Esileht Kodunurk Voodi poisile

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Voodi poisile

Postitas:

Kas Tartus leiab 10.aastasele poisile lahedat voodit. On mõni pood kus saad kohapealt osta. Enamik voodid ainult tellimisega netist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Lahedaid” tuleb kindlasti tellida. Tavalisi võid igast mööblipoest osta.
Mis on su meelest lahe üldse? Ferrari-kujuline?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 00:28; 21.12 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise just otsin poisile uut voodit. Mulle väga meeldivad Kaissu lastevoodid aga siiani lihtsalt liiga suureks jäänud tema jaoks.

https://www.kaissupood.ee/tootekategooria/kaissu-lastetoa-moobel/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus leiab 10.aastasele poisile lahedat voodit. On mõni pood kus saad kohapealt osta. Enamik voodid ainult tellimisega netist.

10-aastasele tasub osta selline voodi, milles ka täiskasvanul magada kõlbaks. Täispikk nagunii. Paari aasta pärast võib see 10-aastane juba mehemõõtu olla ja isegi kui ei ole, siis mingist lahedast lastepärasest voodist enam nagunii ei huvitu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastasele mingit lastemööblit küll enam ei ole mõtet osta. Osta korralik täispikkuses ja laiuses voodi. 10 aastane kasvab 10 cm aastas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, see on kasvuspurdi algus ning enamus 11-12 aastaseid on juba täiskasvanu pikkused. Me ostsime peale pulgavoodeid st 2-aastasele kohe täismõõdus voodi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastasele küll ei ostaks mingit “lahedat” voodit, Ferrarid ikka tite teema.
10 aastasele tavaline 140 cm laiune voodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal oli männipuidust voodi, 90 cm lai ja ääristega/ voodiotstega. See hakkas pikapeale logisema, pealegi lõi ta ennast madratsikasti äärte vastu. Siis ostsin tollal 12aastasele 160 cm laiuse jenkkivoodi (ilma äärteta), jube lahmakas tundus, naersin talle, et siis hea pruute öömajale jätta. Ja nüüd – taevale tänu selle otsuse eest, poiss viskas kolme aastaga 188 cm pikkuseks ja see voodi on teda ikka otsast lõpuni täis.

Et huvitavam oleks, siis panin voodi taha seinale kogu voodi pìkema külje ulatuses torureelingud (nagu nt köökides, kuhu saab kulpe ja muid tarvikuid riputada) ja nende külge IKEA spets voodipeatsipadjad (neile on õmmeldud spets lisaosa, kus olev metallplaat hoiab raske padja ilusasti rippumas, googelda nt ikea bed header pillow).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel on tõesti lahe voodi, ilma jutumärkideta.
Sekundeerin neile, kes soovitavad osta otsekohe täispika voodi, võiks ka olla 120cm või isegi laiem, aga 90cm sobib ka. Ka meil kolisid lapsed kohe võrevoodist jenkki/kushetitüüpi vooditesse. Võid ju alati otsida teen boy bedroom (ideas) vms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 11:39; 16.12 10:53; 20.12 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et laps oleks õnnelik küll selle laheda voodi üle. Aga pead arvestama siis sellega, et hiljemalt 4-5 aasta pärast ta ei taha seal enam magada. Samas on üks lapsepõlveunistus täitunud. Me ostsime oma poistele autovaiba siis, kui nad olid selle jaoks natuke liiga suured juba. Eriti ei mänginud, aga lastel hing rahul, et neil oli ka autovaip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Lahedaid” tuleb kindlasti tellida. Tavalisi võid igast mööblipoest osta.

Mis on su meelest lahe üldse? Ferrari-kujuline?

Just mõtlesin, et kas meil on juba soopõhised voodid ka olemas????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 06:37; 20.12 20:29; 21.12 05:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just mõtlesin, et kas meil on juba soopõhised voodid ka olemas????

Kas sa pole näinud roosasid printsessipiltidega voodeid ja autokujulisi voodeid jms. Minu meelest on need küll 5-6 aastaste jaoks lahedad, aga 12-aastane seal küll enam magada ei taha, pealegi pole nad enamasti eriti kvaliteetsed, rõhk on ägedusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 11:39; 16.12 10:53; 20.12 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täispuidust, siis Pesapuust. Neil peaks olema ka päris suur valik laos.
https://www.pesapuu.ee/et/c/voodid-3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte jenkkitüüpi voodi siis juba, kuhu saab ennast visata misiganes küljest. Oi kuidas ma olen eluaeg vihanud neid teravate voodipostidega ja kõvade servadega madratsikaste, mille ainuke mõte on, et ennast on “mõnus” öösel voodist välja ja sisse ronides siniseks lüüa.
Jennkivoodi ei nagise, ei lagune, on pehmete servadega ja mugav.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.12 11:39; 16.12 10:53; 20.12 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just mõtlesin, et kas meil on juba soopõhised voodid ka olemas????

Kas sa pole näinud roosasid printsessipiltidega voodeid ja autokujulisi voodeid jms. Minu meelest on need küll 5-6 aastaste jaoks lahedad, aga 12-aastane seal küll enam magada ei taha, pealegi pole nad enamasti eriti kvaliteetsed, rõhk on ägedusel.

Muidugi olen, aga jutt oli voodist (vist), mitte selle kujundusest. Või ma saan valesti aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 06:37; 20.12 20:29; 21.12 05:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi olen, aga jutt oli voodist (vist), mitte selle kujundusest. Või ma saan valesti aru?

Kas saad valesti aru või mitte, peab küsija vastama, mida ta “laheda voodi” all täpsemalt silmas pidas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 00:28; 21.12 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi olen, aga jutt oli voodist (vist), mitte selle kujundusest. Või ma saan valesti aru?

Kas saad valesti aru või mitte, peab küsija vastama, mida ta “laheda voodi” all täpsemalt silmas pidas.

Vist küll. “Lahe” on teisisõnu ka ruumikas, avar: meil on lahe korter; bussis oli lahedalt ruumi jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 06:37; 20.12 20:29; 21.12 05:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Voodi poisile