Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: voodi

Postitas:
Kägu

Ütleme, et kohtute mehega, kes meeldib. Sexite temaga esimest korda. Ja see sex võib-olla pole selline olnud nagu eelnevatel partneritel. Kas annate veel võimaluse või loobute?Ja kui loobute, kas annate ka põhjuse?

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobun kui ei meeldi, põhjust seletama küll ei hakka. Eriti veel siis, kui see pole midagi niisugust, mida on kerge muuta. Las parem leiab endale sellise, kellele sobib nii nagu on.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sa pead ikka ise otsustama, kuid kui ikka meeletut keemiat ja armastust mängus ei ole, siis ka tõelise seksimehega see esimene kord 100% hea ei ole. Lihtsalt kehad veel õpivad teineteist tundma. Mina olen naine, seega arvan, et meestel võib äkki see esimene kord vägev olla, kuid meie, naised nii süttivad ei ole.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobun kui ei meeldi, põhjust seletama küll ei hakka. Eriti veel siis, kui see pole midagi niisugust, mida on kerge muuta. Las parem leiab endale sellise, kellele sobib nii nagu on.

Miks muuta ei saa, igasugused koolitused ju olemas. See pole kivisse raiutud

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees väga meeldib, annaks teise võimaluse. Esimese korrapealt ei otsustaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline, et erinev, kõik inimese ongi ju erinevad. Esimese korra põhjal kindlasti otsust ei teeks, kui mees muidu meeldib.
Pikemas plaanis, kehv seks võib kaalukeeleks olla küll, eriti kui inimene areneda ja midagi parandada ei soovi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme, et kohtute mehega, kes meeldib. Sexite temaga esimest korda. Ja see sex võib-olla pole selline olnud nagu eelnevatel partneritel. Kas annate veel võimaluse või loobute?Ja kui loobute, kas annate ka põhjuse?

SEKS

 

Mis sinuga juhtub kui kirjutad selle sõna välja, mitte nagu mingi pooletoobine?

 

 

 

 

 

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobun kui ei meeldi, põhjust seletama küll ei hakka. Eriti veel siis, kui see pole midagi niisugust, mida on kerge muuta. Las parem leiab endale sellise, kellele sobib nii nagu on.

Miks muuta ei saa, igasugused koolitused ju olemas. See pole kivisse raiutud

Ega sa ometi neid koolitusi mõtle, mida raha eest kampadele tehakse, umbluu saatel, lingamijama?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole esimese korra põhjal kunagi otsustanud. Aga tegelikult tagasi mõeldes oleks võinud, sest kui esimene kord pole üldse klappinud, siis pole ka pärast paremaks läinud, pigem vastupidi. Kellega on pikem suhe kujunenud, nendega on tegelikult juba esimene kord ülihea olnud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobun kui ei meeldi, põhjust seletama küll ei hakka. Eriti veel siis, kui see pole midagi niisugust, mida on kerge muuta. Las parem leiab endale sellise, kellele sobib nii nagu on.

Miks muuta ei saa, igasugused koolitused ju olemas. See pole kivisse raiutud

Ega sa ometi neid koolitusi mõtle, mida raha eest kampadele tehakse, umbluu saatel, lingamijama?

miks ta umbluu on?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobun kui ei meeldi, põhjust seletama küll ei hakka. Eriti veel siis, kui see pole midagi niisugust, mida on kerge muuta. Las parem leiab endale sellise, kellele sobib nii nagu on.

Miks muuta ei saa, igasugused koolitused ju olemas. See pole kivisse raiutud

Ega sa ometi neid koolitusi mõtle, mida raha eest kampadele tehakse, umbluu saatel, lingamijama?

miks ta umbluu on?

Ma pole see vastaja küll, aga mu sõbranna köis aastate eest selle koolitaja juures, ja koolitaja oli öelnud, et nüüd alles hakkab teil asi muutuma või siis läheb heaks ja paremaks, mida iganes ta ütles. 50+ naine läks koju ja kodus oli mees siis öelnud, et kui sa sellest veel kord pajatad ja seda peale surud, mis mulle meeldib, siis tuleb üldse lahutus, kuna mitte ükski koolitaja kuskil teises linna otsas ei saa teada, mis mulle sobib. No et sõbranna läks koos teistega pundiga omatahtsi linna koolitama, et iseenesetarkusest mehele pakkuda ei tea mida, mis aga üldse ei sobinud, kuna mees polnud kordagi öelnud, et ta seda ka vajaks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks muuta ei saa, igasugused koolitused ju olemas.

Kui talle ikka väga meeldib näiteks mingi kiiksuga asi, mis mulle ei sobi, siis seda ei saa küljest ära koolitada. Kui näiteks hakkab varbaid lutsutama ja see teda ülimalt erutab aha on minu jaoks vastik, siis me ei koolita seda teineteisest välja. Siis peab see kiiksuga inimene leidma enda jaoks sellise, kellel on sama kiiks või siis kes on nõus sellega leppima. Mina ei ole nõus leppima, ma tunnen ennast. Parem on kohe asi ära lõpetada, mitte ootama jääda, millal teine täiesti vastumeelseks muutub ka väljaspool voodit.

