Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 234 )

Teema: Voodikatted hotellides

Postitas:
Kägu

mul lendabki see põrandale, sest tihti on need rasked ja suured, kuhugi panna pole, äraminnes panen voodile ja usun, et järgmine külaline lennutab ka selle põrandale,

Mul oleks jälle imelik olla, kui voodikate vedeleks põrandal. Voldin need tavaliselt kokku ja panen näiteks kappi riiulile, õhemaid olen pakkinud ka lauasahtlisse.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean inimest, kes oma telefoni koroona ajal toidukilesse keeras.

Hmm, ja iga kord, kui telefoni kasutas, keeras telefoni uue, puhta kile sisse?

Kuna tegemist on kolleegiga, kellega jagame ühiseid ruume, siis olen korduvalt näinud, kuidas ta tööpäeva alguses oma töötelefoni kilesse keeras. Ei oska öelda, kas see kuidagi mikrofoni ja kõlari funktsioone mõjutab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kreetal hotellis oligi koroona ajal nii tehtud, puldid toidukiles. Katted olid ka kõik eemaldatud, väga kõle ja kole oli. Koroona vastu see kõik ju ei aita mitte vähematki.

Lisaks oli koroona ajal kilekindad käes buffees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks jälle imelik olla, kui voodikate vedeleks põrandal. Voldin need tavaliselt kokku ja panen näiteks kappi riiulile, õhemaid olen pakkinud ka lauasahtlisse.

Panen ka kappi või tugitooli seljatoele. Ei meeldi, kui asjad põrandal vedelevad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse need voodikatted hotellides olema peavad?! Kui mõelda, kui paljudel on tänapäeval tolmuallergia, siis mida vähem igasuguseid kangalirakaid hotellides on, seda parem. Eriti jube on olukord igasugustes kodumajutustes ja külaliskorterites: miskipärast arvatakse ikka veel, et igasugused linikukesed, hõljuvad kardinad ja diivanipatjade hunnikud peaks hullult hubasust tekitama. Öömajateenust pakkuvad asutused võiks ikka eelkõige puhtusele ja funktsionaalsusele keskenduda.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul lendabki see põrandale,

rõvedik oled!

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks üldse need voodikatted hotellides olema peavad?! Kui mõelda, kui paljudel on tänapäeval tolmuallergia, siis mida vähem igasuguseid kangalirakaid hotellides on, seda parem. Eriti jube on olukord igasugustes kodumajutustes ja külaliskorterites: miskipärast arvatakse ikka veel, et igasugused linikukesed, hõljuvad kardinad ja diivanipatjade hunnikud peaks hullult hubasust tekitama. Öömajateenust pakkuvad asutused võiks ikka eelkõige puhtusele ja funktsionaalsusele keskenduda.

Jah, seda küll, aga teisalt ei ole ju mõttekas KÕIKI “tolmukogujaid” ära eemaldada, sest nii muutub meie organism veelgi tundlikumaks. Minu lapsepõlvesõpradest oli kõige haigem üks laps, kelle ema pidevalt koristas. Kui laps oli imik, siis triikis isegi tema mähkmeid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul lendabki see põrandale, sest tihti on need rasked ja suured, kuhugi panna pole, äraminnes panen voodile ja usun, et järgmine külaline lennutab ka selle põrandale, mitte ei kasuta enda palja ihu all seda, aga kui kasutab, siis mis siis, kui ei viitsi või ei jõau seda enda alt ära võtta

Kas sa maoli maha ei lenda selle otsa kui ennast täis jood? Rõvedad on perekoolikad tõesti, käterätid pillutakse ka maha, trambitakse otsas. Miks ometi?

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Rõvedad on perekoolikad tõesti, käterätid pillutakse ka maha, trambitakse otsas.

Sa ise ju teed samamoodi. Oled ju ka perekoolikas. ????

