ühekordseks kasutamiseks.

<p style=”text-align: left;”>Kas olete kasutanud Mimi mood Glossy Black sukkpükse (eemaldasid lingi, sest miskipärast lugejad pidasid seda reklaamiks, aga see ei ole seda. Lihtsalt on nende reklaam FB-s silma jäänud ja tahakski teada, kas need on oleks või mitte. Kuna hind on krõbe, ei taha ilma eelinfota neid osta). Kas on oma hinda väärt?

Mul on probleem sukkpükstega pigem selles, et olen ka paksuke ja enamus sukkpükse vajuvad mul kõhu pealt alla, ehk siis on lühikese kehaosaga. Täitsa hädas sellega, ka pükste all kandes nad vajuvad alla ja koos pesuga tavaliselt kuskile poole tagumiku peale. Ja muidugi maksavad nad niipalju, et olen läinud ammu kavalamat teed- ostan uuskasutuspoodidest. Seal muidugi on see miinus, et pole suurust märgitud ja silma järgi  ostes lähevad ikka mõned paarid uuesti taaskasutuspoodi tagasi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

Ja mida niikaua kanda, kuni pole veel piisavalt kaalust alla võtnud?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

Mõistlikum on muidugi oma fuguuri eest hoolitseda, aga seda enamasti ei viitsita. Perekooli keeles siis: muidu olen normaalse kehaga/vat ei lähe kaal alla – tee või tina!…jne.

Tuli ära. Imestasingi, et esimesed vastajad nii viisakad olid ja asjakohaseid soovitusi pakkusid.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et kintsud hõõruks, ei pea muide üldse ülekaalus olema.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

Tead, ma võin öelda, et mu ülikõhn laps pidi sukkpükste pärast peaaegu ära minestama, sõbrannal olid õnneks käärid kotis, said siis sukkpükste värvli puruks lõigata.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nägin ühel sukkpükste e- poe lehel, et müüakse kintsude ümber pandavaid sidemeid, et jalgu veriseks ei hõõruks. Mida veel?

Kintsude hõõrumine on mingi hormonaalne värk. Mul tekkis selline asi siis kui jäin rasedaks. Varem iial kintsud ei hõõrunud, raseduse ajal hakkas see jama pihta ja ei ole siiani ära kadunud, seejuures pärast sünnitust ma õige mitu aastat olin pigem alakaaluline, kaalusin 50 kilo (minu tavaline on 58). Ja kintsud hõõrusid. suvel palavaga kannan nüüd pika säärega vanamutialukaid, kui tahan seeliku või kleidi selga panna. Ja neid alukaid ma tellin endale Saksamaalt, pool aastat otsisin, enne kui  leidsin. Mugavam kui nende kintsukummidega.

Ega seda vast enne ei mõistagi, kui ise pole kogenud. Kui mul see esimest korda juhtus, siis oli ikka päris õudne, pidin pika maa jala käima ja siis oli kintsuvahe väikseid ville täis kui lõpuks koju jõudsin. Ja tekkis nagu üleöö, tõesti ei osanud oodata, et selline asi minuga juhtub! Õnneks pole see mingi nii õudne asi, millega elada ei suudaks, ja kui pikki vahemaid ei pea kõndima, siis rannas saab ikka ka bikiine kanda 😀

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 10:02; 28.01 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sukapükse. Sukapüksid ei vaju alla…

Sukkpüksid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teistmoodi probleem. Normaalkaalus, kui kedagi peaks huvitama. Kannan 40-70 den selliseid sukkpükse, mis on pahkluu ja sääre osast tugevama survega — esiteks on neid väga väike valik ja teiseks kipuvad need kõik olema tugevalt kõhtu trimmivad, mida mul ei ole vaja. Pigistav ebameeldiv tunne tekib. Mõnel mudelil on kõhuosa liiga pikk, peaaegu rindade alla. Ja siis venib see pikkupidi välja. Kellele selliseid tehakse küll. Ei ole raseda mudel, tavaline. Väiksem number ei aita, lõige on vale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kaalust alla võtta?