Kui esimene kord on ikka selline, et jääd mõtlema, kas ikka tasub teist võimalust anda, siis ei tasu. Esimene kord võib olla lihtsalt tavaline, mitte mingi ülim õnnejoovastus, aga tavaline – no sellisel juhul on okei. Aga kui on lausa ebameeldiv ja mõtled, et misasi see nüüd siis oli: kindel ei edaspidi proovimisele.

Ja see ei pea olema isegi mingi otsene seksuaalne tegevus, vaid ka keha iseärasused (liiga väike, liiga suur, liiga lödi, liiga peenike, liiga jäme) või käitumine (liiga vait, liiga lärmakas, liiga jutukas, liiga aeglane, liiga kiire, liiga imelik). Kui käitumise koha pealt on näha, et pole valmis ka kuulama, siis ei ole mõtet vaeva. Kui kehaliselt ei sobi, siis pole üldse mõtet edasi mõelda. Arvan, et iga erineva inimese jaoks leidub keegi, kellele just selline sobib. Kui kellelegi ei sobi, siis ei ole vaja kohe selle peale kaevu hüpata või näiteks seda poolt süüdistama hakata, kellele ei sobinud. Inimesed on nii erinevad. Mõnele meeldib vaikselt pimedas teki all, teine tahab avalikus kohas ja vahelejäämise erutust. Kui kokku saavad pimedas teki all ja avalikus kohas seksija-tüübid, siis need ei hakka iial kokku sobima, koolita palju tahad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jaa nii, kunagi ammu kuulsin oma healt tuttavalt, no sõbrannad ei olnud lausa, aga nooruses naabrinetid. Ja tema rääkis ikka vahel oma uutest peikadest, kellega mis oli. Ekstreemsematest ikka, ja et üks oli ilastaja olnud. Oli suudlemisel ilastanud nii, et jube ja iga kord peale musi nö oli suhu lasknud ka suure hulga ila ja oli ise arvanud, et see on äge asi, et niimoodi ila lendab ja plärtsub. Pikk keel sügavale kurku ja ilaplärakas otsa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli suudlemisel ilastanud nii, et jube ja iga kord peale musi nö oli suhu lasknud ka suure hulga ila ja oli ise arvanud, et see on äge asi, et niimoodi ila lendab ja plärtsub. Pikk keel sügavale kurku ja ilaplärakas otsa.

Selline ei jõuaks mulle voodissegi ju, kes suudeldagi ei oska! 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui loobute, kas annate ka põhjuse?

Päris karm, saadab pärast ise sõnumi,oled liiga suure ahtriga. Mis siis teeksite, kukuksite pillima?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris karm, saadab pärast ise sõnumi,oled liiga suure ahtriga. Mis siis teeksite, kukuksite pillima?

Pisikese tilli jaoks on iga tavaline ahter liiga suur.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pisikese tilli jaoks on iga tavaline ahter liiga suur.

Mees siis ainult asi? muud ei tahtnudki mehest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees siis ainult asi? muud ei tahtnudki mehest?

Muud ikka ka. Normaalne till on eeldus, et midagi tõsisemat saaks üldse tekkida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muud ikka ka. Normaalne till on eeldus, et midagi tõsisemat saaks üldse tekkida.

Siis sa ikka veel ei tea, mis siin elus siis on tähtis.  Seda ei taha, et keegi kõrval oleks kui vähki peaks tekkima?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei taha, et keegi kõrval oleks kui vähki peaks tekkima?

Ka paljud normaalse tilliga mehed lasevad haige naise juurest jalga. Ei ole väga loota, et keegi sinu kõrvale jääb ja poputama hakkab.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka paljud normaalse tilliga mehed lasevad haige naise juurest jalga. Ei ole väga loota, et keegi sinu kõrvale jääb ja poputama hakkab.

Siis tuleb sama teha, haige mehe juurest jooksu panna. Nii kaua tuleb ringe teha kui terve leidub. Mis mõttega AD süüakse? Ainult seks oluline siin elus?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka paljud normaalse tilliga mehed lasevad haige naise juurest jalga. Ei ole väga loota, et keegi sinu kõrvale jääb ja poputama hakkab.

Siis tuleb sama teha, haige mehe juurest jooksu panna. Nii kaua tuleb ringe teha kui terve leidub. Mis mõttega AD süüakse? Ainult seks oluline siin elus?