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene saab elus korraks hotelli, siis tunneb ennast superstaarina, lõhub ja lagastab.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa maoli maha ei lenda selle otsa kui ennast täis jood? Rõvedad on perekoolikad tõesti, käterätid pillutakse ka maha, trambitakse otsas. Miks ometi?

Ega kõik ei olegi pidevalt täis nagu sina. Ja käterätid palutaksegi panna põrandale, kui soovid nende vahetamist. Nagis rippuvaid ei vahetata.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me mehega käime väga tihti hotellis seksimas. Tavaliselt esimene ring on voodikattel. Lihtsalt ei jõua rahulikult riidest lahti võtta ja linade vahele pugeda..eriti kui veel on oodatud minek.

Rõve. Teil kodu ei ole?

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

Usun ma jee, et 3 lapse vanemad nii seksinälgas on, et ööpäeva jooksul isegi spaasse ei jõua. Pärast 3 last ei ole teine pool juba ammu enam erutav.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Hotellis käimine pole keelatud, seksimine seal ka mitte. Sa ära kunagi enam hotellis ööbi. Mine tea mitu paari seal enne igasuguseid rõvedusi teinud on. Lisaks veel geipaarid..????

Usun ma jee, et 3 lapse vanemad nii seksinälgas on, et ööpäeva jooksul isegi spaasse ei jõua. Pärast 3 last ei ole teine pool juba ammu enam erutav.

Ei maksa teisi endaga võrrelda. Ja proovi peale kella kuut õhtul enam mitte süüa– nii saad ehk kaalust alla.

 

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa teisi endaga võrrelda. Ja proovi peale kella kuut õhtul enam mitte süüa– nii saad ehk kaalust alla.

Miks ma kaalust alla peaks võtma? Olen niigi sale.
Eks see ole alati teada olnud, et ebabormaalselt kõrge libiidoga inimesed on vaimselt vähevõimekamad. Aga eks igasuguseid on. Ööbime ka mehega paar korda kuus hotellis, aga jõuame ikka igale poole, kuhu vaja. Loomulikult on ka suur maja olemas, kus iga pereliige rahus olla saab, kui soovib.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa teisi endaga võrrelda. Ja proovi peale kella kuut õhtul enam mitte süüa– nii saad ehk kaalust alla.

Miks ma kaalust alla peaks võtma? Olen niigi sale.

Eks see ole alati teada olnud, et ebabormaalselt kõrge libiidoga inimesed on vaimselt vähevõimekamad. Aga eks igasuguseid on. Ööbime ka mehega paar korda kuus hotellis, aga jõuame ikka igale poole, kuhu vaja. Loomulikult on ka suur maja olemas, kus iga pereliige rahus olla saab, kui soovib.

Aitäh, proua, et te mu visatud koksu kenasti alla neelasite. 😀

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, proua, et te mu visatud koksu kenasti alla neelasite. ????

M.O.T.T-mine õpi kelleltki targemalt konksude viskamist. Võib tulevikus vaja minna.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kas te teete nalja v? KUIDAS on võimalik, et neid voodikatteid ei pesta? Ma ei usu seda eluilmaski. Nagu paljud teisedki, viskan mina need katted esimese asjana kuskile hunnikusse (ei jäta vedelema, ikka silma alt ära). Mõnikord viskan kägardatuna kappi. Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

Kardetavasti just nii on…

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

Loomulikult! Imelik, et keegi teisiti arvab. Nüüd ütle, et arvasid, et ka tekid-padjad pestakse, mitte ei tõmmata eelmise kliendi ilastatud padjale ning spermasele tekile uut voodipesu peale?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kas te teete nalja v? KUIDAS on võimalik, et neid voodikatteid ei pesta? Ma ei usu seda eluilmaski. Nagu paljud teisedki, viskan mina need katted esimese asjana kuskile hunnikusse (ei jäta vedelema, ikka silma alt ära). Mõnikord viskan kägardatuna kappi. Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