See on müstika jah, kuidas mõned aru ei saa, et talvel keha ümber rebenevad sukkpüksid ja suvel veriseks hõõrutud kintsud ei ole väliste asjaolude (sukkpükste tootjad, soe ilm) süü, vaid see, et inimene on ennast paksuks söönud.

Just nägin ühel sukkpükste e- poe lehel, et müüakse kintsude ümber pandavaid sidemeid, et jalgu veriseks ei hõõruks. Mida veel?

Ja kui ei leita sukkpükse, mis jalga mahuks (kuidas see võimalik on? Nt. Prismas müüakse 54-56 suurust), siis tundub kaalulangetamise asemel mõistlik osta sukad?

Mis sind, saledat, paneb täpsemalt sellist teemat üldse avama?

Mina ei ole see, kelle käest sa küsid, aga ma vastan enda ja tema eest: seda teemat paneb avama uudishimu ja soov veidi nalja saada. Kas keelatud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei mahu isegi suuremate numbrite standardmõõtudesse, siis tuleks oma kehaga midagi teha – eelkõige vähendada kõhupekki.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan teenindajana ja otsisin väga kaua sukkpükse ,mis ei vajuks hargivahelt alla ja mida pidevalt üles ei peaks sikutama.

Ma ei ole küll nn “paksuke” aga vb on neid saadaval ka suurematele suurustele.

Golden Lady Bikini Slim

Suurepärased sukkpüksid…40den, maksavad kuskil 5€ ja ma ei valeta, kui ütlen, et saan neid kanda vähemalt 3 kuud , kui midagi ekstreemset ei juhtu (kuskile vastu katki ei tõmba nt). Ja tööl kannan neid graafiku alusel töötades vähemalt 160h kuus.

Nende keskosa hoiab kõhtu sees ja ei rullu alla (vahepeal harva aint), need ei vaju mittekunagi mul hargivahelt alla. Ma saan neid üle sikutada julgelt, ilma et peaksin mõtlema kas need rebenevad…sest need ei ole kordagi rebenenud nii…ja ma tõesti tõesti tõmban neid väga julgelt üles.

Ehk tasub proovida 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sukapüksid ei vaju alla, venivad parajalt ja mis peamine, üks paar on juba mind mitu mitu aastat teeninud

Ilmaasjata otsite normaalseid sukkpükse, peaks hoopis tsiteeritud käo mainitud toodet kasutama. Pole küll viimaseid ammu näinud, sellest on vist juba üle kümne aasta möödas kui poes hinnasildil viimati sõna “sukapüksid” nägin, aga ilmselt ma ei käi õigetes poodides.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistlikum on muidugi oma fuguuri eest hoolitseda, aga seda enamasti ei viitsita. Perekooli keeles siis: muidu olen normaalse kehaga/vat ei lähe kaal alla – tee või tina!…jne.

Milleks targutada teemal, mille kohta su arvamust pole keegi küsinud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka sukki kanda ega seetõttu ka kleiti ega seelikut. Nimelt mind on “õnnistatud” suure tagumiku ja ülevalt paksude reitega. Alt on jalad enamvähem normaalsed, aga sukkadega on nii. Tõmban jalga, üle põlve tulevad ilusti ja vinnan siis vöökohta sukad ja voilaa, reite vahele jääb 5 cm ruum, kuhu sukk ei tule. Lihtsalt liiga paksud reied. Olen igasugu sukki proovinud ja ikka sama teema. Kui õnnestubki leida sukk, mis venib sinna kuhu vaja, rebeneb see ära istudes sealt keskelt. Olen loobunud kandmast ja eelistan pükse.

Sa vist räägid sukkpükstest. Kuidas saab sukki vöökohale venitada?

No ta ju räägibki, et ei saa. Et reiest ülespoole ei tule. Pole vist aru saanud, et sukk ainult reieni peabki ulatuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole 10 aastat sukkpükse kandnud, olen 176cm pikk ja kaalun 114 kilo. Nüüd ostsin Solarise toidupoest esimesed ettejuhtuvad mustad 50 den ja nr 5 sukakad ja ideaalselt istuvad jalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Ilu Volüümikad seelikukandjad – sukkpükste trikid