Esileht Beebi ja mitmikud Voodi äärekaitse

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Voodi äärekaitse

Postitas:

Mida arvate voodi äärekaitsest? Olen lugenud, et beebi võib end näoga vastu seda keerata ja ära lämbuda. Alguses vist tõesti ei paneks miskit äärde, kuna ta ei suuda end keeratagi aga mingist kuust võiks seda ikka teha? Mis te arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ongi see rohkem iluasi, sest beebi ei keera end kuhugi.

Äärekaitsel on siis mõtet, kui on voodis ringisahmiv laps. Mul esimene olis elline, muudkui käi süks kolks ja kolks mingi 3-4k alates. Sisi paaa rkuud kasutasime, aga mingi hetk uinumise asemel hakkas ta seda hoopis kiskuma ja siis võtsin ära ja leppisin, et käibki kolks ja kolks 😀 Ega ta mingit traumat seal voodist ei saanud nende pulkade vahel.

Teise lapsega panin ka kohe alguses (lihtsal tet kappidesse ruumi saada), aga mingi jama oli sellega, igaljuhul hakkas see taas mind ennast häirima ja võtsin suht varakult ära. Nagunii täisringina ma ei kasutanud seda, kuna öösiti oleks seganud, kui vahel vaja lihtsal tkätt lapsel kaisus hoida vmt. Ei saanud ka tema mingit peksu-traumat pulkadest 😀

ma ei tea, mulle tundub, et lastele isegi meeldib magagada peaga vastu kõvasid pulki. 3,5aastane magab ka tihti oma voodis peaga vastu puidust voodipäitsi 😀 Ja 1,5aastane on veel võrekas ja ka tihti läbi une roomab peaga pulkadesse 😀 ju on siis turvaline tunne….

Näoga keegi mul selles ei maganud, selleks ajaks kui laps nii palju liigub et suudab pulkadesse end keerutada, oskab ta ka pead tõsta piisavalt. Ohtlikumad on igasugused ilupadjad ja kaisukad, mis lihtsal tvõivad lapsele peale vajuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris beebina ei pannud lapsele seda, mul beebi võis keerata end vahel ka 2-kuusena, n-ö kogemata. Tagasi poleks osanud keerata. Siis magas pikalt vankris ja kui otsustasime voodisse harjutada, panin, sest mu beebil on lihtsam magama jääda, kui ta mind ei näe. Kiskumise vältimiseks nägin kuskil nippi – punuda see pulkade vahele üle ühe. Siis pole paelu ka vaja siduda 🙂

Sõbranna lapsel juhtus nii, et pistis käed kahest erinevast pulgavahest läbi ja võttis kätest kinni ning siis tekkis paanika, et käsi ei saa kuidagi kätte. Rohkem võrekas ei olnud nõus magama. See oli ka osaliselt põhjus, miks panin voodipehmendused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe alguses ei pane. Pigem hiljem kui hakkab ennast ära peksma vastu pulkasid vms, aga seda vaatab hiljem, vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Voodi äärekaitse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.