Sa arvad, et depressioon on seotud n.puudusega? Mitte näiteks vähese une või ületöötamise või lihtsalt ajukeemiaga või..?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ega sinu väide ei pea paika juba seetõttu, et kui ainult seks oleks oluline, siis oleksid inimesed rõõmsad. Probleem ongi selles, et näevad, kuidas haige inimene hääbub=seks pole tähtis. Muidu otsiksid uue rautaja. Niiet…. õnneks ei pea ise veel kedagi hooldama, aga usun, et deprekas võib tekkida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jaa nii, kunagi ammu kuulsin oma healt tuttavalt, no sõbrannad ei olnud lausa, aga nooruses naabrinetid. Ja tema rääkis ikka vahel oma uutest peikadest, kellega mis oli. Ekstreemsematest ikka, ja et üks oli ilastaja olnud. Oli suudlemisel ilastanud nii, et jube ja iga kord peale musi nö oli suhu lasknud ka suure hulga ila ja oli ise arvanud, et see on äge asi, et niimoodi ila lendab ja plärtsub. Pikk keel sügavale kurku ja ilaplärakas otsa.

Võeh, kui rõve. Ilge lausa. Mul läks ausalt süda pahaks seda lugedes. Kahjuks olen ise ka paari sellise mehega kokku puutunud, kelle meelest selline asi oli jube seksikas ja erutav. Minu jaoks tülgastav. Ühe puhul ühest  korrast, kui rohkelt oma tatti suhu niristas, kui ütlesin, et sellist asja enam kunagi kogeda ei taha. Teine ka rääkis, et tema meelest erutav ja meeldiks, aga ütlesin, et ei mingil juhul. Tema meelest oli veel äge ja erutav, kui toitu ja jooki suu kaudu jagada. Tõesti ajas see mõte juba südame pahaks. Reaalselt tahtis, et laseksin talle vett, veini vms endast suust suhu.

See nr 1 ilastaja oli veel selline, kelle suurim unistus oli see, et ma vahekorra ajal tema nähes urineeriksin. Mingi täiesti haiglane fetish. Tahtis, et läheks kasvõi duši alla ja urineeriks tema peale. Kõige rohkem erutas teda mõte, et keset vahekorda, kui tema on minu sees, urineeriksin ta peale.

Kahjuks on vist enamusel meestest selliseid rõvedaid eelistusi ja peavad seksikaks, erutavaid asju, mis üldiselt naiste meelest on tülgastavad ja rõvedad.

Ei pea vist lisama, et mõlemad neist meestest tahtsid ka väga mulle rimmingut teha…Ütlen kohe ära, et mingit peale urineerimist, rimmingut ma kordagi ei võimaldanud ja tegelikult edaspidi ma vist ikka saadaks mehe pikalt, kui tal sellised rõvedad eelistused ilmnevad. Kui sellisega aastaid koos olla, siis tal ilmselt püsib see kihk selliseid rõvedusi harrastada. Tõenäoliselt läheks lõpuks kasvõi prostituudi juurde, et aga saaks kellegi tagumist auku lakkuda, suhu tatistada või peale urineeritud saada…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris karm, saadab pärast ise sõnumi,oled liiga suure ahtriga. Mis siis teeksite, kukuksite pillima? Pisikese tilli jaoks on iga tavaline ahter liiga suur.

Ahter tähendab ju tagumikku, mis see taguotsa suurus siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on vist enamusel meestest selliseid rõvedaid eelistusi ja peavad seksikaks, erutavaid asju, mis üldiselt naiste meelest on tülgastavad ja rõvedad.

Mul on ka selline tunne, et mingeid rõvedusi tahab suurem osa mehi. Vähemalt ära peab proovima ja mida rohkem partner vastu on, seda rohkem on seda vaja peale suruda. Lõpuks on nii, et ei saa midagi tehagi, juba hakkab see oma rõveduste toppimine peale. Minul oli mees, kes alguses oli rahul enam-vähem tavalise seksiga, ekstreemseim asi oli tagumikuseks, aga see ei olnud vastumeelne. Aga siis hakkas see urineerimise jutt, tatistamine, tahtis dildosid endale tagumikku, grupiseksi jne, jne. Lõpuks leidis endale armukese, sest mina olevat nii konservatiivne. Aga armuke leppis ka ainult sellepärast, et mees endale saada. Hiljem rääkis mulle, et tal on nii kõrini nendest rõvedustest, et see teda absoluutselt ei eruta ega huvita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Lõpuks leidis endale armukese, sest mina olevat nii konservatiivne. Aga armuke leppis ka ainult sellepärast, et mees endale saada. Hiljem rääkis mulle, et tal on nii kõrini nendest rõvedustest, et see teda absoluutselt ei eruta ega huvita.

Nõme inimene, tuleb veel sulle rääkima, mis temale ei meeldi…tehku nüüd aga neid vahet pole, kas erutab võ ei

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme inimene, tuleb veel sulle rääkima, mis temale ei meeldi…tehku nüüd aga neid vahet pole, kas erutab võ ei

Eks ta peab tegema jah, sest mees on rikas vähemalt ja ise ta teda nii hirmsasti endale tahtis. Või siis jääb ilma, nagu mina jäin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab seks olema selline, nagu “eelnevatel partneritel”? Mida see tähendab üldse või mida mõtled sellega?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab seks olema selline, nagu “eelnevatel partneritel”? Mida see tähendab üldse või mida mõtled sellega?

Väikse pidamisega ja oskusteta, ila tilkus, soovis anaali

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )