Esileht Kodunurk voodi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: voodi

Postitas:
Kägu

Tere

Kellel on kontinentaalvoodi? Kas olete rahul?

Kas see madratsite vahe ei häiri? Ma saan aru, et peale läheb kattemadrats, aga kas seda vahet seal ei jää tunda?

Esimene voodi minu elus ootab ostmist, seega tahaksin teie arvamusi/kogemusi kuulda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On. Ei ole tunda. Mina aga soovitaks enne ostmist poes vaatamas/lamamas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sõltub palju ka kattemadratsi kvaliteedist ja materjalist. Kunagi ammu üks voodi oli meil kahe  madratsiga, see küll ei meeldinud, ikka oli  vahekoht tunda. Aga siis oli kattemadrats ka viletsam.
Uued kontinentaalid ostsime  ühe suure pealmise madratsiga, ei tahtnud enam kaht eraldi. Kattemadrats on lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On Sleepwelli kontinentaal ja olen väga rahul. 180 lai ja mingit madratsi vahekohta pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui selline mure on, mis siis takistab ostmast ühe suure madratsiga voodit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, see sõtlub voodi kvaliteedist. Mul on odav voodi ja tegelikult on need madratsid tõesti keskele ära vajunud – seda peale aastast kasutamist. No madratsite keskmine serv siis on pisut ära vajunud, kogu voodi keskelt nagu väheke lohkus seega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see madratsite vahe ei häiri? Ma saan aru, et peale läheb kattemadrats, aga kas seda vahet seal ei jää tunda? Esimene voodi minu elus ootab ostmist, seega tahaksin teie arvamusi/kogemusi kuulda.

Mu soovitus on, et ära üldse mõtle kahe pealmise madratsi peale, osta üks suur üle voodi. Ja siis kattemadrats otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk voodi