Esileht Ajaviite- ja muud jutud Voodi lae alla

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Voodi lae alla

Postitas:
Kägu

Vaja sisustada 23 m2-ne korter. Väga pisike, eks ole:) Ostetud üürikorteriks. Mõtlesime, et ehitaks lae alla voodi (lagi üsna kõrge – ca 2,80). Kas on see mõte hea – või on ülesse magama ronimine ja seal magamine pigem tüütu. Kui voodi lae all, siis saaks ka voodialust ruumi kasutada – kas siis kapp või diivan või laud selle alla paigutada. Kui voodit lae alla ei paigutaks, peaks jääma diivanvoodi variandi juurde. Seegi teab mis mugav variant ju ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ritabell

RE: Voodi lae alla

Olen ajakirjades näinud selliseid voodeid. mInu meelest väga mõnus lahendus. Praegu isegi meenub, et ühel tuttaval on nn külaliste magamiskoht niimoodi kapi kohale ehitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen elanud sellises kohas. Ei olnud tüütu ronida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naride puhul oli küll üleval magada kehvem, sest liiga soe oli ja õhku oli ka vähem kui all.

Samas need magamislavatsid näevad lahedad välja aga alla tulekuks trepp peaks olema turvaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule selline lahendus meeldib. Ainult kui ollakse purjakil, siis ma küll ei kujuta kuidas sinna saab.

Please wait...
Postitas:
rlv

Minu meelest on mõlemad variandid täitsa mõeldavad. Ise eelistaksin pesukastiga diivanvoodit. Kõrgusi kasutaksin pigem riiulite-kappide jaoks.

Aga teil on siis ju see eelis, et saate lasta esimesel üürnikul oma äranägemise järgi otsustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üles ronimine on käkitegu. Aga seal üleval seksimine on mõnikord üsna ebamugav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teha magamislavats kõrgemale, siis see eeldab ikka enne üürniku otsimist põhjalikke ehitustöid, st. planeeringu paneb oluliselt paika see, kas teha magamislavats või kasutada diivanvoodi varianti. Umbne võib üleval tõesti olla:(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

http://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/voodid/27269
Midagi sellist oleks iseenesest päris mõeldav. Samas, korralik diivanvoodi oleks ka hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üleval pole ju õhku…

pigem voodi alla ja kapid üles?

Please wait...
Postitas:
Kägu

laealune voodi vöib sinu potentsiaalsete yyrnike hulgast maha kriipsutada mingi osa – ntx vanemad vöi körgusekartlikud. samas olla jälle tömbavaks asjaoluks noortele ja uuendusmeelsematele:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas sa kappvoodi peale oled mõelnud? guugelda, need on päris head ruumisäästjad… kuid siis on veel lisaks väikest diivanit vaja, kus päeval istuda

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Voodi lae alla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.