Mulle tundub ka nii uskumatu. Seepärast lootsingi, et ehk mõni hotelliteenindaja oskaks kommenteerida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kas te teete nalja v? KUIDAS on võimalik, et neid voodikatteid ei pesta? Ma ei usu seda eluilmaski. Nagu paljud teisedki, viskan mina need katted esimese asjana kuskile hunnikusse (ei jäta vedelema, ikka silma alt ära). Mõnikord viskan kägardatuna kappi. Mis te tahate öelda, et pärast tuleb koristaja, paneb puhtad voodipesud ja siis võtab need kägaras katted kuskilt (mustalt põrandalt) ja paneb puhta voodi peale?

Mulle tundub ka nii uskumatu. Seepärast lootsingi, et ehk mõni hotelliteenindaja oskaks kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei arva, et tekke ja patju peale igat külastajat pestakse. See on ju natuke teine asi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei arva, et tekke ja patju peale igat külastajat pestakse. See on ju natuke teine asi.

Kuidas teine? Tekid-padjad ihumahladega kohe koos. Voodikatet ei kasuta keegi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei arva, et tekke ja patju peale igat külastajat pestakse. See on ju natuke teine asi.

Kuidas teine? Tekid-padjad ihumahladega kohe koos. Voodikatet ei kasuta keegi.

Tekid-paejad on ometigi puhta voodipesuga ümbritsetud, aga see rõve voodikate puutub ju puhta pesuga otse kokku.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei arva, et tekke ja patju peale igat külastajat pestakse. See on ju natuke teine asi.

Kuidas teine? Tekid-padjad ihumahladega kohe koos. Voodikatet ei kasuta keegi.

Tekid-paejad on ometigi puhta voodipesuga ümbritsetud, aga see rõve voodikate puutub ju puhta pesuga otse kokku.

Töötan hotellis, ei pesta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul lendabki see põrandale, sest tihti on need rasked ja suured, kuhugi panna pole, äraminnes panen voodile ja usun, et järgmine külaline lennutab ka selle põrandale, mitte ei kasuta enda palja ihu all seda, aga kui kasutab, siis mis siis, kui ei viitsi või ei jõau seda enda alt ära võtta

Kas sa maoli maha ei lenda selle otsa kui ennast täis jood? Rõvedad on perekoolikad tõesti, käterätid pillutakse ka maha, trambitakse otsas. Miks ometi?

kes automaatselt nii mõtlevad on ise parajad rõvedikud, mul isiklkult lendab see kate tõesti põrandale kokkuvolditult, sellega ei kaasne mitte mingit joomist ja käterätid on kasutuses ja nende jaoks on nagi ettenähtud halloooo, nii et ma ei tuleks iialgi selle peale, et rätikut põrandale visata ja siis veel otsas trampida, on ikka mõtlemine

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nende jaoks on nagi ettenähtud halloooo, nii et ma ei tuleks iialgi selle peale, et rätikut põrandale visata ja siis veel otsas trampida, on ikka mõtlemine

Igal pool kirjas, et kui soovid rätikute vahetust, tuleb põrandale visata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nende jaoks on nagi ettenähtud halloooo, nii et ma ei tuleks iialgi selle peale, et rätikut põrandale visata ja siis veel otsas trampida, on ikka mõtlemine

Igal pool kirjas, et kui soovid rätikute vahetust, tuleb põrandale visata.

Kui on vaja vahetada, on rätik põrandal. Nii pisikesse tuppa pole veel juhtunud, et neist mööda ei mahuks ja peaks otsas trampima. Voodikatte voldin enamasti kokku ja panen kappi või tõesti kuhugi nurka põrandale. Sellel ka otsas ei trambi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid pestakse siis, kui silmnähtavad plekid peal on. Olen kunagi hotellis koristajana töötanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 234 )


Esileht Hobinurk Voodikatted hotellides